Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat. (Netflix)

Krysap

Dlouho jsem neviděla seriál s takhle pefektně napsanými postavami. Každá byla zajímavá a každou jsem si oblíbila. Švejkující Kim Je Hyeok je nezapomenutelná postava a stejně jako u Švejka ani u něj vlastně pořád nevím, jestli je nebo není v reálu blb. Park Hae-soo svojí roli zvládnul neskutečně bravurně, doufám, že bude šance tohoto herce vídat častěji. Tvůrci to podle mě trochu přehnali s příliš zidealizovaným zpodobněním vězeňského prostředí, protože člověk by měl pomalu chuť se nechat zavřít. Ale co já vím, třeba to byla snaha o nábor do řad vězeňských dozorců. Ale nevadí, tenhle seriál se zařazuje mezi můj TOP5. ()

EsterH

Veľmi originálny seriál! Bolo to úplne niečo iné, ako som doteraz z kórejskej produkcie videla. Prvým dielom som sa musela trocha prehrýzť, ale potom sa objavilo veľa mojich obľúbených hercov a veľmi dobre sa mi to pozeralo. Seriál sa krúti hlavne okolo známeho baseballisty, ktorý sa dostal do väzenia, ale postupne vidíme príbehy aj ďalších chovancov. Postavičky som si veľmi obľúbila, dosť často som sa na situáciách nahlas zasmiala. Niekedy to však bol smiech cez slzy. Občas boli postavy trocha zidealizované, ale kto by sa netešil z vrahov, z ktorých sa stal krotký baránok a z dozorcov, ktorí sa správali viac ako ľudsky.. Hlavné posolstvo - drogy sú sviňa.. ()

Pethushka

Nevím, co říct. Tohle jde dál než moje slova. Vím jen, že stará známá prázdnota, kterou už jsem párkrát po skončení seriálu zažila je tady, a já ji a všechny ty další neuvěřitelné pocity budu teď nějakou dobu nosit v sobě. Tipuji, že tentokrát to bude na měsíce. Časem, až se z toho trošku otřepu, vám třeba povím víc. 5*/// Necelého půl roku po zhlédnutí jsem s tímhle seriálem pořád silně spjata. Přesně jak jsem čekala, trvalo mi měsíce, než se mi podařilo zaplnit v sobě tu "prázdnotu". Věřím, že někteří z vás to znají. Je to stav, kdy něco úžasnýho dokoukáte, a pak prostě víte, že bude hodně dlouho trvat, než přijde něco dalšího, co vás bude opravdu a úplně bavit. Všemu, co si totiž v tomhle stavu pustíte, bude něco chybět. Máte pocit, že to "není ono", že je to nedokonalý, že to nejlepší už jste viděli a nic lepšího už přijít ani nemůže. Máte v sobě nezaplnitelnou prázdnotu. Ta se ale jedno dne zmenší, a vy zase dokážete vidět krásu v plným rozsahu i jinde. ()

Petr.Tesar

Tento seriál se jen těžko popisuje slovy, protože je to tak úžasný počin u kterého se smějete i brečíte zároveň a klobouk dolů před tvůrci i herci kteří si to nejvíc užívali a zahráli takovou směs všemožných charakterů které na jednom místě v jednom seriálu jen tak neuvidíte a mě nezbývá než dát plný počet a odnáším si takový uspokojivý pocit jako už dlouho ne. PS: Hodina a půl na epizodu opravdu není hodně jak se na první dojem může zdát právě naopak. ()

jarah

Tento seriál je dokonalá symfónia všetkých nástrojov. Mierne romantizovaný dej s nadsázkou, ktorý sa hemží fascinujúcimi postavičkami. Tie dostávajú dostatočný priestor, aby v divákovi rozpútali búrku emócií. Počas jednej epizódy sa tak ozývajú salvy smiechu aj vzlykanie. Občas si ani nestíhate uvedomiť, či plačete od dojatia alebo od smiechu. Je to majstrovské dielo celého výrobného štábu, takže na konci máte pocit, akoby ste sa lúčili s vlastným dieťaťom. Práca kamery je nadštandardná, strihom dotiahnutá takmer do dokonalosti, zrýchľovanie a spomaľovanie záberov, blednutie farieb obrazu, detaily sa prenášajú z jednej scény do druhej, všetko správne namiešané do koktejlu zábavy. Nuansy, ktorými je dej prešpikovaný, sú umocnené sugestívnou hudbou a zvukovými efektmi, ktoré mnohokrát povedia viac, než dialóg. Vôbec nechcem otvárať kapitolu jednotlivých hereckých výkonov, lebo by z toho bola novela. Budem sa opakovať, že výkony JK hercov sú dokonalé, na polohy niektorých som nebola zvyknutá a boli pre mňa príjemným prekvapením. U takýchto seriálov je plný počet hviezdičiek málo. ()