Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) tak dlho utekala pred tichým vraždiacim monštrom menom Michael Myers, až sa rozhodla zmeniť taktiku. Prestala utekať, začala bojovať a nalákala Michaela do dokonalej pasce. Tá síce vyšla, ale … Príbeh filmu Halloween zabíja začína v okamihu, keď predchádzajúci film skončil. Ťažko zranená Laurie odchádza v sprievode dcéry a vnučky do nemocnice a v protismere sa k jej horiacemu domu rútia hasiči. V jeho útrobách je v ohnivom pekle uväznený zabijak, ktorý ju prenasledoval celý život. Bohužiaľ, nielen mačky majú sedem životov. Ubehne pár minút a Michael Myers už zase chodí ulicami mesta, ktoré sa pripravuje na halloweensku noc, a úspešne zvyšuje počet svojich obetí. Správa o tom, že z jej pasce unikol, sa dostane aj k Laurie, ktorá si je istá, že keď Michaela porazila raz, porazí ho aj druhý raz. Len bude potrebovať pomoc. Bude ale nutné presvedčiť obyvateľov mestečka, aby sa Myersa prestali báť. (CinemArt SK)

TheSompeque

Po několika měsících jsem si zašel do kina, Duna mě nezajímá, takže jsem si vybral radši očekávané pokračování slasheru Halloween 2018 s tím nejtrapnějším názvem - Halloween zabíjí. To musel vymýšlet opravdový koumák.   No a jaký to bylo? Jestli se vám líbil předchozí díl jako mně, tak budete nejspíš zklamaní. Scénář pokulhává, ke konci ani nedává smysl, nemělo to daleko k LIDL béčkovým hororům alá Chata v horách. Flashbacky do roku 1978, kdy vyšel první Halloween film byly věrohodně udělaný, kdyby to nebylo točené moderní kamerou, nepoznal bych rozdíl. Ale ten konec filmu. Ten konec byl vyloženě k smíchu. I když si tady víceméně stěžuju, furt to stojí za to se podívat, audiovizuálně to je skvělý, jen ten scénář to shazuje dolů.Pořád je to lepší než odpady typu V zajetí démonů a podobně.   Pokud nemáte vysoké nároky, tak asi fajn podívaná. Masakry jsou nápaditější oproti minulému dílu, furt si to drží tu ikonickou atmosféru jak ze 70. let, je dáván prostor více postavám, takže se to už netočí jenom kolem stárnoucí Laurie, což je rozhodně fajn.   Holt jsem neměl být natěšený kvůli předchozímu dílu, na který Halloween zabíjí přímo navazuje. Trošku se bojím následujícího filmu Halloween končí, kde má být zapojen koronavirus. No co, Michael masku má, takže je v klídku. ()

Grimlok

Chápu, že z Meyerse šel vždycky strach hlavně z pocitu, že nejde zastavit. Tady už ale nejde o pocit, on opravdu nejde zastavit. Několikrát opravdu vážně zraněn a on si jde v klidu vraždit dál. Kdyby mu někdo v dalším díle usekl hlavu a on by se po pár vteřinách zvedl o odešel směrem ke krásnému východu Slunce, nedivil bych se tomu. ()

elessar04

Film by v podstatě (krom abnormálním chování některých postav a zbytečně dlouhé stopáže) nebyl zas tak špatný, ale co nemohu překousnout je absolutní popírání konce prvního filmu, který autoři nepochopitelně změnili. To je největší problém. A dalším problémem je nezvládnutý konec. Ten se doopravdy nepovedl. Zlatý průměr  ()

helraiser

Tak abych pravdu řekl o proti předchozímu dílu docela zklamání. V podstatě přehlídka Michaelova vraždícího umění, nutné dodat, že mu to šlo opravdu dobře, neskutečná oku lahodící vybíjená, vizuální paráda, ale co to je platný když atmosféra Halloweenu je naprosto v kopru. Bohužel to nevytrhnou ani herecké výkony a s postavami to taky nevytrhli. V podstatě vám je jedno koho Michael naporcuje a, že jich naporcuje hodně. Řekněme to na rovinu, tento Halloween je spíše točený pro dnešní puberťáky, fanoušci série budou nutně zklamaní, jelikož původnímu Halloweenu to opravdu nesahá ani po kotníky, někdy méně je více a v tomto případě to platí dvojnásob. ()

