Gotti

• USA Gotti (viac)

Příběh nechvalně proslulého šéfa podsvětí Johna Gottiho (John Travolta), zvaného “Teflonový Don”, člena newyorské zločinecké rodiny Gambinových. Sledujte očima Gottiho syna Johna juniora (Spencer Lofranco) tři bouřlivé dekády Gottiho života, během kterých se společně se svou ženou (Kelly Preston) navzdory mnoha tragédiím a pobytům ve vězení snažili udržet rodinu pohromadě. (Bontonfilm)

Elephant13

Tak zajímavá postava jako je John Gotti si nezasloužila tenhle film. Travolta se sice snaží, ale scénář je nůzný a táhlý. Zdaleka využítý onen potenciál pro kvalitní film z mafianského prostředí. ()

znamkar

Samotný příběh reálného bosse Gottiho je zajímavější, než samotný tento film, avšak ten, kdo má rád Johna Travoltu, tak tento film určitě rád uvidí. Já sám jsem se v určitých pasážích i nudil. Proto průměrné tři hvězdy. ()

bonovox

Nevydarený pokus o ďalšiu skvelú gangsterku. Až tak mi nevadilo prehrávanie Travoltu, horšie to bolo s roztriešteným scenárom a chaotickou réžiou. Chudák Gotti sa v hrobe musí obraciať... ()

HellsAngel

Neprehľadný dejový guláš, ktorý je hlboko pod priemerom žánru, zachraňuje iba skvelý Travolta v jednej z najlepších úloh, aké kedy stvárnil. Za mňa osobne ide o jedno z najväčích sklamaní minulého roka. ()

Franki69

S mafiánskejma filmama z minulého století se tenhle snímek nedá srovnat. A je na něm vidět, jak moc by chtěl. Jenže Kevin Connolly není Scorsesse ani Coppola. No ale, John Gotti byl v podání Johna Travolty k přežití a i když se na pochopitelnosti děje dost podepsal vcelku chaotický střih a dost nenápaditá plochá kamera, jako životopisné drama to bylo v pohodě. Takže doporučím, zejména početné obci fanouškům filmů s mafiánskou tematikou. Ale jak říkám dílo, jakým byly Kmotr I. a II., Casino nebo Goodfellas to opravdu není. Ode mne pěkných 60%... ()

zodiak217

Dávam 1 hviezdičku za Johna Travoltu. Inak tomu filmu chýbalo všetko os emócií, napätia, gradacie deja, hereckého obsadenia. Akoby si tvorcovia zobrali skvelý námet a nevedeli ako ho ponat tak začali chaoticky a skončili bez akéhokoľvek pocitu. Jednoducho bol koniec filmu, ktorý vo mne nič nezanechal. Už chápem tie nominácie na Zlaté maliny. Škoda, lebo s lepším poňatim mohol byť ten film veľkolepy. ()

brasek

Tak toto je sklamanie ako veľká divá sviňa. Absolútne neznášam filmy, kde sa skáče z roka na rok, neustále sa mení čas a miesto príbehu. Prakticky filmári zabili týmto svoji činom každú jednu emóciu. ()

belinko

Vo filme som sa vplyvom nevýrazných tvárí stále strácal a výsledný efekt filmu pre mňa bol absolútne nezaujímavý. Ak chcú sledovat´ “3 dekády života mafiána”, natiahnite to aspoň na dostačujúcu stopáž. Takto som si vo filme neužil nič, len pekné vraždy a Travoltovú sánku. ()

gpx

Že by to byl nějaký kulervoucí zážitek to se věru říci nedá, ale na druhou stranu se to dá sjet celkem bez zásadních opruzenin. ()

PetrHendrix

První polovina lepší, konec hodně špatnej, patetickej a rozplizlej. Travolta o něco málo nad průměr, možná nebyl úplně nejlepší volbou, takže to jenom jeho vina nebyla. Film nemá dobrý rytmus, nešlape, místy to vypadá, že se rozjede, a pak je tam vložená pasáž příliš dlouhá, čekal jsem podstatně víc. Na druhou stranu 49% je nesmysl. Je vidět, že to hodnotilo hodně lidí, kteří mají rádi bezduché kraviny typu Pacific Rim a spol. U takových diváků těžko uspěje střih a kadence tohoto snímku. ()

mavin

No ještě že tam nehrál Al Pacino, na Kmotra totiš nikdo nemá!!! A Travolta? Tak ten už se snad hodí jen na nějaké porno se zvířátky jak si po skandálech s muži vždycky přál!!! ()

Moredogs

Solidny film o solidnom mafianovi. Film podla mna kazia hlavne dve veci herci a soundtrack inač je to lahky nadpriemer. Film totožny kvalitou s filmom Kill teh irishman ale značne podceneny, Travolta je v roli jak doma.Nazivat tento film hovadinou a sračkou je uplne mimo a da sa spochybnovat či ten človek film vobec videl (To sa da vlastne pochybovat o vela vela hodnotiacich) Vrelo odporučam hlavne priaznivcom gangsteriek. Za mna 70% ()

Martinko991

Nebolo to vobec až také zlé ako sa dočítate v niektorých komentároch. Avšak nemožete čakať žiadneho Krstného Otca, Casino, Scarface alebo Goodfellas. Najviac bavil samozrejme Travolta a príbeh o elegantnom, sebavedomom, šamrantnom mafiánovi z ľudu Johnovi Gottim. Inak samozrejme v prípade kvalitnejšieho režiséra sa z tohoto filmu dalo vytrieskať ooveľa viac, preto len 3 hviezdičky. ()

Bragi66

ZaplaťBuddha za další životopisnou gangsterku, ale i když John Travolta dělá co může, ale konverzační schéma filmu nepřemůže. Film negraduje a ve srovnání s legendárními Kmotry je to b-žel jen odvar. ()

Meego82

Sakra toto je brutálny prúser tento material si pýtal nejakú 2.5hodinovú verziu toto je nejak na rýchlo zbuchané a bez jedinej silnej scény. Aj keď Travolta je celkom dobrý. ()

Origono

Těšit se na Travoltu neztratilo smysl, ale jinak dlouho nuda a až v poslední třetině to jde. Teflonovej Don dvě hvězdy za Teflonovýho Dona a muziku. ()

SNCIS

"Něco vám řeknu. New York je zkurvneně nejskvělejší město na světě. Moje město. Vyrostl jsem na ulici, začínal v podělanejch kanálech a dostal se až na vrchol. Tenhle styl života má jen dva konce. Smrt nebo kriminál. Já zvládnul oba." Životopisný film o ambiciózním a sebevědomém mafiánovi, kterého senzačně ztvárnil John Travolta. Nečekejte Cosa Nostru pěkně z vostra či přehnanou akci. Je to klidná brblací gangsterka, kterou táhne Travolta. "Něco vám povím. A poslouchejte mě dobře. Už nikdy nepotkáte člověka, jako jsem já. l kdybyste se dožili pěti tisíc let." - 50%. ()

Zemřela herečka Kelly Preston

Zemřela herečka Kelly Preston

13.07.2020

Herečka Kelly Preston zemřela ve věku 57 let po dvouletém boji s rakovinou prsu. Zprávu přinesl její muž herec John Travolta. Preston započala svoji kariéru v soap opeře Capitol, k jejím nejznámějším… (viac)

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Zlaté maliny (v angličtině zkráceně Razzies) jsou ocenění za nejhorší filmy roku, které jsou každoročně „slavnostně“ udíleny den před Oscarovým ceremoniálem. Letošek pak nebyl výjimkou a byť nás ty… (viac)