Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Barryho nádejou je veľmi odlišný Batman, ktorý je už na dôchodku, a uväznený Kryptoňan, aj keď nie ten, ktorého hľadá. Aby zachránil svet, v ktorom sa nachádza, a vrátil sa do budúcnosti, ktorú pozná, Barryho jedinou nádejou je pretekať o život. Bude však prinesenie najvyššej obete stačiť na resetovanie vesmíru? (Continental film)

GardenThree

Vizualni odpornost, animace na urovni Matrix3(vlastne horsi), Ezra je cista bolest! Zabery na jeho CGI prdel me budou desit asi jeste hodne dlouho. Keatona nechapu proc do toho lezl, jasne love ale tohle je nedustojne! Dej napsany asi UI nebudu ani komentovat. ()

Standey

Tak odfláklé CGI jsem naposledy viděl u Volání Divočiny. Postavy připomínají figurky z Polárního Expressu. Jinak ale docela zábava. ()

DIATOR05

Flash je jako špagety. Upřímně teď docela vařím z vody, protože ten film jsem viděl před třemi měsíci, ale před mými recenzemi mě nic nezastaví!  Tudíž pokračujme, Flash je film, na který si musíte udělat názor sami, protože je to krapet odlišnější film jak ostatní a zároveň názor lidu se vcelku neshoduje.  Někdo říká, že je to totální blbost se špatným CGI a ohraným scénářem, a někdo zase tvrdí, že se jedná o velmi zábavnou střelenou podívanou.  A já s tím druhým tvrzením vcelku souhlasím, ten film se ani nesnaží něco předat, mít špičkové CGI či oscarový scénář, je to zkrátka film za účelem užít si ho, a to dělá naprosto úžasně.  Takže jinými slovy já jsem si ten film velmi užil a už je jen na vás, jak jej přijmete, já jsem spokojen. 8/10. ()

Laajaa

Když pominu příběh... filmy s podobným rozpočtem by neměli mít CGI her na PS3.... Obecně dost nemusím filmy s bordelem typu návrat do minulosti( myslím typ. nikoliv vyloženě ten film) tu to je ještě velice chaoticky vyobrazené, těch 20% má film za Michaela Keaton a Georege Clooney, ještě bych ocenil Christiana Bale, ale chápu že s tímhle nejspíš nechtěl mít nic společného.. ()

doogiemus

Čakal som jednoduché DC a dostal som čosi viac - príjemný humor, dobrý vizuál, podnet k premýšľaniu a rýchle uplynutie času počas cestovania. Jasné, nie je to filozofické dielo a niekoľko vecí naštve, ale nenudilo ma to a to ráta. Odporúčam. ()

nitrak

Nejdřív jsem měl radost z Michaela Keatona a nejhezčího batmobilu, i tu novou supermanku jsem zkousnul, ale když vyjde najevo, že je to Spiderman - No way home jak přes kopírák, tak to už uplně přestane mít hodnotu. ()

Prisnetajne7

Příběh je sice velká slátanina (všechny ty paradoxy s cestováním časem) ale je to alespoň vtipné (trochu kýčovitý humor ale lepší jak čtvrtý thor) ()