Vabr

Halloween z roku 2018 je můj nejoblíbenější film vůbec, a tak jsem samozřejmě od vydání traileru měl vysoká očekávání taky, od kterých jsem si byl však skoro 100% jistej, že se splní, protože první díl je prostě masterpiece bez jakýchkoliv chybičky. Bohužel jsem ale dostal trochu obavy pře návštěvou kina, protože to tu schytávalo/ještě schytává dost mizerné hodnocení (48%). Takže jsem si i proto přečetl pár negativních komentářů, a moje očekávání jsem obrátil asi o 130° a zase jsem uplatnil tak jako u Temnýho domu to, že se nebudu vůbec na trailer dívat (i když tady se přiznám, že jsem to párkrát porušil 🤫). Bylo dobrý, že jsem to tak udělal, protože jsem od toho nečekal stejnou kvalitu jedničky, kterou jsem ani nedostal, takže nejsem ani tolik zklamanej. Druhý díl má podle mě největší chybu v úplně de*ilním úvodu, kterej mě totálně zarazil v tak hrozný kvalitě. Podle bráchy je největší chyba druhýho dílu v tom, že se moc zaměřili na nejvyšší body count, a zapomněli na nějaký příběh, což taky souhlasím. Za mě měla už jednička v pohodě počet i způsoby zabití, že bych byl rád, kdyby to zůstalo stejné a víc se investovalo do příběhu. Až tak nelogické a hloupé chování postav tu tolik není, jak píše většina, ale jeho poměrně středně dost. Nelogických chyb se tu pár najde taky (největší jsou kovové dveře ve sklepě Laurie, ze kterých Michael Myers vyjde). Postavy nejsou tak sympatické, a to platí hlavně u vedlejších postav. Nově přidané postavy by si podle mě tolik hejtu nezasloužily, až tak neotravovaly, ale stejně by si ho tedy dvě zasloužily, a to Tonny a Loonie. Loonie, protože mě irituje jeho zbytečně nově natočený flashback. To mu rovnou žádnou minulost nemuseli dávat, když pro něj nenašli flashback. A Tonny to byla postava, která mě s*ala celej film! Otravná, rádoby drsňácká s wannabe drsňáckými kecy. Navíc, byla až moc v popředí na to, jak se tam zničehonic přimotala a byla hrozně nereálná. Furt mlel různý filmový klišé hlášky a řeči. Heslo Evil dies tonight samo o sobě zní dobře, ale je tu používané až moc. Michael Myers nenahání takový strach jako v předchozím díle. Scéna s hasiči není tak dobrá a velkolepá, jak by se mohlo zdát. Spíš naopak. Přišlo mi, že se film o trochu zlepšil od scény s autem. A výrazně se Halloween Kills zlepšilo od scény s bláznem v nemocnici. Ta scéna byla vážně skvělá a hodně dobře dramatická a intenzivní. Oceňuju kamerový záběr z první osoby. Taky nechápu hejty na to, jak prej celej film Jamie Lee Curtis proleží na lůžku. Náhodou, se párkrát i zvedla, ale to není podstatné. Tak, samozřejmě, že když má vážný poranění břicha, že nebude moct chodit, tak musí aspoň nějakou chvíli ležet. To je snad jasný. A ve filmu byla tak akorát, takže to podle mě bylo třeba úplně OK. Ale Allyson byla nic moc. Naopak Karen byla celkem super, zvlášť ke konci to byla pecka s ní. Kámoš a brácha si stěžovali na konec, ale mně přišel v pohodě, ale na jednu stranu je chápu (týká se to Michaela). Ještě poslední mínus a to, že měli navázat na lepším místě/postavu než na toho přítele Allyson. Třeba už rovnou na to, jak odjíždí všechny tři přeživší tou dodávkou do nemocnice a vidí jet hasiče. By se ještě zkrátil ten de*ilní úvod. Jinak, soundtrack opět pecka, i když je jasný, že tolik novýho toho není. Až takový hejt si to podle mě stejně nezaslouží a nynějších 49% je za mě hodně málo. Lepší 3⭐.Vyhodnocení: Snad ten díl byl horší tím, že se jedná o prostřední díl. Snad tedy bude třetí díl nadupaná pecka, když se jedná i o poslední. () (menej) (viac)

