Detektivové Christopher Danson a P. K. Highsmith (Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson) jsou těmi nejdrsnějšími a nejoblíbenějšími poldy široko daleko. Nepotřebují tetování – to druzí si nechávají na tělo vytetovat jejich podobizny. O dva stoly vedle a o jednu řadu dál sedí detektivové Allen Gamble (Will Ferrell) a Terry Hoitz (Mark Wahlberg). Vídáte je v pozadí fotografií Dansona a Highsmitha, rozostřené a se zavřenýma očima. Nejsou to hrdinové – jsou to „benga v záloze“. Ale na každého policistu se někdy usměje štěstí a Gamble a Hoitz brzy narazí na zdánlivě nevinný případ, o který nikdo z ostatních detektivů nestojí, ze kterého by se mohl vyklubat největší zločin, jaký město zažilo. Jde o příležitost, jaká se naskytne jednou za život, ale mají na to, aby se jí chopili? (oficiálny text distribútora)

OG_Swifty

Uplne jsem si rikal, jak to je hvezdna komedie s Johnsonem a Jacksonem v hlavnich rolich a ono nic - misto toho Wahlberg a Ferrell. Wahlberg a jeho vzteklej polda me moc nebavil, kompenzovat to musel Ferrelluv dobrackej mentalni partak s priusem. Rada vtipku je zabavnejch, treba ta Ferrellova ex nebo ten Keatonuv meeting v obchodaku, prevazna cast filmu je ale spis uchazejici. Vyhodou bylo obsazeni sympatickych hercu, kdy i zaporaci pusobili vtipne, ale neni to proste full on show smichu perverze a sexu. Prijemny prumer. ()

BoredSeal

Hromada absurdního humoru a vtipů. Marky Mark je docela zábavnej. Stejně to ale občas sklouzává do trapnosti a jako celek film prostě nešlape tak dobře. Bohužel. Jsou to trochu lepší tři hvězdičky. Žánr parťácké akční komedie by si zasloužil víc přírůstků, aby se to zase USA naučily dělat jako za starých časů. ()

maverick10

Tahle kostra pribehu ze me dela agresivniho jedince, co misto krupek chroupa v hube hrebiky. Omacka filmu je natolik nezazivna ze do ni museli vylejt dva kyble nudy, aby to vystacilo na celej film - bohuzel. Komedialni potencial Willa Ferrella je naprosto nevyuzitej a akcni potencial Marka Wahlberga rovnez. Musel jsem se bodat sroubovakem do zeber, abych alespon neco citil. . . ()

tufr

Tak po druhým zhlédnutí musim teda zvednout na 3 hvězdy!!! Uvidíme až si to časem pustim po třetí!!!!! Trošku mě tam začlo brát pár vtipů!!! Tj. 60% možná není konečných!!! ()

M.i.k.e

brutálně přestřelená,ad absurdum hnaná komedie,která se sice nevyhne pár zbytečným a trapným okamžikům,ale naštěstí jich je málo a (trošku netypicky na Ferrellovku) převažují ty vtipné momenty.Celkově jsou Other Guys povedenou oddechovkou a zaslouží si lepší tři hvězdy (nebo možná horší čtyři)...70% ()

Meridius

"I'm a peacock!" ... vynikající ulítá komedie přesně podle mýho gusta. Ferrell je ten největší trotl a jedou po něm nejlepší kundičky, to byl geniální tah. Keaton jako kapitán s vedlejšákem v supermarketu taky bomba. ()

lekr

Vcelku zajímavý pokus o vzkříšení žánru buddy movies, který se ovšem povedl tak způlky. I když se tvůrcům nedá upřít snaha, tak film je plný hluchých míst a celkově působí hodně přehnaně a nereálně. Celý snímek totiž sází na komediální talent Willa Ferrella a akční potenciál Marka Wahlberga, jejichž slazení ale nakonec nepůsobí tak zábavně jako sliboval nabušený trailer, a nepomohly tomu ani camea takových hvězd jako Samuel L. Jackson, Dwayne Johnson a Eva Mendes. Slabší tři hvězdičky. ()

SallyZen

Tento film je přesným příkladem, že i v Americe se dá vytvořit nadprůměrná komedie s "NeAmerickým" humorem(kdyžtak jen trochu). Herci předvedli to, co měli. Například to byl teprve druhý film, kde se mi líbil Will Ferrell. Ale nasrali mě brutálně s tím, jak odstřihli Jacksona a Johnsona. 65% ()

