Cunami

Vlna cunami zasiahne pokojné pobrežie, kde zničí a zaplaví celé mesto. Skupina ľudí sa ocitne uzväznená v podzemnom poschodí supermarketu spoločne s ozbrojeným šialencom. Medzitým začne v supermarkete stúpať hladina vody. Vydesená skupina sa snaží skryť a zároveň si uvedomí, že nebezpečenstvo na nich číha aj pod vodou. Spoločně s nimi je ve vode totiž uveznených aj niekoľko hladných žralokov. Kto v tomto trileri prežije nebezpečného zabijaka a kto unikne žralokom? (TV JOJ)

PauloZ odpad!

Tak sprominutím STUPIDNÍ a námětově nevyužitý film, ani nemůžu použít slovo horor, (protože SPOILER: horor ve kterém přežijí snad všichni zúčastnění prostě není horor!!), jsem už opravdu dlouho neviděl. Úvodních 15 minut věru lákalo na solidní béčkový krváček s podvodním žraločím světem, kde nebude nouze o ten správný killing. Po 15 minutách jde všechno do hajzlu, postavy se chovají tupě, scénář je nahovno, 50% filmu se nic nedějě a vyloženě nudí a k tomu nespočet srdceryvných proslovů a zdrcujících pohledů! WTF? Jako bonus tu máme dva finálové a odhodlané husarské kousky hlavního hezounka a to všechno pěkně ve 3D! Všechno zle, ale hlavně že přežil pes :-)). Chtěl jsem dát 1* alespoň tomu japoncovi, co tak debilně chcípl v té směšné klecičce a za to finálové CGI po Tsunami, ale to prostě nejde. ()

Astaroth12

Ja filmy o žralokoch nevyhladávam,ale keď sa mi dostanú do pozornosti,tak si ich pozriem.Dejovo je tento film veľmi originálny.Žraloci v nákupnom centre,tak to je dobrý námet,ale to je asi tak všetko.To neskutočné klišé-Rozišiel sa zo snúbenicou,aby sa s ňou v nákupnom centre stretol práve vtedy keď príde Tsunami a práve vtedy to nákupne centrum prepadnú a práve vtedy tam vstupuje policajt a práve vtedy....to by som pokračoval do nekonečna.Po trikovej stránke bol žralok presvedčivý.Ale čo ma mrzelo,toho psa tomu som držal palce hneď od začiatku.Hviezdy dávam za originalitu,žraloka nič iné má nenapadá. ()

Kryton odpad!

Co to k*rva bylo? Film o žraloku? Film o katastrofě? Reklama na obchoďák? Takový guláš neumí ani velmistr kanální kuchyně Jirka Babica. Dialogy ve stylu "Koukáš mi na zadek?" aspirují na Oskara. Nepochopil jsem proč pokaždé, když se někdo dotkl vody, plaval ve vodě anebo jen na vodu koukal, tak se zpomalil záběr. - asi kvůli natažení stopáže, protože je to jen přetažený díl kobry 11. Julian McMahon leze do všeho, kde mu dají na vlašák s rohlíkem. ()

kaylin

Snímek „Žraločí invaze“ není tak odlehčený a tak vtipný, v jaký jsem z počátku doufal. Přece jen se místy bere až příliš vážně, ale na druhou stranu se mu musí nechat, že z celkem pitomého nápadu udělali tvůrci film, který nenudí, který není zbytečně přitažený za vlasy, a který je vlastně místy docela napínavý. Odhoďte logiku stranou a snímek „Žraločí invaze“ si užijete. ()

Kaluž

To si takhle v klidu nakupujete nějaké ty potraviny, když se najednou ozve výstřel a v momentě jste svědky přepadení obchodu. Že by napínavý thriller z Alberta? Ne, najednou se všechno otřese a obchůdek zalije obří mořská vlna. Takže katastrofický spektákl jako od Emmericha? Ne, v té vlně připluje párek velkých bílých žraloků, kterým nestačí konzervy a těstoviny z regálů a tak terorizují nebohé zákazníky a zlé lupiče. Problém je, že všichni zúčastnění (kromě nevinných rybiček) jsou po lobotomii a mluví srandovní angličtinou. Kdyby to nebylo úplně pitomé, tak tohle béčko mohlo i za něco stát. Bod za žraloky, ty já můžu. ()

stuntmanMIKE

tak... davam tri hviezdy a dal by som aj 4 keby ti zraloci neboli miestami az moc digitalni. toto je presne to co ma vie nasrat... zaujimavy scenar, prijemna vygradovana atmosfera, dobra rezia ale maly rozpocet... Ale inak klobuk dole mne sa to pacilo... ()

