Jazero smrti

Steve vzal svoju priateľku Jenny na romantický víkend k jazeru Eden, aby ju v lone panenskej prírody požiadal o ruku a niekoľko dní spolu strávili v pokoji a samote. Miestna príroda pri zaplavenom lome však nie je až tak nedotknutá, ako sa zdá, a ani zamilovaný párik tu nie je sám. Prichádza partia pubertálnych výrastkov z neďalekej dediny, ktorých jedinou náplňou trávenia voľného času je vzájomná šikana, vandalstvo, násilie na slabších, týranie zvierat a drzé predvádzanie sa pred druhými. Tínedžerom sa nepáči, že na ich obľúbené miesto vnikli votrelci. Steve sa snaží s nimi vyjednávať, ale zbytočne. Nebezpečný kolotoč hrôzy sa rozkrúti vo chvíli, keď partička ukradne Stevovo auto a potýčka sa skončí smrťou psa jedného člena gangu. Skupinka na čele s psychopatickým mladíkom sa im rozhodne pomstiť spôsobom, ktorý sa vymyká ľudskému chápaniu. Rozpúta vražednú hru na mačku a myš, v ktorej sa napätie postupne vyhrotí až do extrémne brutálneho násilia a dvojica zaľúbencov musí doslova bojovať o holý život. Ale utiecť pred bandou nepríčetných tínedžerských násilníkov nebude také jednoduché. Bude to dokonca nemožné! (TV JOJ)

Marchellonzo

Dost drsný thriller, který mě nenechal vydechnout nebo odlepit oči od obrazovky. Chyběla ke konci trochu satisfakce, ale průběh filmu to zachránil, takže nakonec celkem pozitivní dojmy. ()

DonFrolimo

To se snad ani nesluší hodnotit takhle vymrdaná epika do dupy dřevem. Co je to kurva za žánr toto? Snadno předpověditelné narativní schéma, porno zaměněné za dramatický vývin a přílišná přičinlivost laciné lascivity (fuj, ten film je fakt horší než tahle rásobyintoušská sekvence). Na dívání jistě, ale dívat se můžu i do stěny resp. raději do vulvy. ()

DansteR

"Follow the blood!"...Hollywood se může jít zahrabat, toto tam nikdy nedokázali vytvořit, i když se snaží. Takové napětí, brutalita, zoufalství a o tom konci ani nemluvě. Výkony jsou ucházející, ale obsazení by se dalo vybrat i líp, ale hold není to hollywood :-D navíc je mi hrozně líto Michaela. Koukatelné, neuvěřitelně skutečné, napínavé a člověk navíc netuší jak to vlastně dopadne. Paráda za 4* ()

Braga

Ze slibného námětu se dalo vytěžit opravdu více. Jednoznačně špatně využitý potenciál filmu. Neuvěřitelně nudný, půlhodinový prolog následuje vynikající a napínává třičtvrtě hodinka. Povedená zápletka, solidně zahrané postavy. Škoda neuvěřitelné naivity hlavní ženské postavy. Závěr je mírně rozpačitý. Průměrný horor. ()

Retimo

Stupidní český název filmu evokuje,nějakou příšeru v jezeře co všechny sežere.Navíc je to označené jako horor.......A ono to není ani jedno ani druhé. ()

casyy

Nechme stranou, ze by 99 procent lidi by od toho jezera vypadla po prvnim rozhovoru s tema hajzlama. O to tu ale neslo. Slo o to jit na hranu, pripustit pripustelne a divaka v tom utopit. Silne znepokojujici, odpudive a zdrcujici. ()

