Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Barryho nádejou je veľmi odlišný Batman, ktorý je už na dôchodku, a uväznený Kryptoňan, aj keď nie ten, ktorého hľadá. Aby zachránil svet, v ktorom sa nachádza, a vrátil sa do budúcnosti, ktorú pozná, Barryho jedinou nádejou je pretekať o život. Bude však prinesenie najvyššej obete stačiť na resetovanie vesmíru? (Continental film)

ratpile

Meh. Ne, že bych se u filmu vyloženě nudil. Zrod hrdiny byl pojat vtipně a na poměry žánru originálně, ale co naplat - další sériovka v DC lunaparku. CGI bordel level milion přítomen. ()

DevCageR

Nebylo to tak špatný! První polovina je pokus o komedii, která dopadla cringem a k tomu se přidává hodně špatné VFX (scéna s miminy no comment). Druhá polovina chytla zajímavou zápletku a ucházející akci. Supergirl na mě vlastně fungovala! Na konci digibordel a trocha opisování od Marvelu. Ale do lore od DC to patří, takže OK. Luxusní easter egg s Nicolasem Cagem. Obecně mě dost bavil návrat Michaela Keatona s původní burtonovskou hudbou a designem, což bylo na filmu asi to nejlepší. Ale přiznávám, že jsem prakticky ujížděl především na fan servisu. Ještě musím zmínit dokonalý titulky a potitulkovou scénu! ()

whysoserious

Smíchejte pestrou paletu barev, vizuální efekty vypadající laciněji, než v nízkorozpočtové produkci z osmdesátek, labilního psychouše v hlavní roli, který svými eskapádami několikrát zkomplikoval natáčení, snahu o přiblížení se stylu Marvel filmů, brnkání na nostalgii skrze camea, neřešenej vývoj postav hlavních i vedlejších, nezajímavej scénář a dostanete Flashe. Asi už toho blbnutí s multivesmírem bylo v comics filmech tolik, že už se mi to zkrátka přejedlo. A ani hromada akčního digi bordelu to zachránit nemůže. Michaela Keatona jako Batmana jsem si po tolika letech užil (včetně legendárního Elfmanova hudebního motivu) a i Ezra Miller chvílema v té roli Barryho z minulosti baví, ale jinak to je dvě a půl hodiny totálně o ničem. ()

ESW

Přijde mi to jako devadesatkova sci-fi blbina, která je vlastně cringe, ale s taškou plnou huleni, dobrý. Ovšem jestli toto byl úmysl, nevím. ()

Fungore

Začátek otřesný. Příšerné CGI, humor nefunkční.. říkal jsem si, co je to za trapárnu. Jakmile ale najde sám sebe a taky Batmana, tak se film výrazně zlepší. Humor začne fungovat mnohem lépe, cameo hry na nostalgii zaberou a nějak si to prostě sedne.. vidím to na takových 70%. Mohlo to dopadnou lépe, protože Flash by zasloužil o dost lepší sólovku, ale na druhou stranu.. taky to mohlo dopadnout hůř, proto nám nezbývá, než se spokojit s tím, co je. Doby kvalitních superhrdinských filmů jsou pryč. 10% a jednu hvězdu navíc dávám čistě za všechna camea. ()

adamix

Odporný digibordel, na ktorého počítačové efekty sa ťažko pozeralo, ale na druhú stranu sa občas ukázala aj nejaká emócia a istým spôsobom to bola zábava. Keaton je návnada na zárobok, ktorý filmový Flash nakoniec aj tak nezískal. Ale čo by sa dalo čakať, keď produkcia bola taká aká bola a Miller robil šarapatu. Nehľadiac na jeho osobný život a charakter, snaží sa, ale zároveň je strašne nesympatický a nevtipný. Sasha Calle ako Supergirl je zaujímavá a svoju postavu berie s rešpektom a s vážnosťou, ale moc veľký priestor ani možností nedostane. Príbeh je jeden veľký guláš a cestovanie multiverzom sa už dnes stáva takým ošarpaným nápadom, na ktorom stavať filmovú zápletku. Ale zasa sú tu aj príjemné a vtipné easter-eggy (Cage!!) a nerozumiem, prečo Shannona urobili počítačovo a celkovo aj jeho zasadenie do príbehu aj ako hlavného záporáka, ktorý bol kedysi zloduchom v 10 rokov starom a lepšom filme Muž z ocele. Ale dobre. Štúdio a pár verných fanúšikov malo okolo tohto ,,veľkofilmu" príliš veľký hype, ale výsledok je asi taký, ako zhorený popcorn - keď ho necháte o čosi dlhšie v mikrovlnke, zhorí a s ním smrdí aj celý byt. slabé 3*. ()

Filmfactorem

Fajn popcornovka v hravém kabátu, s několika kreativními nápady, méně fungující ve vážných sekvencích, docela osekána a pozměněná oproti předloze. Pravděpodobně si užijete příjemný večer, ale pokud chcete vidět filmovou adaptaci Flashpointu, dal bych přednost verzi z roku 2013. ()