AngelG

Tak po celkem povedeném 2018 díle se dočkáváme pokračování, které by nemohlo být víc tupé, zbytečné, komické a celkem urážející. Fakt, že to je od stejného režiséra je o to víc nepochopitelný. Zažila jsem takové lehké PTSD, kdy se mi vrátily vzpomínky na první shlédnutí Ridleyho Promethea a Covenanta, kdy se chtělo člověku z toho prznění jeho vlastní klasiky až plakat. Tam kde Halloween 2018 uspěl, tady silně selhává. Všechny postavy jsou naprostá parodie, včetně Curtis. A jejich 158x řečené motto "Evil dies tonight" mě každou noc probouzí. Prosím, nechte už Michaela v klidu zemřít a už se k tomu nevracejte. Je víc než evidentní, že už nevíte co s ním. ()

Rockerman

Vzhledem k početnému zastoupení minorit ať už se jedná o barvu pleti či sexuální orientace může se film směle ucházet o Oscara. Pravda, nevím jaké bylo složení štábu, ale věřím, že i tam si to pohlídali a kvóty byly naplněny. Problémem však bude kvalita. Není to úplně špatné, ale je to takové rozhárané a nepomohly tomu ani vzpomínky na rok 1978. Vše je to samozřejmě snůška klišé jak ve scénách, tak v dialozích, včetně očekávaného konce, nekonce. ()

Hovado odpad!

Halloween byl vždy pro mě film, kterého jsem se vždy nějak bál nebo jsem měl z něj blbej pocit. Ale tohle po 10 minutách smrdí jako pěkně divná parodie, která se bere sakra vážně. Strašná kravina. Taková škoda potenciálu po minulém díle. ()

S.U.E.S.

