Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa milwaukee k tomuto seriálu (20)

Prípady 1. oddelenia (2014)

Dost dlouho jsem nic takhle dobrého neviděl. Klobouk dolů a rychle udělejte pokračování. Už se těším ()

Fantom z Jižáku (2014) (S01E02)

Všichni fungují tak nějak v pohodě a Vetchý, když vyhrožuje, že násilníkovi vyfotí malý pytlíček, prostě exceluje. Akorát Štabrňák by zasloužil nakopat do prdele. Takhle nesympatickou postavu jsem už dlouho neviděl. Cizí jogurty se prostě nežerou, ty dobytku. ()

Laborant (2014) (S01E05)

Vražda, která se nekonala. A Jastraban toho "zájemce o obor" s foťákem Praktica MTL3 zvládl hodně dobře. Škoda, že ty Průhonice nevyřešili. Nejspíš tenhle případ zůstane otevřený jako Zodiak. ()

48 hodin (2014) (S01E07)

Blažek se Stachem případ vyběhali a Bolek ho vyřešil z nemocničníhoo lůžka. A ještě stihl ukecat Honzu Zemana, aby kápnul božskou. Ale v každém případě, vraždit důchodce je totální sviňárna. Ten hajzl neměl dostal 25 let, ale doživotí bez možnosti propuštění. ()

Smrt novináře (2014) (S01E13)

Kozák to těm mediálním mrdkám napálil krásně do ksichtu. Tohle by si prestituti měli povinně pouštět každý den, aby se nechovali jako hyeny. ()

Slepý svědek (2016) (S02E01)

Kyslík, alias Vladimír Javorský je prostě nepřekonatelný. Měl jsem husinu při té rekonstrukci, když dokázal rozpoznat jednotlivé lahve. A nejen toto. Celý výkon byl impozantni ()

Súdánský student (2016) (S02E03)

Vrchol všeho hnusu, ale božsky zahranej. Kozub teda fakt umí a Korejs je na uškrcení. To by mohl být další díl v sérii ;-) Chápu, že ve většině týmů musí být šéf totální ultra kokot, protože potom je dílo opravdu jako ze života. A k tomu ještě PRESSTITUT Železný, který tomu nasadil uměleckou korunu. Za toho blba hvězda dolů. ()

Podnájomníci (2022) (S03E01)

Nějak mi to nesedlo. Bloncka působila jako reklama na hlad a kozy nejspíš zapomněla doma pod postelí. A tak trochu tuším, že jistá organizace Romea bude strašně moc protestovat, protože tohle byt moc razízmus. 68%. ()

Fľaša (2022) (S03E02)

Opět tři hvězdy. Jestli Víťa, profík na letadla neví, že "Vojenská letadla" od Václava Nemečka mají pět dílů a díl třetí vůbec nevlastní (pro upřesnění období WWII) , tak je to obyčejnej žabař. Případ sice vyřešil, ale ve srovnání s první a druhou sérií je ta třetí neslaná nemastná. Blažek vypadá jako Rumcajz a o dvou nových v týmu ani nemluvím. ()

Veteráni (2022) (S03E03)

No tak konečně. Bolek se vrátil a opět exceloval. Hanuš taky bodoval a teď váhám, jestli 4 nebo 5 hvězd. Ale budu opatrný, protože první dva díly mě trochu rozhodily. Ale do třetice všeho dobrého. A to se teda teď opravdu povedlo. Bolkova fotečka pouhá pro rodinu byla už jen třešničkou na hodně dobrým dortu. ()

Explózia (2022) (S03E04)

Korejs bodoval a stačilo, že v poslední chvíli dostal nápad. Prostě ještě nepatří do starého železa. Ono se přece, ne nadarmo říká, že starý kolo nejlíp šlape. A nejlepší byli ti dva maníci z večerky. To mě rozsekalo. A ještě by mě zajímalo, jestli se někde dá koupit ten kalendář. Ten musím mít, i kdybych si pro něj musel zajet do Dánska :-))) ()

Retiazka (2022) (S03E05)

Tak ve třetí sérii dávám poprvé za pět. Korejs i bez kalendáře bodoval, Bočková to vyřešila a Víťa perfektně vypočítal gramáž. Kozák začíná trochu korejsovatět, ale celkově to do sebe tak nějak zapadalo. A Stach s Blažkem dostanou tu pátou hvězdu, jak na první dobrou prokoukli tu nejmenovanou menšinu, že pekli dort na návštěvu u Červeňáků. A ten konec byl opravdu hodně smutnej. ()

Taxivrah (2022) (S03E06)

Ten feťák to zahrál dost dobře. Tenhle díl byl fakt hustej, jako hrachová kaše od Pohlreicha. Ta atmosféra by se dala krájet. Pražák je trochu víc nervní, Kozák jede to svoje a Korejs by mohl vytáhnout zase nějaký kalendář. Dnes tam žádnou srdcovku neměl. A já budu hodně napnutý do dalšího pondělka. ()

Električka (2022) (S03E07)

Je to čím dál tím lepší. Tentokrát exceloval Víťa, i když mu nejspíš pomohl archanděl Uriel. A ten taky asi soudil, když podle čísla tramvaje dal pachateli 17 let na tvrdo. Jo, jo, je něco mezi nebem a zemí. A docela by mě zajímalo, kde vybírají takové xichty. V tomhle díle jich bylo po vyše kolena ;-))) ()

Strihač (2022) (S03E08)

Ta čůza z TV1 mi tam začínala chybět. A mám pocit, že v tomhle díle bylo nějak moc přečůzováno. Kozák bude mít asi v dalších dílech neklidný spaní. ()

Rómeo a Júlia (2022) (S03E09)

Když ty dvě entity našli ve sklepě, měl jsem pocit, že se pobleju. Tohle by se nemělo množit. A třešničkou na dortu byl Kozák, když tu debilní influencerku označil jako krávu se dvěma lvama. Tím si u mě hoooodně šplhnul. A hlavní pizda ředitelka, převyšuje Korejse v dobách "největší slávy", minimálně o deset koňských délek. Pokud taková kráva skutečně funguje u policie, tak se mi začíná dělat nevolno. Pět hvězd zcela zaslouženě. ()

Smoliar (2022) (S03E10)

Docela nuda. Akorát Kozák pro dobrotu na žebrotu. ()

Spolubývajúca (2022) (S03E11)

Z Pražáka se stává čím dál větší magor a dost dobře si notuje s paní ředitelkou. Korejs měl nejspíš dovolenou, nebo někde tiskne další kalendáře. Jinak pachatel byl fakt děsnej psychopat a Kozák opět boduje, jak tu pizdu ředitelku posílá do prdele. Tam ostatne tahle kráva patří. Na plný počet to nebylo, ale čtyři dám. ()

Lotéria (2022) (S03E12)

Po shlédnutí tohoto dílu mě napadlo pouze jedno slovo a bude to novotvar. E-kunda. A moc bych se divil, kdyby tato postava byla pouze fiktivní. Bohužel znám pár takových a jsem rád, že už jsem od nich na míle vzdálen. A když se dívám na fotky z příštího, čili posledního dílu, začínám tušit, kdo bude ten práskač, které líže hýždě již zmíněné E-(cenzurováno :-) ()

Trik (2022) (S03E13)

Jedna E-kunda vyjebala s druhým práskačem Korejsem a pak šla do hajzlu taky. Tak trochu je mi líto, že třetí série je už u konce, ale tentokrát to bylo jen na čtyři hvězdy. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD