Detektív Jimmy Monroe (Bruce Willis) potrebuje získať hotovosť za svoju vzácnu kartu, aby mohol zaplatiť blížiacu sa svadbu svojej dcéry. Lenže samozrejme, ako naschvál mu kartu ukradnú. Paul Hodges (Tracy Morgan) je Jimmyho parťák v boji proti zločinu, ktorý je však posadnutý možnou neverou svojej manželky a je pre neho takmer nemožné sústrediť sa na čokoľvek iné. Jimmy a Paul v snahe získať späť ukradnutú kartu sú pripravení porušiť všetky pravidlá - s ich misiou im bude pomáhať aj zlodej Dave (Seann William Scott), ktorý však lezie Paulovi neuveriteľne na nervy. Ich protivníkom je nemilosrdný gangster. Avšak predtým, než sa im podarí získať späť miliónovú kartičku, musia najskôr zachrániť mexickú krásku, ktorá má kľúč k miliónom dolárov uloženým na špeciálnych bankových účtoch, a ktorá im má pomôcť usvedčiť nebezpečného vraha... (TV Markíza)

okkac

Kevin Smith poprvé podle cizího scénáře a vyleze z toho jeho nejhorší film (Jersey Girl jsem neviděl). Naštěstí je to kvalitní tvůrce, takže z toho vyleze průměr. Ale pokud by ten scénář vzal a překopal dialogy dle svého a obsadil někoho jiného, než Tracy Morgana, kterého má člověk za tu jeho hlasitou držku chuť umlčet už po pár sekundách, tak by to možná bylo lepší. Jinak se jede v těžkém osmdesátkovém stylu buddy cop komedie. To znamená starosvětská režie, scénář a plno osmdesátkových songů. Dávám mu ještě jednu šanci na jiný odlišný film. Pokud ani ten nevyjde, tak si budu hodně přát, aby na nás někde opět vyskočil Jay a Silent Bob. ()

bartias

Navzdory tomu, že obsahuje všechny „smithsovské“ atributy. Navzdory tomu, že spojení Kevina Smithe a Bruce Willise s žánrem akční komedie potažmo buddy movie by mělo být team-upem snů. Film o dvojici policajtů, kteří se snaží najít vzácnou sběratelskou baseballovou kartu jednoho z nich a přitom se zapletou do něčeho mnohem závažnějšího, je strašně špatný, nudný a nezáživný. ()

Radiq

A to mělo byt jako co? Fanoušci Kevina Smithe určitě zaplakali. Já už mu snad už ani nefandím, protože je z něho čím dál horší režisér a tímto si u mě asi podepsal ortel a odepsal smrti v zapomnění. Ne, já si nedělám srandu - jestli tak bude pokračovat, tak tak fakt dopadne. Willis nebyl špatnej, ten černoch taky ne, ale očekával bych od nich víc vtipnejch hlášek a situačí nebo něčeho. Vzpomínám si, že jsem se ani jednou pořádně nezasmál. Jenom tak, aby se neřeklo. Spíš mi jenom vyjely koutky nahoru o dva milimetry, ale to je celý. Nestálo to za nic. Proč teda dávám dvě hvězdy? Proto. ()

sator

Vožužlanej bonbon...........tohle byl první film z Wilisem co sem nedokoukal - i když u 12 opic sem byl hodně blízko,,,, ()

otík

Hlavní otázka při hodnocení této policejně-sprosto-nudné komedie zní: Jak takový tuctový film mohl natočit Kevin Smith? Kromě pár podařených vtípků na adresy některých hollywoodských hvězd není ve filmu nic vtipné, akčně to zábavné už vůbec není, je tu spousta sprostých řečí, které nejsou ani trochu nudné a je tu veletrapný Seann William Scott v roli blbečka zloděje. Děj je zcela tradiční - policejní dvojka looserů, jeden tvrďák, druhý trochu magor (černoch, jak jinak - nemyšleno rasisticky!), na vlastní pěst pátrají po chlápkovi, kterému zároveň musí najít jeho ukradený mercedes se vzácným zbožím. Opravdu ubohé, jediné, co stojí za vidění, je Willis, který tu hraje takového mladšího a jemnějšího (a hlavně výrazně staršího) bráchu svému Poslednímu skautovi. Hudba: Harold Faltermeyer ()

tomeek

Podivně průměrná buddy komedie, kde většina vtipů není vtipná, až na momenty se "Stifflerem". Bruce je tady paradoxně mnohem víc John McClane, než v pátém Die Hardu a role mu sedí, bavilo mě ho sledovat. Tracy Morgan je opravdu na facku, protože nechápu, jak se někdo tak neschopný dokáže vypracovat na detektiva :) Co ale totálně nechápu, je PŘÍŠERNÝ synťákový soundtrack, který se k filmu strašlivě nehodí a zní tak levně, že něco podobného uděláte za odpoledne ve Fruity Loops. Pokaždé, když začala "hudba", měl jsem pocit, že je to z nějakého jiného filmu a prolíná se mi to. Pohodový film na jedno podívání - nic, co by vás nutilo vidět to znovu. "Pletu svetry!" ()

stOKYi

Šedý, priemerný film, na ktorý sa veľmi rýchlo zabudne. Pokus o nahradenie Dannyho Glovera a Mela Gibsna sa nepodaril. Tento štýl filmov bol moderný v 90s, teraz je to už len na usmiatie sa. ()

