Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

B!shop

Kvalitativne je druhej dil zhruba na urovni prvniho, takze je to jen proste dalsi halda vtipu, hlasek a nezapomenutelnejch scenek. Herecka sestava je taky stejna, takze se vraci genialni Seann William Scott, ale i ostatni jsou v pohode. Navic diky sviznymu deji a paradni hudbe leti celej film fakt v hodne rychlym tempu a tech 110 minut utece jako nic. ()

Tom Hardy

Dle mého názoru o chloupeček lepší než jednička (i když se už jedná o pánskou jízdu, dívčí role se radikálne smrskly)... a navíc je tu opět Jimův táta, který baví především mladší publikum, které si podobné rady živě pamatuje (a mezi které se počítám)... ()

Djkoma

Opět skoro to samé, lehce změněné a větší důraz je kladen napostavy oblíbené lidmi z jedničky(ať žije Stiflerova máma). Pravděpodobně více stupidní, ale stále kvalitnější než budoucí variace. ()

DaViD´82

Slepenec trapných a skvělých scének. Celkově skoro stejné jako první díl. Tedy solidní odpočinková komedie pro náctileté, která si na nic víc ani nehraje. ()

Superpero

Jasně lepší a vtipnější než jednička. Teenagerské komedie sice nejsou můj šálek kávy ale přece jenom Prcičky jsou prazáklad a líbí se mi. ()

Dever

Soundtrack David Lawrence: 1. Every Time I Look For You - Blink 182 [3:06] ,2. Scumbag - Green Day [1:44] ,3. Bring You Down - Left Front Tire [2:30] ,4. Vertigo - American Hi-Fi [2:12] ,5. (I'm Gonna) Split This Room In Half - Uncle Kracker [3:04] ,6. Be Like That - 3 Doors Down [3:57] ,7. Good (For A Woman) - Alien Ant Farm [2:28] ,8. Always Getting Over You - Angela Ammons [4:07] ,9. Cheating - Jettingham [3:47] ,10. Smokescreen - Flying Blind [3:34] ,11. Phoebe Cates - Fenix*TX [3:40] ,12. Susan - The Exit [3:13] ,13. Fat Lip - Sum 41 [3:01] ,14. I Will - Lucia [4:25] ,15. Halo - Oleander [4:43], ()

novoten

Pokračující vrchol žánru lechtivých teenagerských komedií, kde jde v jádru jen o to jedno, v tomto případě podáno natolik s nadhledem, že se na ty kluky ani nemůžete zlobit. Jinými slovy: Poprvé jsem to viděl, když mi bylo patnáct a hrozně jsem jim záviděl. ()

tron

„Pokiaľ chalan povie, s koľkými spal, vydeľ to troma. Ak to povie baba, troma to vynásob.“ Dvojka sa drží osvedčených pravidiel pokračovaní, takže ak v origináli Jima nachytal otec pri masturbácii, teraz ho nachytá pri sexe. Pravda, tvorcovia sa snažia zasunúť ehm posunúť zápletku novým smerom. Ostatne, panictvo stratíte len raz. Dvojka teda rieši väčší problém – čo s druhým sexom, ktorý je svojím spôsobom ešte väčším postrachom? Psychológiu nečakajte, no smršť vtipov má miestami vysokú úroveň (obzvlášť Biggs zvláda údery do zvonov a hádzania o steny na jednotku). Len čo začnú štyria hlavní kamaráti nudiť (okrem Biggsa skoro stále), prichádza na scénu tornádo Stifler - a začína šou! Vrátili sa všetky tváre z minula (Jimov otec, Alyson Hannigan, Stiflerova mama) a potešia parafrázy na najlepšie vtipy prvej časti (sex prenášaný z izby do celého sveta, Stifler ponížený ľudskými tekutinami) a "nové nápady" (retardovaná trúbka, sex po telefóne, sekundové lepidlo). ()

movie

O stupínek horší než jednička.Především už je to jen blbinka, která nemá žádný smysl (narozdíl o jedničky!) - respektive ztrátu panictví :) Nicméně si na i za čas určitě vzpomenu díky legendární scéně "vteřinové lepidlo a lá lubrikační gel". ()

Boss321

Slušný nástupce jedničky. Komedie, která mě vždy spolehlivě pobaví, ale nesmí se nad tím moc přemýšlet nebo v tom hledat nějakou hlubokou myšlenku. Velkou výhodou tohoto dílu je také výborný soundtrack. ()

H34D

Někteří mohou vyprávět o úpadku kvality, ale já si stále myslím, že druhé Prcičky jsou stále "důstojný" sequel, na životy hlavních hrdinů je navázáno velice přirozeně, Stifler dostává trošičku víc prostoru, z Jimova otce se stává pravidelný svěděk synova nejtrapnějších momentů (což je hilarious), atmosféra je bláznivější, vtípky šílenější... Celkově fajn, odlehčující, pubertální komedie, která se však narozdíl od jedničky vzdala i těch svých menších kořínků v realitě. 7/10 ()

Melies

4 / 10 Pokračovanie tínedžerského hitu, ktoré si síce so svojim mladším bratom nezadá v počte krások na meter štvorcový, ale fakt, že už ide len o mlátenie prázdnej slamy, sa zakryť jednoducho nedá - a úporná snaha tvorcov nasilu a za každú cenu narvať do scenára čo najviac vtipných momentov tomu práve príliš nepridáva. Navyše, ak sa vám prvý diel zdal nadnesený a nereálny, tak American Pie 2 radšej ani nepozerajte - keby sa každá ženská správala rovnako ako v tomto filme, populačná explózia by už nebola otázkou budúcnosti. Alebo žeby to tak v USA chodilo? ()

Skejpr

Druhé prcičky se bohužel staly jednou z mnoha nevydařených parafrazí na svůj vlastní první díl... Když je celém filmu zábavná jedna replika a jedna scéna, je něco špatně... ()

Shit

No jo, další teen komedie, jenže fakt děsně zábavná, Stifmaister je fakt neskutečnej kruťák a příběh je až na pár výjimek svižně se odvíjející zábavná mega jízda. Podle mě jsou prci prci prcičky 2 důstojnej nástupce prvního dílu ()