Nad Amerikou doby prohibice rozprostírají svá křídla nejrůznější mafiánské klany profitující z prodeje alkoholu. To přináší i jejich oblíbenou zábavu, tedy boje o spravovaná území. Film nás zavádí do války gangů Legse Diamonda (Josh Mosby) a Dutche Schultze (Lance Henriksen), do níž je infiltrován i agent Baker (Martin Kove), aby mapoval činnost gangů a donášel policii. To mu ale přináší řadu nepříjemných situací od povinnosti zabíjet pro své zaměstnavatele až po odhalení své pravé identity. Kdo vlastně vyhraje a kdo bude nakonec poražený? (antragus)

Dale

Milujem gangsterky, ale pri pohľade na obsadenie som tušil, že toto bude veľká bieda a C-čko ako vyšité. No akcia, teda prestrelky so samopalmi boli fajn, aj dosť krvavé, príbeh, herci a všetko ostatné už bolo presne také, aké som čakal. Videl som viacero filmov o Lucianovi a Schultzovi, takže toto mi dosť často pripadalo ako paródia, aj keď ani tie ostatné filmy neboli žiadne skvosty. ()

Rodriguez odpad!

Čím více se blížil konec filmu, tím více se snižovalo mé hodnocení. Film, který si hraje na gangsterku, ale přitom to je hloupočky natočené amatérské béčko. Scénář děravý jak prostřílený plášť, takže nevíte co děj chce říct. Herecké eskapády se vyrovnávají ulici a o scénách se střelbou ani nemluvě (tím myslím díry po kulkách v obětech a následnou krev, či jak stupidně herci padají k zemi). Hudba mizerná, takže spíše více trpíte, než si užíváte. O dabingu se zmiňovat už vůbec nebudu. A nakonec ani Lance Henriksen nemohl zachránit tento nebohý titanic, který stáhl celý projekt do kanálu. 0% ()

HomeAlone

Cely film na mna posobil viac nez roztrzito , nudne a aj pri akejkolvek snahe sa nedarilo dostat film na tu spravnu cestu . O nejakych hereckych vykonoch sa ani len rozpravat neda a tak zle obsadeneho Luckyho Luciana som este nevidel . Drago sa hodi na mafiansku ulohu , aku si zahral v Untouchables , no zahrat Bossa mu neslo vobec . Henriksen cisty priemer , no a zbytok pomerne velmi nesympaticky obsadeny . Vcelku sa jedna o film , ktory nema co ponuknut , nieje ani dobre spracovany a nudi tak , ze je ho dost tazke suvisle dopozerat . Je to jednoznacne jeden z najslabsich , ak nie najslabsi gangstersky film , ktory som videl . Skoda casu ()