Martin741

Australsku kinematografiu mam dost rad /Wolf Creek/, a tentokrat ide o vlnu tsunami, ktora uvaznila v supermarkete tlupu ludi, pricom sa tam dostala aj nechcena navsteva z fauny /zralok/. 65 % ()

Rocky88

No sračka, co vám mám povídat. Způsob, jakým scénárista docílil uvěznění party lidí v sámošce spolu se žraloky je ještě OK, ale ten zbytek je vyloženě vtip - sámoška má podzemní parkoviště, sámoška je zatopená tak do 3 metrů a podvodní parkoviště? Metr a půl. A to jsou ještě mezi těmito úrovněmi postavy schopny cestovat. Když k tomu přičtu nulovou originalitu, žádné napětí, žádný vztah k postavám (je úplně jedno, kdo zařve - stejně nikoho pořádně neznáme), předvídatelnost a strašlivou nudu, je z toho průser k pohledání. Hvězdičku dávám za kočandu Sharni Vinson, na tu se dá koukat do aleluja. ()

bourec

Film jako takovej funguje docela dobře,ale ty seriálový kecy o hovně mě příšerně srali.Navíc,jak psal Korbitch,hudba je veskrze hnusná,a trochu spíš podtrhávala ty scény,kdy se hovno dělo. .Jinak já problém se žralokama neměl,ani mi nijak děsně digi nepřišly.Film bych zařadil spíš do tý lepší půlky,docela se povedl.60%. ()

Rodriguez

Viděl jsem už hodně nesmyslných filmů a tenhle se řadí mezi ně. Opět si žraloci zasurfovali do obchoďáku na nákupy. Sice už je po vánočních výprodejích, ale což. Kdyby se někdo při nedělním odpoledni nudil, není problém si tohle trikové béčko pustit a při sledování se chytat za hlavu, jak takovej blábol může mít tak vysoké hodnocení. 20% ()

majo0007

"Horrory" typu Mega-, Sand-, 2Headed-,...,Shark fakt nemusím, tak vlastne ani neviem, prečo som sa pozeral na toto. Ale, hopla, vykľulo sa z toho vcelku slušné prekvapenie. Sú tu síce nechcene smiešne scénky a dialógy, herci toho talentu moc nepobrali, no intelektuálny výplach som nečakal, bavil som sa dobre a skvelé gore scénky tiež mali niečo do seba.. ()

Nivenx

Od té doby co Aja natočil Piraňu 3D, tak se režiséři zbláznili do zvířecích filmů aplikovat do trojrozměrného zobrazení. Ale co by si měli uvědomit, že film také musí mít úvod, děj a závěr, který bude fungovat a nejdřív taky musí fungovat bez toho 3D plnohodnotně, což poslední dobou nehrozí. 40% A to jen zato, že se občas nato dalo i koukat. ()

vesper001

Nákupy v supermarketu jsou dost otravné i bez toho, že vás mezi regály honí hladový zubatec. Hvězdička za nápad, ale zábavnější by mi připadalo, kdyby tu nenažranou parybku tsunami doručila do našeho Úřadu vlády. ()

Doudis19

Vzhledem k poměrně zajímavým jménům se neměla čekat až taková konina, jakou byla nedávná Noc Žraloka 3D. A pravdou je, že Bait sice efekty rozesměje podobně, stejně jako demencí postav ale vše ostatní je o třídu, leckdy i o dvě výše. Prostředí supermarketu dává zajímavé scénáristické možnosti a několik mordů je skutečně vydatných ;-). Vlažných 50%, ale za poslední řadu let asi nejlepší horor se žraloky, jen na můj vkus přežilo až příliš potencionální potravy :-). ()

elanius

(120/2012, DVDRip) / Celkom milý béčkový žraločí kúsok bol zabitý množstvom zbytočných scén. Načo je dobré vo filme o žralokovy v obchodnom dome riešiť životné vzťahy??? Chvílami sa zase film berie moc vážne, chvílami je to komédia. Škoda tej nevyváženosti. (4/10) ()

Tomes83 odpad!

Větší digisračku jsem ještě neviděl! Noc žraloka byla hrůza, ale dal jsem tomu alespon jednu hvězdu za trochu té snahy o dobrodružství, ale tohle byl jasný odpad! Ne jen ty efekty ale ta nereálnost! Jestli jsem někdy nadával na třetí díl Čelistí z 80. let, tak po zkouknutí Tsunami se jim omlouvám... ()

_DAVE_

Předem je nutné zdůraznit, že je to klasické béčko. Kompletně navrženo/vyrobeno pro 3D blu-ray trh. Takže zde potkáme průměrné efekty, průměrné herecké výkony, Není to ale vyloženě bezhlavá, tupá teen vyvraždovačka, 3D funguje velmi slušně, pokud máte zájem o nenáročnou 3D "popcornovku", tak nevidím problém, dobrá volba... ()