Cermicek

Vlastně jsem rád, že jsem si tenhle komiks dal hned po novým Avatarovi, aby se potvrdily moje slova o animaci a "animaci".. Ten rozdíl je tak do očí bijící, jako "reality vs order from Wish"!!! A opravdu si nemyslim, že by tady tvůrci zamýšleli absolutně odfláklými efekty jakože natočit parodii..🤔. Absolutně asympatickej hereckej ansámbl (až teda na Keatona - ten je i ve svejch letech pořád skvělej), příběh vymyšlenej na houbičkách a pokusy o humor (aka scéna s robátkama)...?? Sorry jako..🤷‍♂️ ()

JosefTomas

No ty VOLE! Jako takhle, já mám docela velkou trpělivost a ten, kdo mě zná, mi to potvrdí, (klidně se zeptejte), ale ty vole, tady už mi došla. Tento zvláštní úkaz vaření dortu pejskem a kočičkou, ze kterého vyšel výsledný mišmaš, nemá v dnešní době co dělat. U triků je jasně vidět, že chyběl čas i nápad, scénář je šitý horkou jehlou a fan service je všechno možné, jen ne moc service a už vůbec ne fun. Tohle je trefa tak mimo, že jen představa rozpočtu čtyřikrát většího než Joker s Phoenixem mě sama o sobě děsí. Camea nic moc, často spoléhající na CGI a veškeré reference skončí pouze u toho, že Marťas McFlay není "ten" Marťas McFlay, toť vše (plus multiverse, ale to je takové zklamání, že už je zbytečné se vyjadřovat). Možná už jsem na tohle ve svých 22 letech starý (což film často vyžaduje, abyste pochopili všechny reference), ale nabídnout v dnešní blockbusterové době kvalitu filmů od Asylum (a i ti by to snad svedli líp), tak se Flash stává ekvivalentem vykopání si jámy, do které spadnul, sám se zakopal a už z ní zřejmě nikdy nevyleze. ()

Tominni

Trochu rozporuplné pocity. Na jednu stranu silné scény Flashe s matkou, solidní změny díky efektu motýlích křídel, návrat Michaela Keatona a celkem podařené komiksové ztvárnění. Na druhou stranu....čekání na závěr až moc dlouhé, až moc otravný druhý mladý Flash. Ve výsledku o něco lepší průměr. ()

HenryX018

Neskutečně ošklivý film. Kdybych za to tehdy v kině vyhodil 200,- Kč, jsem maximálně uražený, takhle z postele na televizi ale zabaví. ()

liquuid

Uprimne jsem rad, ze se v tom presouvani casem cloveku dari orientovat, protoze to neni vzdy uplne jednoduche. Uplne nevim, za jaky konec to tu chytit, ale na DC slusny pocin, tak akorat vtipnych momentu, skvele natoceno, nenudi to a spousta akce. Jsem rad, ze se reziser zameril hlavne na flashe a ze ho neprebijeli ostatni clenove ligy spravedlnosti. Navrat pana Keatona jako Batmana byl za me famozni. Kdyz to vezmu za ten druhy konec, tak ono se prakticky nic moc nestalo. Chtel zachranit matku a zmenit minulost a to se nepovedlo. Jedine co, tak ma osvobozeneho tatu a vsechno to, co se stalo v minulosti, tak vlastne prislo vnivec. Coz je velice zvlastni. Honit se za necim takovou dobu a zjistit, ze to nejde a konec filmu. Asi jsem nevidel nic, co by obsah bylo podobne, nicmene proto je to tolik originalni. 3,8/5 ()

Picoun7

Byla potřeba se s tímhle popisem trochu poprat, vlastně nejen s ním, ale i s provedením a zpracováním díla samotného. Očekával jsem, že po restartu DC Universa a povedené reinkarnaci Suicide Squadu, tu dostanu solidní popcornovou zábavu, kde nám hlavní postavu ztvární, se slávou se bijící Ezra, který je zde oděn do rudého vestimentu tohoto promptního superhrdiny. Vpravdě, než se mi podařilo, prokousat se přes úvodních dvacet minut, tak to chtělo dobré tři pokusy a velké úsilí mé mentální identity. Opravdu jsem chvíli nevěděl, jestli se mi "TO" opravdu děje, nebo jsem instantně dostal mozkové aneurysma... Každopádně jsem počáteční fázi hrdinsky přetrpěl, pak teprve začal tento člen Ligy spravedlivých, vypadat jako něco, co by se dalo možná i zkonzumovat jako obsah. Jenže tu teď v zápětí provedu menší manévr, a to tím, že opomenu cestování časem, protože to je vlastně v jakémkoliv případě na kapitolu samu o sobě a stejně se do toho tvůrci pořád pouští, jako proč?! Dále rovnou zkusím opomenout i hrátky s Multiversem, zase ten Mnohovesmír, jako proč?! Tuhle věc snad budu akceptovat a respektovat jedině v případě rozjetého Spider-versa, nebo jako brutální nadsázku, kterou nám chystá Reynolds ve třetím Deadpoolovi, jinak je to pro mě už absolutně vykradený, ohraný, nezábavný a iritující stavební kámen. No, a co nám tedy ve finále zbývá? V tomto případě toho moc nebude, jen slušně zvládnutý Batman, kterého na sebe opětovně oblékl Michael Keaton, pro kterého mám prostě slabost, hlavně v posledních letech. Jakž takž fungující humor, který primárně tvoří minulé a současné "JÁ" onoho Flashe, ženský charakter Kal-Ela, štěk -> 'Nyk "faking" Kejdže', štěk žijící legendy Clooneyho, kde jsem se teda fakt uchechtl, a prostřední část filmového zážitku, která je jako jediná stabilní a jako jediná fungující. Dále je to totiž jen bída, děs a konzistentní příval, který ve mně vyvolával jednu mikroagresi za druhou. 20% ()

