Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiálny text distribútora)

Lajty odpad!

Kdykoliv začne podobná "zábavná" soutěž, vypínám televizi a stahuji co nejvíc filmů, jen abych nemusel vidět toto... ()

JP84 odpad!

Mě úplně stačí všechny ty upoutávky,že se jedná jen o další recyklaci superstar jakou byl x-faktor nebo bailando.Tady nejde o hledání nějakého talentu,tady jde jen o tahání SMS od lehce ovlivnitelných dospívajících oveček. ()

till85 odpad!

Typická sračkovatá novácká produkce. Porota se tváří jako by seděla na horkých kaštanech a pan moderátor už neví coby tak jen uráží a uráží. ()

Callie odpad!

strašné, nemám slov, je to jako amatersky natočená estráda .. lítající Leoš nic nezachrání. Trapné, Nově to přeju za její nabubřelou ješitnost, ted to bude dávat každý večer, bude s tím otravovat a bude doufat, že si lidi zvyknou na soutěžící a dokoukají na tu tranost. Porotu nekomentuji- strašné, úlet, bez emoční , jen na Banášové je vidět, že jí dochází do čeho vlezla. Šeredová ukázala bohužel , co je v ní.. nebo spíše co není. hrůzaaaaaaaaa proboha, kdo to režíruje ? Ten už nikde nemůže dostat práci ()

májovec13 odpad!

No to si děláte prdel???? Takže: Porota - Habera a Banášová ok, ale to fakt nemáme lepší znalce než Alenku s IQ vypnutýho vibrátoru a jednoho z nejhorších režisérů českých dějin? Soutěžící: Hra na city, demence, debilita a občas něco dobrýho. A to vše v neopakovatelném nováckém pozlátku, OMG ()

Jamall

Vlastně mě to ani nepřekvapuje, typická novácká šou. Chjo, jak ta Nova klesla. Za Pala a Adelu alespoň jednu hvězdičku. ()

sykorkar odpad!

Už nikdy více, jednou to stačilo a měla jsem co dělat, abych nevydávila svůj jídelníček za celý den. Děkuji pěkně, ale strčte si toho Mareše už někam do řitního otvoru, protože tenhle člověk si už zaslouží skončit v propadlišti dějin. Je to odpad a Nova v mých očích klesla na úplné televizní dno. ()

zodiak217

Neskutočný podpriemer ba až horšie. Neviem čo si televízia Nova sľubovala od tohto projektu ale po úspešnej československej superstar sa rozhodne sekli. Televízia Markíza mala odkúpiť radšej X-faktor, alebo Bailando prípadne niečo originálne a nie sa púšťať do vopred prehratého boja s overeným a originálnym formátom ako je Britain´s Got Talent. Takto Talentmánia vyzerá iba ako úbohá kópia ktorú z biedy nevytiahnu veľmi ani talenty. Okrem iného porota v takomto zložení na mňa vôbec nezapôsobila a je na ňu nepríjemný pohľad, celé mi to pripadá byť nudné až čajové. Jediné čo by ich ako tak mohlo vytiahnuť z toho delíria by bolo prevýšenie vo výnimočnosti talentov konkurenčnej show čo tak zatiaľ rozhodne nevypadá, keďže aj súťažiaci sami vedia čo je overený formát, kde je Las Vegas a čo to znamená svetové finále. Ale za tú snahu a že už im na poslednú chvíľu nevydalo na nič lepšie, tak aspoň 2 hviezdičky. ()

HennessyVSOP

Koncept pořadu je lepší než byla superstar, nejste totiž nuceni poslouchat karaoke písniček co byste si normálně většinou ani nepustili a v talentových soutěžích vystupují i lidi s něčím vlastním. Na druhou stranu, lidí co něco umí je jako šafránu, porota je úděsná, moderátor vyčpělý a exotických retardů z ústavu ubylo. V porovnání s Primou Nova prohrála, ale vítězství Primi je tak trochu Pyrhovo. ()

Kindernay

Talentmania se Nově povedla, líbí se mě víc než ČS má talent, jednak nejlepší moderátor v Česku Leoš Mareš, dobře vybraná porota (hlavě Habera a Banášová) a celkově mě Talentmania připadá taková lepší a zábavnější. ()

Nerajohn odpad!

Docela trapný obsah ještě korunuje neskutečně dementní a amatérské zpracování pořadu (alespoň onen jakýsi Soudný den 26.9.). ()

The_God

Po třech dílech první řady "Suprstár" jsem se přestal na takovýhle blázniviny koukat. Podle ukázek je to furt o jednom a tom samém, jen je to vždycky o něco rozšířenější. Proto nehodnotím, jelikož jsem neviděl jediný díl, jen informuju, že já na tyhle vohnoutoviny fakt nejsem. ()