S nekonečným elánom, stále hladným žalúdkom a sľubom sebe samému, že tento rajón ochráni, sa predstavuje Paul Blart - policajt z obchoďáku. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James) vždy sníval o tom, že sa stane policajtom. Namiesto toho pracuje ako ochranka v miestnom nákupnom centre. So svojimi úzko strihanými fúzikmi, osobným vozidlom a nákazlivým nadšením sa zdá byť tým jediným, kto svoju prácu berie vážne. Všetko sa ale mení, keď obchod obsadí banda lupičov a zajme rukojemníkov. Blart - bez výcviku a bez zbrane usudzuje, že nastal pravý čas ukázať ostatným, že je tým najväčším policajtom v celom nákupnom centre. (TV Markíza)

VasaX

Trošku trapná kravinka, ale musím uznat, že i přes tradičně předvídatelný děj dokáže dost dobře pobavit. Jako zábava k nějakému pěknému večernímu muchlování a tulení u televize je Paul Blart: Mall Cop jako dělaný. ()

Timak

Mno tohle je prostě pěknej film. Kevin James není komik první třídy a já teda nevím vůbec proč?! Rozhodně dokáže pobavit daleko víc, než mnohem známější, ale o to víc ubožejší Will Ferrell. Zatím kde všude hrál tento chlápek, tak to stálo za to. A hlavně - je to komedie ne jenom na papíře, ale je to komedie, kde se opravdu zasmějete. A že režisér nestojí zrovna za moc? to nevadí, je tam Kevin a ten je fakt dobrej. ()

Brain-D

Zasloužených 55%. Celé mi to přišlo jako parodie na Smrtonostnou past 1. Chápu lidi, co to setřely, protože je tu hodně trapných chvilek, ale byla to průměrná příjemná zábava. ()

Danny F.

Nuda, nuda, nuda. Co vlastně bylo v této komedii vtipného? Snad jen nesmělé chování Kevina Jamese. K závěru filmu byl trochu akční. 40% ()

Mishqo

ach ach ja sa snáď už asi budem vyhýbať všetkému čo vychádza z produkcie Happy Madison (pre nezainteresovaných - Adam Sandler ho vlastní) pretože to je vo väčšine prípadov veľká strata času....a to isté môžem povedať aj o tomto filme, ktorý až na maličké minimum svetlých momentov nedokázal zaujať ničím!!! ()

blackJag

Na to, že film vychází ze Sandlerovy produkční společnosti Happy Madison, zdá se mi to docela krotké, což ale nutně neznamená špatné (nebo ne úplně špatné). Komerční úspěch v Americe sice nedokáži pochopit ani tak (146 milionů na tržbách při rozpočtu 25 milionů je víc než slušné), ale na dvd se to sleduje v pohodě, nikde žádné výměšky nebo fekálie, a i to už je vítězství. Pro sporé místa ku zasmání nakonec sázím průměr, přičemž bude-li film sledovat člověk utahaný z práce, zaručeně se začne nudit nebo usne. 50% ()

P1tr

Lehce nadprůměrná komedie s pár dobrými vtipy a zbytkem filmu plujícím na pohodové vlně nenáročného humoru. Kevin James je hodně dobrý a krade si celý film pro sebe. Bez něho by to bylo horší. Nicméně když stojí i za scénářem, mohl si na druhou stranu napsat něco o kus lepšího. ()

ZkuKol

Tlusťoch hrdinou + jako bonus získá kočku po svůj bok! Asi dva vtipné momenty a stejný počet úsměvných, tak nějak stravitelný soundtrack a hlavně Kevin James, který prostě není dobrý komik a už vůbec ne scénárista. Přitom nápad na akci v obchoďáku se mi nejeví špatně, ale ta banda übertrapných záporáků, ho posílá do kopru dříve, než se mi stačil zalíbit. Rád bych se ještě zastal Stevea Carra, který očividně dělal,co mohl, ale z hovna bič ještě uplést neumí. Nikoho neurážející, slušně natočená, ale bohužel málovtipná komedie s díky bohu přežitelnou délkou... 30% PS: 140 mega?! ()