Sukdolakus7

Muž z oceli, Batman vs Superman, Wonder Woman, Aquaman nebo Liga spravedlnosti Zacka Snydera jsou pro mě srdcové záležitosti. A ačkoli má DC na svědomí mnoho slabších filmů, tak jsem DC Extended Universe vždycky bránil a těšil jsem se na nové přírůstky. Od Flashe jsem si sliboval hodně a vlastně jsem i pevně věřil, že to bude po delší době další epická komiksovka hodna Zacka Snydera. Potenciál byl obrovský. Flashpoint je jeden z nejlepších komiksů, které DC nabízí, a tomu odpovídala i míra mého nadšení. Výsledným produktem je ale bohužel jen jakási rádoby vtipně poslepovaná marvelovská parodie mých oblíbených DC filmů, která nabízí spoustu zajímavých ale nefunkčních nápadů a momentů, a tomu všemu na pozadí kraluje příšerně vypadající CGI. Upřímně jsem doufal, že se před plánovaným rebootem DC vesmíru, který nastolil James Gunn, dočkáme v rámci Flashe i jakéhosi důstojného rozloučení s dosavadní Ligou spravedlnosti. To se ale nestalo. Jakákoli snaha o zapojení původních postav z DCEU do děje působila v konečném důsledku uměle, zbytečně nebo vyloženě trapně. Jestli je toto směr, kterým se má DC v nadcházejících letech posouvat, tak musím s velkou lítostí říct, že nemám zájem. Pokud chcete vidět skutečně povedenou adaptaci, dejte raději šanci animáku The Flashpoint Paradox. Přesně tímhle mohl, a dle mého názoru měl, Flash být. ()

Vampiroza

THE FLASH = chtěl jsem to vzít rychlostí blesku ⚡️ Ale je to dlouhé jak čekaní na tento film. Po tolika letech je to tu….a musím říct, že na to jak tento film vznikal, čím si prošel a jaké měl problémy… mě prostě neskutečně bavil. Fakt jo! CO SE TÝČE SPOILERŮ: pokud jste viděli aspoň jeden trailer a nebo jste si četli o čem film bude…tak klidně můžete číst dál ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ PŘÍBĚH - dějová linka mě přišla naprosto v pohodě a srozumitelná bez jakéhokoliv patlání se v nějakém mixu nesourodých linek (jak uvádí někteří recenzisti) linka byla prostě jasná a její průběh byl za mě v pohodě. CAMEA - z traileru a informací bylo řečeno že tam bude takové a takové cameo, ale vážně 😃 bylo jich tam mnohem víc a některá překvapila a některá pobavila 😅 byť šlo u obou případů jen o záblesky ⚡️. Jejich existence mě prostě potěšila. EZRA - jeho realný život probírat nemusíme a nebudeme. Ten už toho řekl sám dost za ta léta. Takže: jako Flash v lize spravedlnosti ať už té otřesné od Wheedona nebo u mé oblíbené od Snydera byl Ezra jako Flash fakt pablb, ale ne proto že ho hrál on, ale proto že ho tak napsali…bohužel. V této sólovce je jeho herecký výkon a postava (obě role) kupodivu fajn a mnohem lepší. Dospělejší i mladší verze jsou umírněné a vyvážené (humor/vážnost) fakt mě teď baví ještě víc. 👏🏻👏🏻⚡️⚡️ CGI - tam je to trošku složitější 😅 je poznat, které scény vznikaly v době původního natáčení, a které v době znovu natáčení a po COVIDu dotáčení. Jejich vizuál je jasně rozpoznatelný a nebýt těchto problémů…byl by to rozhodně hodně parádní výsledek. Nechci snižovat známku kvůli cgi. U tohoto filmu fakt ne. Studio podle všeho už tuhle záležitost chtělo  mít konečně za sebou a zbavit se ho. Takže další finance už nepřipadly v úvahu. HUDBA - tak ta je mega skvělá a zvyšuje známku celému filmu.  ZÁVĚREM - Andy M. To měl sakra těžký a divím se, že ten film zvládl udržet pohromadě a  dokázal do něj i vložit hodně kvalitní obsah, který tomu zvedl jako celku udržitelnost až do konce. Jsem prostě fakt rád, že jsme se nakonec dočkali a mě to rozhodně fakt fakt hodně bavilo. Zasmál jsem se, slza ukápla i nadšení se dostavilo. Takže co se týče tohoto starého DC vesmíru tak za mě opět skvělý film. (Pokud vás předchozí DC snímky nějak moc nebraly tak asi nebudete kdoví jak nadšení ani tentokrát. Pokud jste ochotni přijmout fakta a problémy, které měl snímek při svém dlouholetém vzniku a prostě se hodláte uvolnit a bavit… bude to pro vás alespoň přinejmenším pohodovka co neurazí. Za mě…9/10 (hodnocení je prosím Vás v rámci DC SnyderVerse) neberte to tak že The Flash 9/10 a Jiný film jsem dal 3/10. Fakt Hodnotím v rámci univerza DC. 😎⚡️ 10/10 bych dal kdyby se dostavil ještě v akční sekvenci Aquaman. 😂 Jo… a potitulkovka tam jedna je. Sice na nic neodkazuje, ale je aspoň malinko úsměvná 😍 ()

vimluk_CZ

Komiksy z původní předlohy jsem neznal a tak jsem byl vlastně zvědavý, co v kině dostanu. Trailery prý spoustu lidí lákaly a byli natěšení - nu já jsem byl dost skeptický a opatrný, protože mi to prostě nepřišlo nic moc. A světe div se - měl jsem stejný pocit i v kině. První akční pasáž je skvěle zvládnutá, až tedy na efekty, které tu ale po celou dobu filmu vyloženě bijí do očí - kromě akcí, kde je batman, ty mi přišly skvěle zvládnuté. Pak ale film najede na vysvětlování všeho a já začal v kině lehce usínat. Nebylo toho ani moc na pochopení, jen velmi nudně podané. Nebudu lhát, jsem opravdu zvědavý na DC pod vedením Gunna, protože já tu v kině zatím dostávám od této značky jedno zklamání za druhým. ()

AtemuLukas

Konečně jsem se podíval na film, na který jsem se těšil od doby, co oznámili, že zvažují jeho natočení. No a jak se to povedlo? No asi takhle. Ještě než vyšel jsem sledoval zprávy o tom filmu a bylo mnoho zpráv u kterých jsem si říkal “no to nedopadne dobře.”No první zpráva která mě už před shlédnutím filmu vadila byla ta, že Ben Affleck tam je asi jen cca 5min a co se týká kostýmu Batmana, tak v něm vůbec nebyl, protože scéna na motorce byla s kaskadérem. Na druhou stranu jeho motorka a nový oblek( i když jsem zastáncem toho, že batsuit byl nejpovedenější v BVS), tak kombinace šedé a modré mi dávaly smysl a působilo to dobře. (Víc mě, než oblek znepokojovalo cameo Clooneyho.  No buďme upřímný rád bych samostatný film s Batffleckem. Ideálně trilogii v režii Snydera. No ale jdeme dál. Ezra jeho Flash. No a tady se trochu zastavíme. Pokud beru BVS, nebo ZSJL, tak tam mi přišel ještě relativně v pohodě. Jenže tady z něj mám smíšené pocity.  Jeho dvojrole působí dost paradoxů a ve výsledku k sobě moc nejdou a brání tak nějak vývoji jeho charakteru. Navíc jeho “vztah” mi přišel hodně divný a člověk si říká, proč po něm ta holka touží.Co se týká Supermana, tedy v této verzi spíš Supergirl, tak prostě to bylo asi to nejvíc, co mi na filmu opravdu nesedělo. Sasha Calle mi prostě nesedí. Absolutně přesílená postava, jak je v poslední době u hrdinek zvykem. Ale jako na druhou stranu není to tak hrozné jako v jiných filmech, ovšem prostě Henry byl jako Superman lepší. No a pak tu máme hlavní lákadlo v podobě Keatona. A tady jsem už byl více spokojený. Jako už první scéna, kde se objeví stála za to. A každou minutu hned čekáte, až si obleče oblek. Ovšem bylo tu pěkně v jeho první scéně náznak multiverse, což byla narážka na Gunna a Snydera. No nic jdeme dál. Pokud jste příznivci Burtonova podání Batmana, tak tady si budete chrochtat blahem. Hudba, batmobil, batcave, dokonce i batsuit tu jsou navrženy v jeho duchu, takže jako fanoušek si tu přijdete na své. Je tu spousty odkazů na jeho protivníky a spoustu dalších detailů. A musím uznat, že Keatonova verze Batmana mi tu opravdu dost seděla a byl to jeden z důvodů, proč jsem film dokoukal. Teď ale pojďme na to co mi vadilo. Asi nejvíc mi vadila úvodní honička s batmanem, která se odehrávala za denního světla, což mi přišlo až moc “Nolanovské”. A to byl problém i zbytku filmu. Někdy mi přijde až moc přesvícený a díky tomu je vidět ne zrovna povedené CGI. Co se týká děje, tak ten není nijak složitý a vlastně ani moc nepřekvapí. Co zamrzí je hlavní záporák, kterého známe už z Muže z oceli. Co se týká konce filmu, tak zde se objeví různí představitelé hrdinů, dokonce i Ti, kteří byli jen zvažovaní do rolí (no spoiler). I když se mi film líbil, tak musím uznat, že kdyby se sestříhala verze, kde by byl jen Affleck a Keaton jako Batman a bylo tam méně Flasha a supergirl, tak bych byl asi víc nadšený. Tím nechci říct, že by byl film špatný. Jen mi připadá, že ten konec byl splácaný dost narychlo a proto tam ta logika dost kulhá. Na druhou stranu se jedná o povedený komiksový film. A snad znovu uvidím Keatona a Afflecka v dalších netopýřích příbězích. Dávám filmu 85%. () (menej) (viac)

