Réžia:
Ui-seok ChoHudba:
Ki-yeong KangHrajú
Byung-hun Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Jen můj svět (2018)
Králův dvojník (2012)
Dong-won Gang
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Urideului haenbokhan sigan (2006)
Geunyeoreul midji maseyo (2004)
1987 (2017)
Woo-bin Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Hwaiteu keuriseumaseu (2011) (seriál)
Shinsaui poomgyuk (2012) (seriál)
Hakgyo 2013 (2012) (seriál)
Ji-won Eom
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Sowon (2013)
Gaeullo (2006)
Tři malé ženy (2022) (seriál)
Dal-soo Oh
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Obhajca (2013)
Old Boy (2003)
Geu hae yeoreum (2006)
Kjong Džin
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Výjimečná právnička U Jong-u (2022) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Eorin shinbu (2004)
Won-joong Jeong
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Obhajca (2013)
Sunny (2011)
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Yeon-soo Yoo
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Hwang Jin-Yi (2007)
Zelená rybka (1997)
Mentolky (1999)
Seok-tae Joo
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Gumihodyeon (2020) (seriál)
Yongseoneun eupda (2010)
Seong-deok Hong
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Malý les (2018)
Uahan segye (2007)
Atentát (2015)
Dong-jin Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Hellou goseuteu (2010)
Samchongsa (2014) (seriál)
Gieokeui bam (2017)
Do-hwan Woo
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Čmuchalové (2023) (seriál)
Král: Věčný panovník (2020) (seriál)
Má země: Nový věk (2019) (seriál)
Hyun-chul Cho
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Hotel delluna (2019) (seriál)
Vzpomínky na Alhambru (2018) (seriál)
Architektúra pre začiatočníkov (2012)
Kwang-je Choi
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Amsusalin (2018)
Soo-kyo Jeong
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Můj princ na 100 dní (2018) (seriál)
Chingoo 2 (2013)
Sseshibong (2015)
Jae-cheol Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Huayu (2002)
Sseshibong (2015)
Keunalui bonwigi (2016)
Jung-nam Bae
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Sichega dolawassda (2012)
Berlínská mise (2013)
Soon-won Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Miseuteo giganje (2019) (seriál)
Gieokeui bam (2017)
Ryul Chang
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Bimileui seob (2017) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Zlatá lžíce (2022) (seriál)
Woo-yeol Han
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Když rozkvétá kamélie (2019) (seriál)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Psanci: Krvavá mise (2022)