Expozituror

Podle mě dost povedený. Klasické téma je zde pozvednuto na sociální komentář. Postavy sice občas jednají nelogicky a je tu příliš mnoho náhod, ale jako celek to funguje a má to spád. Právě to, že nebezpečí zde představuje obyčejná partička puberťáků s vyšinutým jedincem v čele, tomu dodává na údernosti. Už dlouho ve mě nezanechalo něco tak nepříjemný pocit. ()

kolly13

V podstatě dobře zahraný stupidní film. Fassbender je kvalitou úplně jinde, pak ještě snad vůdce těch malýc hajzlů O'Connel. Ale roztahaný počátek bez nápadu, s klasickým průběhem k dobrému závěru. Nechápu hodnocení pres 70%, něco mi buď uniklo nebo to je generální mýlka. ()

LCH

Skvělej Thriller ! Jenny se chová celkem racionálně...když vezmu v potaz fakt v jaké se ocitla situaci. Tenhle film se dost povedl. (80%) Takže krásný 4 hvězdy. ()

PECHY15

Velmi dobře natočené, velmi dobře zahrané, ale několik několik trhlin ve scénáři (ta zrzka měla největší smůlu ve vesmíru) ,který Vámi má otřást a dovršit tu horu beznaděje mi nedovolí dát 5 hvězdiček. Opravdu jen nevzdělaná parta flákačů od jezera může věřit tomu, že policie v menším lesíku nenajde spoustu divných věcí jako jsou ohořelá těla a krev na divných místech, bourané auto atd. Jinak bomba atmoška, perfektní lesík, dokonalé masky (frajerka vypadala jako ta drsňačka z Plivu na Váš hrob akorát je na konci všechny neodpravila). Určitě doporučuji, akorát se to nesmí brát úplně vážně! ()

ludovit14

Jazeru smrti som sa dlhšiu dobu vyhýbal,kedže po pozretí thrilleru ma film vôbec nelákal.Nakoniec som sa k tomu filmu odhodlal,kedže 74% na CSFD-je viac ako slušné.Ale,musím skonštatovať,že to bola strata času-čakal som omnoho viac,ako nám ponúkol James Watkins.Prvá polhodina je úplne o ničom,skoro som to vypol-po pol hodine začne síce naháňačka v lese,ale príbeh je dosť slabý.Jedine čo ma tu zaujalo,bol kontajner plný,,sračiek’’a herecký výkon Kelly Reilly,ktorý bol dostačujúci v tomto priemernom filme.Hodnotenie filmu 50%+10% pridávam za Kelly Reilly-summa summarum 60%.Chcelo by to sa pohrať so scenárom,kedže námet nebol najhorší ale prevedenie bolo priam uspávajúce a nudne. ()

aannemer

Vždyť to jsou jenom děti!!! A moc dobře vědí, že ať udělají cokoli hnusného, nemůže se jim vůbec nic stát. Jediné řešení je snížit trestní odpovědnost na 10 let (u vybraných etnik na 5) a nemilosrdně fyzicky trestat. ()

Retrostalker

U mňa to na vysoké hodnotenie nemá, ale nervydrásajúce to je.. až som chcel byť v tom lese tiež a nakopať tým zasranom riť! Alebo aj scenáristom, že to tak komplikujú a dávajú moc deťom nad dospelými aby nám tiekli nervy.. Viem si predstaviť, že keby to nebol film tak Michael Fassbender vyfacká hlavného psychopata až by zmodrel a ostatný by poutekali rýchlo domov a všetko sa skončí behom 5 minút :) ()

Jason13

Jen pár adjektiv, které mě po shlédnutí napadli a jsou často i zde v komentářích: působivé, znepokojující, drsné, surové, deprimující, těžce neamerické (myšleno samozřejmě jako klad).. Lepší 4*. ()

K.O.S.A.

Jediný, co je na tomhle filmu k zamyšlení, že přesně takovym grázlům násilí prochází, jinak samoúčelná ptákovina o ničem. ()

hony23

Není nad kempování pod stanem u jezera se snoubenkou, pokud se o trošku vzrušení nepostará partička dospívajících retardů a romantika se nepřemění v boj o holý život. Není to zrovna horor, u kterého bych vylučoval řitním otvorem Magi v kostkách, ale děj ubíhá velice svižně a divák je v napětí až do poslední minuty. ()