Milan2511

Musím říct že tohle je asi nejlepší počin DC studia v podání filmu . I když má film mezery jako je u DC filmů zvykem ve speciálních efektech tak scénář , děj, herecké výkony jsou i vůči kauze  Ezra Miller vůbec nejlepší jak jen mohl být. Film je vtipný ale ne zas moc přehnaně a akce tam je tak akorát a konečně se trochu víc dozvídáme o Barry Allenovi a skvěle to funguje . Je škoda že tenhle DC svět bude končit když se to mohlo Flashem hodit do správných kolejích. Pro mě největším booom byla i scéna ke konci a to pozor spoiler se objevil Nicolas Cage jako Superman. Jednoduše jeden z nejlepších DC filmů ze Zack Snyder vesmíru. ()

ivlo

Nazývať toto najlepší DC film je ako tvrdiť. že naj Terminátor je tretí diel. Asi som od toho očakával niečo iné ako toto. ()

Maddos02

Pribeh je teda hodne zamotany , ale to od toho divak ceka . Celkem me prekvapilo , ze to nebylo uplne prehnané . Mrzi mě graficke provedeni , ktere film kazilo . Jinak herecky to bylo povedeny . ()

jara12

Očekávaný film, který měl původně vyjít již v roce 2018 nám vchází do kin. Přes všechny problémy, včetně noční můry Warner Bros v podobě Ezry Millera, se snímek povedl. Výnosy jsou ale bohužel minimální a tento počin prohrává i proti opening víkendu Black Adama. Flash je velice dobře provedený multi-verse film, který svůj obrovský potenciál tolik nenaplnil. Jedno z nejhorších CGI posledních let tomu také moc nenapomáhá. Kromě hromady easter eggů je obrovským tahounem humor, který ve spojení s multi-verse akcí funguje fantasticky. Michael Keaton je velkým tahounem komediálních scén a rozdvojený Ezra Miller tolik nevadil. ()

momomoo22

Myslela som, že to bude pecka podľa traileru...Ale nie je. Úvodné scény sú ako z grotesky. Najlepšia časť  na začiatku je, keď sa tam objavila Gal Gadot (najlepšia bola aj v Shazam). Flash bol fajn v Justice Leguage, ale tu bol ako postava hrozný. Prvu polku mi az vadil a od polky bol znesitelnejšía, a aj jeho druhe ja. Dej bol známa tema do minulosti. Keaton skvelý, páčila sa mi aj Kara. Iris nič  moc. Grafika mizerná na taký film. Dej slabý.  Celkovo film priemer. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start