Dalo by se říct, že asi většina chtěla, aby pokračování H40, neboli Halloweenu 2018 bylo trochu jiné, abychom se po vzoru některých jiných sérií netočili stále v tom samém kruhu, akorát v modernějším zpracování. Což se tak trochu úplně bohužel nestalo. Že po dlouhé době začínáme po vzoru původní H2 prakticky minuty po předchozím díle, bylo super. Stejně tak že Míša Majerů dává hned ze startu najevo, že rozhodně nemá chuť se ničím párat a proto s brutalitou sobě samou pokosí všechno a všechny, kdo se mu postaví do cesty. V tom by za mě problém nebyl i když moc dobře chápu, že někomu se ta šablona už začíná po všech těch letech zajídat. Pro mě osobně to ale začíná trochu drhnout až v momentě, kdy se do toho vrací stará parta z původní jedničky, respektive hlavně jistý Tommy Doyle, který děj svede tak trochu "někam jinam", a vlastně celé to následné "povstání" na mě působilo spíše divně než opodstatněně. Nechci znevažovat smrt postav z prvního dílu, ale tady na mě celá ta davová hysterie a "fanatismus" spíš místy působilo dojmem, jakoby tento Haddonfield zažil řadění Myerse ze všech předchozích Halloweenů, přičemž z toho by byl možná už i plný celý hřbitov a tím pádem by to dávalo z mého pohledu mnohem větší smysl. Takhle na mě celé "Evil dies tonight! "působilo možná až křečovitě a "násilně." Ale kdo ví... možná tím jenom tvůrci chtěli poukázat na lehkou zmanipulovatelnost a hloupost obyčejných lidí v honbě za přízrakem, který téměř nikdo nikdy neviděl? Těžko říct. Ale celá tato pasáž mi přišla spíš jako nesmyslná brzda, která stejně nic nevyřeší, naopak jenom všechny přesvědčí, jak ostatně padne z úst jedné z postav, že jsou teď přesně jako Myers. Co mě ovšem mimo jiné velmi zaujalo a potěšilo, kromě super flashbacku do 1978, bylo částečné nakousnutí podstaty Myerse, přestože cítím, že se tu tvůrci velice nebezpečně pouští na tenký led. Ostatně ti, co viděli díly 4 až 6, určitě ví na co narážím. Současný náznak s koncem HK není vůbec špatný, protože i když jsme se dostali k osobnosti Michaela Myerse o něco blíž, stále kolem sebe nechává onen příjemný, silný mysteriózní opar což je jeden z důvodů, proč ho mám jako postavu rád a myslím, že nebudu sám. Samotný konec potom ale právě naznačuje, že v závěrečném díle (můžeme jenom doufat, že to tvůrci nějak rozumně ukončí a případný další Halloween po H: Ends nebude navazovat na tuto časovou linii, pokud teda nedojde k nějakému hodně speciálnímu vysvětlení) budeme patrně možná svědky odhalení, co je tedy skutečně zač onen přízrak jménem Michael Myers. A obávám se právě toho, aby z toho nevylezlo něco, co by celý tenhle naznačený koncept poslalo minimálně do kytek a udělalo z toho zase jen a pouze naprostou hloupost. Uvidíme. Jako celek jde HK celkem ve šlépějích svého předchůdce a to mi osobně nevadilo. Dokonce mám pocit, že i soundtrack od Carpetera a spol. je tu možná celkově o chlup lepší než v předchozím díle, což je pro Halloween jako takový jenom dobře. Co mi ovšem nečekaně vadilo, byla naprostá tupost a chování některých nejmenovaných postav, což je ode mě jakožto člověka, který je schopen něco takového ve většině podobných filmů přehlížet, dost alarmující. Hlavně s přihlédnutím k samotnému ději a to nejen z předchozího dílů, po kterém by asi všem tak nějak mělo dojít, že ten člověk kterého se snaží dostat, není ani ve svých šedesáti úplné ořezávátko. Působí potom strašně úsměvně, když například v jedné z částí filmu se jistá skupina postav s Myersem v podstatě setká, přičemž jedna z nich jim řekne něco ve smyslu, "Zůstaňte tady. Tohle si vyřídím sám." a následně jde proti němu sama. Výsledek je asi jasný. Kdyby to bylo jenom jednou, tak budiž ale tohle se tu stane víckrát a už i mě při těchto scénách zůstal rozum stát. A to nezmiňuji další idiotské chování, které naprosto nekoresponduje s danou situací, ale také relativně "rozumným" chováním postav v předchozí části. Ale co. Nelze mít všechno. Snad se tvůrci aspoň trochu poučí a příští díl jakožto závěr bude opravdu důstojný se vším všudy tak, jak si to Halloween zaslouží. PS. Musím se opravdu usmívat pokaždé když vidím někde napsané něco ve smyslu, že je hrozné či debilní a nelogické, jak tady z Myerse udělali terminátora atd. přičemž v původním díle, nebo dokonce v tom předcházejícím to byl "normální" člověk. Nevím teda jaké předchozí díly dotyční viděli, ale já si moc dobře pamatuji, že jenom v prvním, původním Halloweenu od Carpentera je Myers několikrát pobodán do krku a následně šestkrát zasáhnut z bezprostřední blízkosti revolverem, aby celé tohle završil pádem z prvního patra na záda. Načež se beze všeho sebere a bleskurychle zmizí neznámo kam, i k překvapení samotného doktora Loomise. A to vše v původním filmu, který může fungovat i samostatně. Nevím proto jak pro ostatní, ale mě tohle nepřipadá moc jako ukázka "normálního" člověka ;) () (menej) (viac)

hrudka

Oproti minulému modernímu pojetí Halloweenu je tohle bez charismatu a motavice. Vlastně jsem všem lidem, které Michael Meyers zavraždil, tu smrt přál, většinou té smrti chodili naproti, bezmyšlenkovitě. Pokud je tedy jeho postava ztělesněním zla a strachu v nás, tak asi v pořádku. Asi bych konečně pochopil, o co mu jde. A my si to všechno zasloužíme včetně toho, že zapříčiníme smrt nevinného člověka, protože jsem zaslepeni pochopitelnou nenávistí. ()

Kingjiri

Po solidní jedničce jsem se na pokračování těšil, ale nakonec kromě víc gore vražd nebo návratu postav z původní série nepřineslo pokračování vůbec nic zajímavýho. Řemeslně opět v rámci hororovýho žánru super podivaná, ale příběh si nezadá s lacinym hororovym béčkem. Michael Myers je už téměř nesmrtelnej, zabíjí lidi jak na běžícim pásu, nikdo se do něj při střílení netrefí a občas se o něm mluví jako o nadpřirozený bytosti. Taky se asi dost odrazilo, že evidentně tvůrci rozdělili “finále” série do dvou dílů, takže se v tomhle díle děj nijak zásadně neposune. Celkově zklamání, po slušný jedničce jsem čekal rozhodně záživnější i smysluplnější podivanou, dvě silnější hvězdy. ()

