Oddelenie diaľničnej polície sa má zrušiť, pretože nemá uspokojivé výsledky. Jasné, že pätica odhodlaných strážcov zákona, ktorí svoju prácu berú nadmieru vážne, chce oddelenie zachrániť. Dobrou príležitosťou sa im javí objavená zásielka drog. To by však nesmeli byť v spore so svojimi úhlavnými nepriateľmi – mestskými policajtmi. A tak sa ženú priamo do katastrofy. Celá situácia sa ešte väčšmi skomplikuje, keď v karavane pri diaľnici objavia mŕtvolu ženy. Super poliši chcú za každú cenu vyriešiť prípad, zachrániť svoje miesto v polícii a poraziť nenávidených miestnych policajtov... (TV JOJ)

prasacimor

Úvodných 10 minút je famóznych a pri scéne "You boys like Mexicoo??" som skoro odpadol od smiechu. Škoda že si film nedokáže udržať nastolené tempo dlhšie a časom sa nevyhne žánrovým klišé ani občasným hluchým miestam. No na high odreagovanie postačuje. ()

Teg

Příšerná ujetina, ale bavil jsem se opravdu dokonale. edit: po tretim zkouknuti v rade pridavam patou hvezdicku, tyhle zceny nemaji v moderni americke komedii obdoby :)) ()

Junglista

Úplnou náhodou mi tohle před lety pučil kamarád a já čekal docela blbinu. Meow. Splet sem se jako skoro obvykle. Meow. Hlášky si z toho pamatuju už víc jak 6 let. Meow. "I'm officer Rod Farvo and I want a liter cola!" "Do not spit in cop's burger" a mnoho dalších. Prostě se mi to líbilo. Meow. kdo nepochopil Meow, podívejte se a pochopíte. ()

ThomasCrown

Mám vytvorenú jednu vlastnú kategóriu filmov, tzv. nočné pohodovky, kde práve táto komédia patrí. Pre niekoho hlúposť najvyššieho zrna, pre mňa skvele napísaný a zahratý film s množstvom vtipných situácií, ktorý vám zlepší náladu, nech sa cítite akokoľvek. Koniec koncov, Jay Chandrasekhar je pre mňa režisérom superpohodoviek. ()

Vejrrr

Určitě se nejedná o kdejakou převratnou komedii, ale zároveň ani o brak. Co si budem povídat... komedie o policajtech se dělají dobře, pokud se to uchopí za ten správný konec. Jako například tato. ()

Milky.

Film jsem našel na základě jedné, na internetu často používané, scénky. Nelituji ani chvilku. Po velmi dlouhé době komedie, která zbytečně netlačí na pilu, ale přitom dokáže příjemně vyplnit hodinu a půl a celou dobu perfektně a uvolněně bavit. Jak už tady někdo zmínil, humor nemusí pasovat každému a je trochu jalový. Ale víceméně o to tady jde, je to takové lidské a z mého pohledu hodně originální a jak to mám u filmů rád, na nic si to nehraje. Nemůžu dát jinak než 5 hvězdiček, lepší komedii jsem už dlouho neviděl a záchvaty smíchu jsem si při ní taky užil. Není to pro každého, ale určitě to každému doporučuju alespoň na zkoušku. Scéna s cukrovou vatou je boží! ()

Hadati

Ačkoliv nemám moc rád komedie "fekálního" tipu, tento film se mi jevil celkem zábavně. Ano, je to hovadina a naprostý nesmysl, ale celkem jsem se při tom zasmál. Ten "tripový" výlet trojice feťáků na dálnici se mi nesmazatelně vryl do paměti :-) ()

Johnny

Ľahká komédia plná neznámych tvárí a o to prekvapivejších vtipných momentov. Spočiatku sa to zdala byť haluz ale slušne sa to rozbehlo a dalo sa to užiť. ()

binsladin

Neuvěřitelná, neuvěřitelná prdel... (sry za ten výraz). Srovnávání s policejní akademií je kapku mimo mísu,ale to je jedno, slovutní páni kritikové. ()

sadlokan

Jen tak sem to bezelstně zapnul.mňau.A smál sem se nahlas.mňau.Jako pitomec.A to se mi dlouho u filmu nestalo.A to se mi u filmu dlouho nestalo.mňau. ()

Čo chystajú "Jašterice"?

Čo chystajú "Jašterice"?

07.09.2005

Komediálne-recesistická skupina Broken Lizard, stojaca za takými výplachovými (i keď vcelku zábavnými) komédiami ako Superpoldové či Klub hrůzy uzavrela trojročnú zmluvu so spoločnosťou Warner… (viac)