Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

WolfR

Výborné pokračování “prciček“, skoro na stejné úrovni jako první díl! Máme tu starou známou partu, která si vyjela udělat mejdan do domu u jezera! Prvky příběhu jsou přibližně stejné jako v prvním dílu, ale v jiném prostředí. Jsou tu opět výborné vtipné scény a super vtipné hlášky! Staří známí opět excelují a je to fakt zábava! Prostě super teenage komedie se svým nezaměnitelným kouzlem a opět s výborným závěrem filmu! 4 hvězdy. ()

campix

Prcičky jsou naprostá klasika. A jejich druhý díl je pro mě tím nejoblíbenějším a nejčastěji viděným. Říkejte si co chcete, ale já na Prcičkách vyrůstal a pro mě je to prostě srdcovka a děsná sranda. Sice už to není takové jako to bývalo, ale stále to má jisté grády. Jen škoda, že stále další a další díly zneucťují první kvalitní díly. ()

KajusaK

:D) Další dokonalé pokračování téhle ságy. Miluju tu partu :)) .. Stifler je prostě boreec! :D) .. Pitty a Mischell to je taky dvojka :)) ()

otík

Na to, že je to o sprostých slovech, chlastání a souložení je to občas i docela vtipné, ale zábavnosti jedničky to ani zdaleka nedosahuje. Alespoň že příběhy hlavních hrdinů jsou celkem poutavé a zajímavé, i když na hlavu postavené. Je to hodně slabých 60 %. ()

Radiq

Pár dobrejch gagů, ale dívat se na to na celý... asi už ne. Ale třeba honit si ho lepidlem nebo strkat trubku do řiti, to fakt pobavilo. ()

wendelin9

O trochu slabší než ptvní díl, ale pořád se na to skvěle kouká.. Nechápu, že tahle "sada" komedií má na ČSFD tak malý ohlas, já osobně ji žeru :P ()

MJMilan

Tošku ochuzenější o ftípky jak jednička, ale dívatelné to bylo. Špatný osud filmových dvojek se zde možná trochu promítl. ()

Nivenx

Podle mého nejlepší díl prciček. Rozhodně Stifler vládne. To co dělalo první díl dobrým filmem, tak druhý ještě přidává. Spousta vtipných scének a hlášek snad ode všech z party, kteří dokáží zabavit na pohodu. Jen tak dále. 85% ()

URBAN

Pokračování se povedlo a to je co říct, jelikož to není moc téma ze kterého by se dalo tak úplně čerpat, ale jinak je to skvělé jako první díl. (19.12.15/MAC) ()

Columbus

Opravdu slaby odvar jednicky... cizopaseni na starych postavach a forech... opakovani zde neni matka moudrosti.... tu tu nikdo nehleda... snad srandu, ale ta tu je na bodu mrazu. Ne ne a ne. ()

Remivsremi

Pokračování neztratilo nic ze svého předchůdce a znovu se jedná o zábavnou jízdu plnou gagů, nejapných žertíků a slušně vybudovaného děje. ()

Motinski

Rovnako zábavné ako jednotka, nenechajte sa odradiť nižším hodnotením. Herecká zostáva spolu opäť ladí a humorných situácií je dostatok. Možno sa pár vecí opakuje a nie je to až tak vtipné ako prvý krát, ale vadí to vôbec? Keď máte radi podobne ladené komédie, nevidím dôvod prečo by vám druhé Prcičky nesadli. ()

adams89

Po megaúspěchu prvních Prciček by byla rozhodně škoda, nevyužít jejich potencionálu na další díl. Oproti jiným odstrašujícím případům se tohle pokračování docela povedlo a o nějaké ostudě se netřeba bavit. Velkou výhodou pro natáčení bylo jistě to, že žádný z původních herců svou účast na filmu neodřekl, a tak jsme mohli opět s naší starou známou sestavou naplno prožívat vtipné situace kolem vztahů, lásek a sexu dnešní generace teenagerů. Naše čtyřka už sice problém jménem Panictví vyřešila, to ale ani v nejmenším neznamená konec tělnotekutního humoru a cool hlášek. Nelíbilo se mi jen, že můj velký favorit Oz dostal tentokrát o poznání méně prostoru a třeba takový Finch naopak až moc. Pro starší diváky to bude jen další jedna z mnoha nechutných hovadin, mladí se ale při ní skvěle pobaví.70% ()