Maximilianus

Nie som nejaký fanúšik Halloweenu, avšak možno práve preto nie som voči tejto sérii taý kritický. Predchádzajúci diel bol určite lepší a ucelenejší, tento vyznel skôr ako vata, ale vrámci žánru to celkom ušlo, a ak bude nejaký tretí diel, verím, že bude lepší. Už sa z toho stáva viac triler o honbe na vraha než horor o vrahovi samotnom. 5,8/10. ()

Hellknight12

Včerajšia premiéra. Docela slušné pokračovanie. Mňa toto pokračovanie nesklamalo. Je to síce slabšie ale dá sa to zniesť. J. L. Curtis síce hraje rovnako ale vďaka svojej pozícii vo filme, jej výkon zaostáva. Je tu dosť brutality. Pán, ktorý hraje M. Mayersa, hraje tiež rovnako. Je to presne pokračovanie predchádzajúce filmu. Tam, kde Halloween 2018 konci, tam Halloween: Kills začína. Je tu dobre znázornená panika, iracionálita a davová histéria. Čo sa týka konca je vcelku zaujímavo spravený. Hlavné postavy ( matka a dcéra) hrajú rovnako ako v prvom filme čiže slušný priemer. Čo sa týka ostatných hercov tak je to slabé ale to možno bolo v pláne. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. ()

Nix

Jamie si dává pauzu v tomto díle a místo ní jde po Michaelovi celé město. Což o to, vraždy tu jsou a je jich hodně, Michael je zas jak puštěný ze řetězů a tímto navazuje na předchozí díl. Atmosféru si film vcelku udržuje po celou dobu, akorát už to není taková velká kvalita jako v minulém díle, každopádně jako úplný brak to na mne nepůsobilo, akorát minulý díl nastavil laťku vysoko, každopádně není to nejhorší díl a do průměru se to rozhodně vejde. ()

Likan7

Nemohu říct, že to je nejhorší díl série. Nedosahuje to "kvalit" dna jako je Halloween 3, ale mě to jednoduše od začátku vůbec nezajímalo. Kolikátý že už to je restart? Upřímně si předchozí třetí první díl nepamatuju, takže mi trochu trvalo, než jsem se do toho dostal, ale je fakt, že mi to režisér moc neusnadnil. Od začátku se tu mícháme flashbacky s přítomností. Musíme sledovat no-name panáky, který jsou každýmu úplně ukradený ale z nějakýho důvodu je musím sledovat a přetrpět jejich chování na úrovni telata na porážku. Jak mám brát proboha scénu, ve který maník vidí jak Michael rozřeže nějakou svou další oběť (a že jich tady bylo), a on se ho pokusí uškrtit stetoskopem?! To fakt v roce 2021 musím koukat na takový pitomosti? Lee Curtis je kvůli událostem z původního filmu 75 % filmu v nemocnici a místo ní sledujeme nasraný město, který chce to zlo jakože fakt zničit, jenže místo toho je znuděnej Myers krájí jak chleba v genericky nudným céčku. Bojím se dalšího dílu... ()

Psycho.R

Jelikož jsem všude četl, že jde o velký shit, tak jsem předem nic neočekával. Víceméně se dá říci, že to tak hrozné nebylo. Vybavíme si minimálně dva díly, které jsou horší (zdravím Paula Rudda). Pokud tvůrci chtěli reflektovat realitu v podobě slepého následování něčeho, co se šíří a může být značně toxické - kolektivní vina (hon za nevinnou osobou), pak se povedlo a celkem věřím, že tomu tak je. Největší mínus je, že je ve filmu proklatě málo Laurie. Pronásledování Mikea celým městem je celkem zajímavé, ovšem velmi tomu podkopávají nohy nové "hlavní" postavy, které jsou krajně nesympatické, tím myslím děti, které se kdysi se strašákem potkali. Tam to opravdu nefunguje. Jinak dcera i vnučka jsou dobré, stejně jako u předchozí části. Doufám, že nikoho nenapadne opět zabít Laurie v pokračování. Protože tohle je má oblíbená hororová série, která bez ní moc nefunguje. ()

