Zlatá lžíce

• Južná Kórea Geumsujeo (viac)

Na střední školu Jaeil v Soulu chodí jen děti z lepších rodin. Jediný Lee Seungcheon pochází z chudých poměrů. Seungcheon se náhodou setká se záhadnou stařenkou, která mu prozradí, jak se stát boháčem. Díky této metodě se prohodí s Hwang Taeyongem, synem ředitele významné firmy Doshin Group a nejbohatšího muže v Koreji. Lee Seungcheon se stane Hwang Taeyongem a Hwang Taeyong Lee Seungcheonem. Seungcheon konečně žije život, o kterém vždycky snil, ale ukáže se, že je těžké žít jako syn z bohaté rodiny. Jednoho dne se dozví, že jeho otec Cheol byl zraněn a že je v ohrožení života. Pocit viny z výměny rodičů a horoucí náklonnost k otci přiměje Seungcheona, aby znovu zašel za záhadnou stařenkou. (Disney+)

Rozarka18

Fajn nápad, skvelý koniec. Len jedna vec mi vŕta v hlave. SPOILER: "Najedz sa trikrát s lyžicou v dome svojho priateľa a rodičia sa ti vymenia." A ktorého z tých dvoch bol záhradník priateľom? Možno mi niečo ušlo. ()

• Chaeyeon při natáčení spadla ze schodů, díky čemuž si zlomila klíční kost a měla otřes mozku. (mikki089)