DeLaMorte

Komedie,která neurazí a splní skvěle účel a to je to,že pobaví.Nic převratného nejde čekat je to přesně ten film co si pustíte když přijdete unavený z práce zalijete kávu a usednete na sedačku...Skvělý Kevin James! ()

herr_carter

Příjemná úchylárna s úchylným hercem v hlavní roli - bezva na neděli, kdy stačí po obědě využít při sledování tohoto filmu asi tak 2 % mozkovny..............moje hodnocení = 6 z 10. ()

sedm.1

Nehrát Paul Blarta Kevin James, jeho dívku snů Jayma Mays a hlavního padoucha Keir O´Donnell, šlo by o jen těžko stravitelný průser, kde by trapnost triumfovala ve všech ohledech a nesnesitelnost a hloupost by gejzírem tryskala z každého záběru, z každého slova, každého činu. Skutečně, už dlouho ale nepamatuji, že by opravdu jen casting tak vytrhl trn z prdele zbytku filmu, který by byl jinak vážně čistým odpadem. Ústřední sympatické trio ale působí naštěstí skutečně tak příjemným a zábavným dojmem, že jsem dokázal ten mizerný zbytek jednoduše ignorovat a častokrát přivřít oči i nad takovýma kokotinama, až jsem sám sebe překvapoval, co ještě všechno dokážu snést a tolerovat. Takže zápletka tuctová, mdlá, nenápaditá, prostředí o ničem, ovšem ze všeho nejhůř dopadl samotný humor, kdy vychází na jednu úsměvnou scénu pět nudných a pět vyloženě trapných, a o nějakou vyloženě zábavnou tu nemá divák pak šanci ani zavadit. Celé mi to navíc přišlo úplně šíleně naivní, a poslední třetina je pak už jen doslova bezednou studnicí nesoudnosti a nefunkční praštěnosti. Přes všechny ty opravdu silná negativa ve mně ale zároveň vystrkují růžky i jisté pocity spokojenosti a uvolněnosti, ikdyž tedy nevím, jak toho tvůrci dosáhli, já jsem z toho celého filmu ale prostě jednoduše v rozpacích, a vůbec nevím jak ho mám hodnotit. Asi tedy ale jako průměrnou, sympatickou idiotinu. ()

SG-1

"No, když už se ptáte, dal bych si Happy Meal, ale koukejte, ať je tam jako hračka mořská příšera, protože draka už mám." -Veck- ()

rozbris

Nevím jak ostatní ale já jsem se bavil, pravda, děj je předvídatelný jako kdyby jste byli rodilí věštci, ale rozohodně to na hodnocení neubírá. Kevinu Jamesovi tyhle role sednou jako ušité na míru a dokáže ze sebe vymáčnout maximum, aby pobavil nejen diváky. ()

iXtr3m3

Smrtonostná pasca po James-ovsky... :-) Prekvapivo veľmi príjemný film s kopou situačného humoru. Paul Blart, veľký chlapík s ešte väčším srdcom stvára kvôli svojmu fanatickému presvedčeniu, svojej dlho hľadanej láske a svojej rodine hotové zázraky, skoro ako John McClane trošku skrížený s druhým Johnom a to Johnom Rambom... Holt, adrenalín robí divy... :-) ()

Pollock

Některé momety originální a velmi veselé, jiné naopak již stokrát omleté až na kraji trapnosti. Skutečně tak půl napůl, ale odmyslíme-li si hodně ujetý závěr tak ta lepší polovina převažuje. Zajímavá parodie na smronosnou past. ()

vorenus

Na to, že film vydělal celosvětově 180 mil. a to rozpočet činil pouhých 26 mil. se dá mluvit o úspěchu a A. Sandler boduje jako jeden z producentů.Přesto se nejedná o žádnou velkou pecku, ale spíš o zábavu na jedno nedělní odpoledne.Prostě čistej průměr neurazí ani nenadchne. ()

Rssa

Nudná komedie. Samotná postava hlavního hrdiny je možná jediný důvod proč dát aspoň 1 hvězdičku této nenápadité a otravné taškařici. Jestli jsem se za celý film pousmál třikrát, tak to je možná moc. Akční sekvence na nic, logika děje také nulová. Ve srovnání s Růžovým panterem 2 je ale lepší, takže odpad to být nemůže. 35 % ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (viac)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (viac)