Deyw

v kine sem se ztoho pochcal.. :D jen ten uvod ze mu ojizdi manzelku a vzdy zaber na nej a ta muzika a sledovacka jak hlasi a resi porad ze mu vykrada barak a sere mu v nem..kurva tohle je strasnej narez to je srdcovka jakonsvine..willis ten negros a scott nemaj chybu..vole ty hlasky ja chciju! bezvadny nechapu hodnoceni! ()

Cedr

Ach jo. Tyhle filmy stojí a padají na kvalitě a četnosti hlášek. Cop Out zde bohužel selhává na plné čáře. Hodně slabý začátek a pak mírně zlepšující tendence. Ústřední dvojka a Seann William Scott to celkem zachraňují před úplným propadákem. Režisér (nebo možná scénárista, kdoví) se za každou cenu snaží na diváka udělat dojem několika nevtipnými geek hláškami a celé to tak nějak moc nefunguje. Jako pocta klasikám tohoto typu je to dost ubohé, nicméně na nudný letní večer to vcelku postačí. Největším plusem filmu je to, že některým lidem možná konečně docvakne, že Kevin Smith je krapet overrated. ()

ivan_drago

Už jenom za tu scénu, kdy na začátku vyslíchají zatčeného to mělo u mě 4 hvězdy jisté... to je prostě prdel, ať se na mě nikdo nezlobí.... do konce filmu už tu scénu nic nepřekoná, ale furt je to slušnej, celkem vtipnej film... Ale ke Kevinu Smithovi se mi nehodí. A Willis je prostě miláček. ()

DaUr

Nejslabší film Kevina Smithe, nejlepší film Tracyho Morgana. Špatné to není, ale netroufnu si hádat, nakolik za to může skvělý Willis. 65%. ()

Wall-E

Lepší tři hvězdy, protože je to po dlouhé době inteligentní komedie, kde ty lepší scény převládají na těmi trapnými. ()

Jizni Tlapa

Poldové jsou typickým příkladem crazy komedie s kriminální zápletkou ve stylu Mizerů 1. a Benga v záloze. Vtipem dohánějí to, co jim chybí do Mizerů (propracovaná akční kamera) a to, čím nedosahují kvalit Beng (hvězdné obsazení až na Willise). Celý film stojí právě na onom "vtipu" a Willisovi, který si s T. Morganem sedl velmi dobře. Pro mne je ještě zásadní hudba, kterou zde obstarali mí oblíbení Cypers Hill a Beastie Boys!! Na pátou hvězdu jsem postrádal lepší zápletku a pravou, adrenalinem sršící akci. Ve výsledku je to ale velmi povedený počin K.Smithe, který dokazuje, že komedie točit umí. ()

Honzíno

Paradoxně nejsnesitelnější Smith, protože jest natočen bez vlastního scénáře. Jeho exkurze do mainstreamu, kde je však stále znatelný ten neopakovatelný rukopis. Se vším všudy. ()

ecceHOMMO

Tak trošku mi to prišlo, akoby sa autori snažili zo starého, zhrdzaveného, ojazdeného auta - šrotu vytvoriť modernú nadupanú káru. A to je nesmierne náročné....(nie nemožné)...a v tomto prípade sa dá konštatovať: snaha sa cení.....a to je asi tak všetko. ()

Bobik9

Docela vtipné, slušně akční, výtečně obsazené, ovšem moc dlouhé, Kevin Smith a jeho humor mi nejsou cizí, ale všechno má své meze. Bruce Willis se hodí na tyhle role a baví mě na něj koukat, ale Tracy Morgan byl otravný, trapný a nudný. Velký přínos Sean William Scott a Adam Brody! Další věc, která se mi tam nelíbila, byla muzika. Soudtrack se opravdu nepovedl a někdy skutečně obrovsky neseděl. Nicméně to nebylo až tak velké zklamání a první polovinu jsem se opravdu bavil. ()

Liznic

Nebylo to dvakrát originální, ani jsem se od začátku do konce nesmál, ale duo Willis a Morgan fungovalo dobře a párkrát jsem se taky zasmál. Rozhodně jsem to čekal mnohem horší, dokonce i soundtrack byl celkem ok. ()

Mrkvič

Jedna hvězdička za Willise, který svým výrazem v každé scéně dokáže říct víc než ten ..... černoch, co jen řve. Druhá hvězdička za Stirmajstra, který je sice stejný jako všude jinde, ale jeho provokace ostatních nemá chybu. Jinak je to ale děsně přeplácaný a docela i dost dlouhý. ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (viac)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (viac)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (viac)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

...na všechno, co jim přijde do cesty během pátrání po ukradeném mikročipu. Zahrají si totiž ústřední duo v adaptaci hitové videohry Kane & Lynch. (Anti)hrdiny „third-person“ střílečky firmy… (viac)