mrclTV

Osobu Ezru Millera pri hodnotení dám bokom, tu sa hodnotí film a nie ako by mal byť za svoje hnusné skutky odsúdený, to nechám na právnom systéme - akčné sekvencie sú celkom zábavné, dej nie je žiaden veľký prúser (boli tu aj väčšie hlúposti, no aj lepšie veci), je tu aj nejaký fan servis a trollovanie Marvelu, no film je zbytočne dlhý (nemohol mať do dvoch hodín?) a má znepokojivé množstvo vtipov so sexuálnym podtextom (začínam si myslieť, že v tomto filme to nebola náhoda)... je to proste OK film, slabší priemer. Keby nebol tak rozťahaný, možno by som šiel aj do do troch hviezdičiek. ()

strachon

Je to hravé, zábavné a nakonec i trochu dojemné. Trochu tomu chybí souvislejší a nosný příběh, který nahrazuje spousta odkazů a narážek včetně vícenásobného obsazení Batmana. Holt ale nemůžeme mít všechno v jednom. Jak už se jednou začalo s multivesmírem, tvůrčí tým se zřejmě až příliš uspokojuje pohráváním si se všemi možnými alternativami a paradoxy. Ale tady to ještě dokáže docela dobře zabavit. ()

Fin_429

Ze začátku to bylo extrémně vtipné a lehkovážné, což perfektně sedí k postavě Flashe. Pak byl nalezen Batman a hned to začalo být vážnější. Tento koncept je strašně super a moc jsem si ho užil. Lehce mi ale vadilo CGI a green/blue screen, který i přes 200 milionový budget šel vidět. Celkově to bylo ale extrémně podařené. Nejvíc mě ale asi ale překvapili: 1. Supergirl, která byla úžasná ale bylo jí málo. 2. **Spoiler**Nicholas Cage jako superman a 3. Ten Bruce Wayne na konci. Tohle všechno mi to vykouzlilo úsměv na tváři a zanechalo dobrý pocit. 8/10 ()

Isag1

Môžem úprimne povedať, tento film je jeden z najlepších, čo DC spravilo. Cinematografia filmu nezaostáva a taktiež ani samotné CGI, ktoré je fakticky miestami dosť viditeľné, ale to sa dá pominúť. Sasha Calle vyobrazila asi najlepšiu možnú hranú Super Girl v DC a absolútne prekonala CW. Spočiatku film je celkom nudný, no potom sa začne hrotiť akcia za akciou, mindfuck za mindfuckom... Absolútne lepšie poňatý multiverz v tomto filme, než ako urobil Marvel v posledných 3 rokoch a dáva to viac logiku naprieč celým filmom. The Flash prepojuje celý DCEU a mení ho na samotný DCU ako už skorej naznačoval James Gunn. Jeho plány sa naplnili a úspešne nám predstavil pravdepodobne nový DC Universe. A áno, Ezra Miller je síce kriminálnik ale v tomto filme preukázal, že je Flash aký má byť a chcel by som vidieť v budúcnosti viac filmov kde hraje Flasha. ()

Gig

Kde začít.... Už bylo hodně vypovězeno o těžkém údělu tohohle filmu. Nebudu se opakovat. Šel jsem na film, že chci vidět ještě jednou onu partičku, kterou mám rád okolo světa, který stvořil Snyder. Vidět "všechny" pospolu, navíc vidět mého nejoblíbenějšího Burtonova Batmana, slyšet ten jeho typický motiv. Ale hlavně je to o samotném Flashovi. Který byl vždy ve Snyder světě ujetý a to jsem měl vždy rád. V tomto filmu je ale ona "ujetost" ještě víc vygradována. Stylem mě Flash připomíná mix Snydera mixnutý naivitou a nadsázkou Shazama v kombinaci Samiho Raimiho, Že film má své chyby pominu, Protože to prostě tomuto filmu to musím prominout. Nějak to k tomu vizuálu patří. Možná bych tam dal víc hudebních motivů z Man of Steel. Ale zase by ta nadsázka asi tak nefungovala. Co mě ale dostalo byl závěr. A nemluvím o hlavním hrdinovi, ale o SPOILER nečekaném cameu Supermana ala Reevea a osmdesátkové Supergirl. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start