Chen

Zbytečné dlouhé, málo třeskuté, ale relativně vtipné. I když po traileru jsem doufal v mnohem, ale mnohem více. ()

Hennes

Občas se objeví moment kdy jsem se zasmál, ale popravdě jich moc není. Nejdřívě to vypadá až moc akčně a po té se to přenese do role, kdy to visí na "blbovi" Willu Ferrellovi. Jestliže ho chcete odzbrojit, vyndejte mu baterky z kalkulačky, na něj přesně sedí. Ještě že je tam ta Eva Mendes. ()

Joe321

Poprvé jsem byl trošku zklamán. Po druhém dokoukání je tohle pro mě jedna z nejlepších komedií za hodně dlouhou dobu. -"Did someone call 9-1-holy shit?!" Hlavně v takovém tom subžánru 'Bláznivá střela' (Starsky & Hutch, Cop Out). Humor dua McKay/Ferrell miluju a tady je spojený s dobrou výpravou. Wahlberg je podle mě přesně ta ingredience, kterou Ferrell potřebuje. Perfektně se doplňují. Spusta krásných forů a detailů činí z The Other Guys film, na který se budu nejspíše moct podívat jednou do roka. Šlo z toho vytáhnout trošku víc, ale na dnešní dobu je tohle opravdu pecka. -"At the crime scene, LOL." -"Good tweet, good tweet." ()

Wiikii

Film založený na humoru Willa Ferrella, který má něco do sebe a zasmějete se mu i v nějakých místech, ale hitem se tyto komedie nestávají a ani v tomto případě se to nestalo. .... HODNOCENÍ: 60% (3*) ()

shyster

Je to na takových 70%. Opravdu nepovedených vtipů je tu minimum. Opravdu povedených vtipů je tu dostatek. Ústřední dvojici to klape, ikdyž na začátku trošku Mark nestíhá, ale konec je úchvatný. Samotný děj je jen zástěrka pro rozjezd různých vtípků. ()

Vojťas

Obrovské překvapení. Film, který vybočuje z řady klasických "akčních taškařic" a chrlí opravdu povedené vtipy po celou dobu takovou kadencí, že jsem takhle nedal (a asi zas nějaký čas nedám) zabrat bránici hodně dlouho. Ferrel zde asi nalezl sám sebe a Wahlbergovi kupodivu takovýhle žánr také velice sedl. ... Od Mizerů nejlepší podívaná takovéhoto typu! (A to ani jeden z hlavních představetilů nemusí být ukecaný černoch! :-D) ()

lebowski!

Rozhodně to dopadlo lépe než jsem čekal. Samuel s Rockem rozjedou film ve velkém stylu, hlavními hrdiny jsou ovšem Ferrel s Wahlbergem. Nejprve přichází prudká brzda a začíná se na novo. Avšak humor vycházející nyní hlavně z dialogů není vůbec špatný. Některé scénky jsou vypointované dokonale, některé hlášky zdrcující. Už to sice není šílená akční jízda, ale to nevadí. O to víc je příběh uvěřitelnější. Palec nahoru hlavně za Ferrella který se tentokrát umírnil a nezklouzává k smutné trapnosti. ()

Tomik12345

Prvních pár minut velmi dobrých. Vtip, akce, sympatičtí herci. Pak ale najednou cvak, nuda až téměř k závěru, vtipy upadaly do trapnosti, akce žádná a aby toho nebylo málo, tak ještě vyjímečně :-D a neamericky :-D problém s manželkami a s partnerkami. Celkově zklamání i proto, že jsem se těšil na celé herecké kvarteto, a ne jen na tu pro mě horší půlku. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze

06.11.2014

Mark Wahlberg (Transformers: Zánik) a Will Ferrell (Volte mě!) se před čtyřmi lety sešli v akční komedii Benga v záloze. Jejich stomilionové párování sice nevydělalo dost na pokračování, rozhodně ale… (viac)

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

07.10.2009

Momentálně natáčí akční krimikomedii Other Guys po boku Willa Ferrella, pak se přesune do temnějších (a citelně chladnějších) vod. Zahraje si totiž v remaku loňského islandského zázraku režiséra… (viac)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (viac)