Justice League

• Česko Liga spravedlnosti (viac)
USA, 2017, 120 min

Bruce Wayne, inšpirovaný Supermanovou obetou a motivovaný novou vierou v dobro ľudí, si povolá na pomoc novú spojenkyňu Dianu Princovú, aby spoločne čelili ešte nebezpečnejšiemu nepriateľovi. Batman a Wonder Woman musia čo najskôr zostaviť tím metaľudí, ktorý sa postaví proti novej hrozbe. Takúto ligu superhrdinov svet ešte nevidel – Superman, Wonder Woman, Aquaman, Flash a Cyborg. No možno je už aj tak príliš neskoro, aby ochránili Zem pred obrovským útokom.. (Continental film)

doogiemus

DC-čko je na inej koľaji ako Marvel, to jasne cítiť. A nemusí to byť bezpodmienečne zle. Osobne mám pocit, že DC ide viac do filozofie a akéhosi vcítenia sa do role superhrdinu. Je to pre mňa hĺbavejšie. Marvel je viac o zábave. Preto môžem slobodne povedať, že sa mi páči jedno i druhé a v mojich očiach sa dopĺňajú. Aj táto liga sa mi páčila, aj keď ešte trochu by mohol byť príbeh doladený. Odporúčam. Som zvedavý na pokračovanie ()

Fritaaa

Takže opět chce generický záporák zničit celou planetu. Zabránit mu v tom musí parta superhrdinů, kteří nikdy za celý film nejsou ani na vteřinu v život ohrožujícím nebezpečí. To znamená žádné napětí... a hodně špatné psaní ;-) Planeta má být zničena tak, že se spojí tři magické kostky. Film trvá 1:55:00, kostky se spojí v čase 1:28:00 a hrdinové je od sebe otrhnou v čase 1:42:00, takže "nebezpečí" pro planetu hrozilo celých 14 minut :D :D skvělá práce :D Záporák samozřejmě napsaný bez jakékoliv snaživosti, celý film chodí a říká "já vás zničím" a potom na konci "neeeee" :D Jo jinak ty kostky jsou tak nebezpečné, že jednu hlídalo deset ženských s lukem a mečem, druhou pár neozbrojených bouchačů ve studni a třetí jen tak zakopali do země :D Jinak se mi líbí ty boje – protože jsou všechny postavy neporazitelné, tak sebou jen házejí o stěny a asi se předhánějí, kdo tím druhým hodí silněji :D samozřejmě bez následků, protože jsou prostě nezranitelné.. :D tedy až na Batmana, kterým ale pro jistotu nikdo nehází – udělali to jednou a potom ho museli hned položit do postele, tak už na něj ve zbytku filmu byli hodní :D Achjo, no nic, tak se to zase nepovedlo.. snad příště :D Jo a ti hmyzáci vypadají jako Kolektoři z Mass Effectu. ()

MKreclik

Gal Gadot nepřekvapivě a Ezra Miller překvapivě fajn. Zbytek nudnej. Největším problémem je ale naprostá absence emocí. Prostě to nějak plyne, ale nemá to šťávu. Jo a málem bych zapomněl na ten hroznej digibordel, kterej tu umělost akorát umocňuje. ()

Martinko991

Velka slabota od efektov, akciu až po pribeh. Jedine čo to trošku oživuje je Blesk a Wonder Woman v podaní Gal Gadot, nemôžem si pomôcť ale v tých šatičkách je proste kosť. ()

RanMori odpad!

Na počátku filmu se vzal pytlíček se základníma vlastnostma záporáků, zatřáslo se s ním a první co vypadlo na hromadu, byl úplně random enemák, kterej má od začátku na čele napsáno Na závěr filmu chcípnu. Film o tom, jak se úplně zbytečné a směšné postavy snaží oživit supermana, a jejichž snaha je potom korunována tím, že si oživlý odletí se svou Lejnovou užít do kukuřičných polí. Smrtelně nudné a nelogické dialogy, snahy o hláškování a hlubokoduché úvahy (Nemusím tohle město znát. Musím ho zachránit), nemluvě o celkově stupidní zápletce a jejím rozuzlení, hážou tuhle spatlaninu až na dno. ()

Pavlo

Po nadšení z traileru prišla studená sprcha. I keď dej je riadne priamy a detský, aspoň sme mohli dostať efektné akcie. Miesto tohto je to veľké prázdno, čo sa hrá na "vojakov". Efekty boli dosť úbohé. Otázka znie, čo tam zhltlo tak veľa peňazí - žeby otrasne spracovaná animácia tváre Supermana (to fakt nikto nevidel pri prvotných premietaniach?)? Samostatné filmy hrdinov super, ich spojenie je veľké sklamanie. ()

hooofi

Je až s podivem, jak trapné může být uskupení sexbomby amazonky, retardéra bleska, Khala Droga, kterej se tady hrozně rád koupe, Bena a jeho fleka, africkýho robocopa a na závěr našeho mástera ve slipech. Scénář je zkrátka příšernej, efekty na rok 2017 absolutně nezvládlé, asi je fakt někdo domalovával pastelkama. Hlavní záporák je spíše jako nějaká postava z PC hry, kterou byste si rádi zahráli, ale bohužel to Zack Snyder zpackává za Vás a tak vás ta hra vlastně vůbec nebaví. V kině je to ztráta času a peněz. Doma si to je dobrý pustit jako oddechovku ráno po pořádný kalbě. ()

zekon

Ne žeby to nemělo mouchy, nicméně daleko zábavnější a záživnější než hromada kašovitých Iron Manů, Avengerů a Spidermanů, protože Snyder to umí. Mě teda nesedí to mixování super hrdinů dohromady, bylo by super kdyby si Affleck odehrál nějakého pořádného Batmana po nebatmanském sucharovi Baleovi jenže on už prý na to prdí. Nástup Supermana byl naprosto totéž jako když jsem seděl coby robě v kině na Vinetůovi za 1Kčs a umírajícím rančerům dorazili na pomoc indiáni :D To bylo řevu :) Proč musí mít ale tady adekvát buznoidního spidermana jsem nepochopil vůbec. ()

Najnou odpad!