Demonic189

Očakávania boli vskutku všelijaké, nakoniec ale ide o vcelku príjemné prekvapenie. Áno, konečne nejaký svieži prvok v tejto, inač až na pár výnimiek sračkoidnej sérií - spojenie síl, ktoré paradoxne prináša i davové šialenstvo. Áno, scéna z rozvášnenými Amíkmi v špitáli (samozrejme, že Mike Myers je 160 cm vysoký čuník...heh...) je hocijaká, ale také sú aj zhromaždenia organizované pánom Ficom. Jamie ide logicky do ústrania, v popredí máme viacero (viacmenej nudných) nových postav, množstvo poriadne šťavnatých mäsiarčin (pre mňa osobne najlepšie v celej ságe!) a očakávaný záver. Dúfam, že posledný diel sa bude odohrávať v železiarskej fabrike s kopou roztavenej ocele, aby tomu všetkému už bol KONIEC. A pre tých, ktorí si mysleli, že "Evil Dies Tonight" mam iba jeden odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=jtVIlHNFjjU ()

Baron Noktur

Megasračka kolosálnych rozmerov. Predtitulková scéna ešte mala atmosféru, hoci ten policajt by nikdy nemohol byť policajtom s takou muškou a pri zhliadnutí pointy o približne hodinu neskôr som si prial, aby prišiel Michael Myers a zabil mňa samého, no oproti zvyšku filmu to ešte malo úroveň. Ale potom to prišlo. Ten tupý dav mentálne zaostalých Američanov, ktorí si mysleli, že sériový vrah, ktorého nie je nikto schopný dolapiť 40 rokov, je úplná pohoda a je to všetko proste sranda. Dialógy typu "Snáď si nemyslíte, že si tú zábavu užijete bez nás" po tom, čo sa obyvatelia na čele s totálne vygumovaným Tommom rozhodnú, že pôjdu spoločne po Myersovi, je dôkazom toho, na akej nízkej mentálnej úrovni sú scénaristi filmu. Najtrápnejšia časť filmu je masové skandovanie "Evil dies tonight" v nemocnici, zatiaľ čo dav tupých oviec vrátane dovtedy celkom rozumného šerifa uštváva nevinného človeka, ktorý následne spácha samovraždu. A nikto za to nie je zodpovedný, nikoho za to nielenže neobvinia ale absolútne to majú všetci na háku. Všetko sa to skončí vyslovením, že Meyers z nich spravil monštrá. To je všetko a opäť môžu všetci spolu vyraziť do ulíc na čele s megahlupákom Tommym. Teda omyl. Aj keď sa všetci tvária, že sú za jedno, tak paradoxne po nesmrteľnom Myersovi idú len malé skupinky a celá zvyšná kopa sa ukrýva v nemocnici a tvári drsne, že ako Mikeovi ukážu. Malé skupinky samozrejme nezmôžu absolútne nič a Mike ich po práve všetkých vyvraždí. Vo filme existovalo hneď niekoľko možností, kedy by Mikea zabili. Tak napríklad masaker hasičov, ktorí tam boli snáď 10, no keď už ich Myers napadol, vždy proti nemu šiel len jeden a ostatní stáli, ako keby to bol wrestlingový tag team zápas. Na záver filmu Myersa všetci dobijú, no ani to nestačilo na to, aby scenáristi túto srágoru aspoň nejako ukončili. Keďže Myersa dobijú, nikto z nich sa v podstate už nestará, nevolá políciu či záchranku. Všetci sú spokojní. A na to samozrejme doplatia a našťastie aj ten retard-vrah Tommy. ()

Novinka Ridleyho Scotta v kinech propadla

Novinka Ridleyho Scotta v kinech propadla

18.10.2021

Poslední souboj, nový film režiséra Ridleyho Scotta (Gladiátor, Vetřelec), měl minulý týden v zámoří premiéru a jestli se někdo těšil, že se v budoucnu dočká více podobných historických velkofilmů,… (viac)

O čem bude pokračování Halloweenu?

O čem bude pokračování Halloweenu?

30.07.2020

Režisér David Gordon Green nedávno poskytl rozhovoru serveru Total Film, ve kterém odhalil pár detailů týkajících se chystaného pokračování Halloweenu s podtitulem Kills. První zásadní informací je,… (viac)

PF 2020

PF 2020