Kang In-Goo je jeden z členů korejské kriminální organizace. Má pod sebou několik podřízených, vydělává svému šéfovi peníze a nade vše miluje svou rodinu. Avšak s přibývajícím věkem přicházejí problémy. Jeho žena na něj neustále naléhá, aby si našel normální a stabilní práci a jeho dcera se za něj vzhledem k jeho povolání stydí a odcizuje se mu. Proto se In-Goo rozhodne změnit svůj život a vše si naplánuje - vydělá velký balík peněz, skončí v mafii a koupí dům, kde bude šťastně žít se svou rodinu. Nečeká však, že šéfův syn, který žárlí na vztah mezi jeho otcem a In-Gooem, se rozhodne spoustu věcí zkomplikovat. (Jigvell)

Ceres

S tímhle filmem mám velké dilema, protože první půle mě vůbec nezaujala a hodně jsem přemýšlel, jestli má cenu tohle dodívat celé. Vše změnila scéna, která pro mě odrazila tento film do velkých výšin, jednalo se o scénu, kdy si jde Song Kang-ho kupovat cigarety do obchodu a je napaden nožem třemi týpky, to co se pak dělo dále až skoro do konce, bylo perfektní a hodně jsem si to užíval, zvláště ty zvraty. Nakonec celkově budu hodnotit velmi dobře, přeci jen po pomalém rozjezdu velká pozitiva u mě zůstaly. 75 % ()

Chuppa

Zakladní koncept filmu jsem pobral, ale jelikož jsem to bohužel viděl bez titulků v původním znění (není dobrej nápad, když nerozumíte ani slovu xD) tak mi spousta věcí unikla, jinak by šlo hodnocení urcitě nahoru. ()

Adrian

Podobne, ako predchadzajuci reziserov pocin Rules of dating nebol teen oddychovou romantickou komediou na temu nezavazneho randenia, ale vaznou a miestami az cynicky temnou dramou o suzovanych srdciach partnerskej dvojice, tak ani The Show Must Go On nie je zanrovo oblubenym gangsterskym thrillerom, ale dramou, detailne popisujucou neblahy osud maleho ganstera a dopad jeho povolania vo vztahu k jeho najblizsim. Kazdou ubehnutou minutou sa uvodne navodeny lezerny ton vytraca, resp. pretavuje do dramaticky sa stupnujuceho kolobehu snahy vymanit sa z predchadzjuceho zivota, pricom cim viac sa zmene k lepsiemu snazime, tym viac sa nedari. Vsetko usadene do kolaji, ktore castokrat prekvapivo ale funkcne narusaju zanrove stereotypy gansterskeho filmu s vybornym (resp. tradicne bezchybnym) Song Kang-ho v hlavnej ulohe. Ten v postave gangstera strednej urovne s radostou dava spomenut na jeden z jeho prelomovych filmov No. 3, startujucich jeho hviezdnu herecku karieru v jej pociatkoch. ()