Suverénně nejhorší film, na jakém jsem kdy byl v kině. Na druhou stranu Zdeněk Troška tenhle svůj majstrštyk už těžko překoná. ()

Illidan_666

Zřejmě jsem jeden z mála komu se to opravdu líbilo. Nechápu co proti tomu všichni mají, ale podle mě je to komiksárna jak se patří. Samozřejmě nesrší vtipem jako Marvel, ale druhý Marvel bych ani nechtěl, mimochodem Strážci Galaxie už ani nemají nic společného s komiksem, to je čistá komedie (neříkám že špatná). Toto je odlišné od konkurence a za mě ještě lepší. Zřejmě to bude tím že jsem fanda komiksu, ale je to prostě perfektní film a už se těším na pokračování. PS: jsem rád že superman je opravdu superman a ne slabý šašek v kostýmu a Bena Afflecka v roli batmana jsem chtěl vidět už od daredevila. ()

SpeckMcBig

Tohle byl vážně průser..aneb jak zničit kariéru "nej" hrdinům od DC..kdy jim konečně dojde,že vůči rodinným věcem od Marvelu musí nasadit tvrdší,Rkovější a dospělejší věci...poslední dobou je vidět že i Rko vydělá??!! ()

ardeas

na marvelovky sa to u mna ani trochu nedoťahuje, stále čakám kedy to bude aspon ako tak v ich úrovni, ale nejako to nejde :D ()

Lelo10

K tomuto filmu řeknu jen jedno. DC by měl Marvel požádat o radu jak dělat padouchy a hlavně, kde se dá udělat aspoň trochu koukatelný CGI. ()

soukyd33

Je to horší než Avengers, ale to je tím příběhem. Uvidíme co přinesou samostatné filmy hrdinů. Zatím jich dost chybí, ale už se točí nebo alespoň plánují.👍 Schopnosti hrdinů jsou zde jedinou dobrou věcí. Hvězdiček 3*** ()

GuruVlk

Úplně zbytečný film. Gal Gaddot mi opět dokázala, že opravdu neumí hrát. Myslím, že zácpa na D1 byl jediný rozumný moment na koukání. ()

chosan

No na Avengers tato Liga nemá ani náhodou. Záporák je dost mizerný a co si budeme povídat hrdinové také nic moc možná jen Wonder Woman stojí za to. Filmu dávám 50%. ()

Camel91

Ve výsledku to až tak špatné nebylo, že bych v tom nechtěl pokračovat, jak se studio rozhodlo. Problém je že v dnešní době ta konkurence od Marvela takovýhle film drtí na plný čáře a sebehezčí digibordel to nezachrání, naopak možná to kazí. Scénář takový nějaký, ano byla to příprava na příchod DarkSaida, ale něco mi tam chybělo. Opět digitální bordel ve finále, zničení nějakého možná existujicího miniměstečka, příjde mi že to z části vykrádalo konkurenci a zrovna film Avengers 2 Age of Ultron, ale to si zrovna nevybrali ideální příklad...Vadilo mi jak odstavili Batmana, ano v porovnání se schopnostmi Wonder Woman či Supermanem to je hovínko, ale tentokrát z něj byla nehorázná jebka, která zapoměla že málem tomu supermanovi na prdel dala. Boost supermana nemám rád odjakživa, ale dobře k němu to patří, že je to prostě nejsilnější fiktivní postava na světě, ovšem jeho skákání z Wolfa k robotovi, pak zase na wolfa a zase jinam, scénář jeho jednání se mi nelíbil a pominu i fakt že si s Wolfem vytřel zadeček. Když vypustím z hlavy MCU a trilogii Temný rytíř, tak Ligu Spravedlnosti v rámci tvorby DCU nepovažuji za až tak nekvalitní fantazy. A když jsem si v krátkém časovém sledu pustil Ligu Spravedlnosti, Wonder Woman, Aquaman, Muže z oceli a Shazama, rozhodně si to drží podobnou kvalitu. ()

Mukade

slabota. A Steppenwolf je neuveriteľný CGI nepodarok a bez štipky charizmy alebo čohokoľvek zaujímavého......... Superman začína byť so boring s tou svojou bezslabinovosťou (s výnimkou smiešnej superslabiny na zelený kamienok, no ale však komiksy boli pôvodne hlavne pre deti, tak čo by človek chcel :).. a zrazu má superrýchlosť ako Flash, keď bojoval minule s Batmanom, vtedy ju nemal? Keby ju mal tak by bol ten boj skončený po pár sekundách (mikrosekundách lol). Otravné.. ........... roztrhnutie Cyborga vyzeralo smiešne ()

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (viac)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (viac)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera