Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

Rosana

Tak je to asi klasika, no. Puberťácká kravinka plná trapasů, které mi však přišly totálně uměle přivoděné - z těch situací by šlo snadno vybruslit a hrdinové si vždycky zvolili tu nejdebilnější cestu. A naopak některé další fórky byly hodně nedotažené. Dala bych 2*, ale Stifler (sorry, ale to je prostě hlavní hrdina, ne Jim) a jeho máma jsou nejlepší! ()

Lacike

V treťom diely už tvorcom nejak došli nápady, čo sa prejavilo aj absenciou niektorých postáv s ktorými si nevedeli rady jak im vymyslieť nejaké zaujímavé línie. Takže Oz a Heather sú fuč. Kevin tu síce ostal, ale prakticky si ho nevšimnete, pretože sa z neho stal štatista furt stojaci niekde v pozadí. Jim dospel a aj keď sa stále dostáva do nejakých trápnych situácii, tak z nich už tentoraz odchádza so vztýčenou hlavou. To je síce pekný a zmysluplný vývoj, ale z komediálneho hľadiska to prakticky zabilo vtipnosť jeho postavy. Aspoň, že pekne vyvrcholí jeho vzťah s Michelle svadbou. Ale mohol to byť väčší doják. Tento diel zachraňujú Finch a totálny kokot Stifler, ktorý sa snaží predstierať, že až taký kokot nie je a postupne sa z neho stane menší kokot. Niektoré jeho scény sú tak vtipné ako v minulých dieloch (parádny tanec v gay bare alebo babkomrdačka) ale občas to už zbytočne preženú s nechutnosťami (čokoládový koláčik fuj). No a Finch predstierajúci, že je perverzný Finchmajster je tiež dostatočne vtipný. Tento diel má príliš veľa hluchých alebo prehnane nechutných scén a dejová omáčka je až príliš upozadená, ale celkovo to je ešte stále pozerateľný priemer, ktorý pekne uzavrel v tej dobe trilógiu scénou so Stiflerovou mamou, ktorá nemôže v sérii chýbať. 5/10. ()

DruidKarel

Tak je to až k nevíře, ale při tomhle díle jsem se bavil skoro stejně dobře jako při díle prvním. Byl fantastický a pro mě určitě i zábavný. Za to, že mě dokázal pobavit skoro jako díl úvodní, si zaslouží 4*. Rozhodně kvalitní a dobrá podívaná... Až se bude znovu někdy vysílat, jistě se budu dívat... ()

BMW12

Asi se budu opakovat, ale i u třetího pokračování musím napsat, že jde o jednu z nejlepších komedií vůbec. Hned úvodní scéna naprosto luxusní a takhle to je až do konce. Ale nezapomenu jak Stifler žral to hovno, to jsem myslel, že se fakt pobleju. :-D Všechny tři díly si zaslouží 100% a určitě by si všechny tři zasloužili být v mé TOP 10, bohužel však není místo. :-/ ()

Wacoslav1

No už tomu trochu dochází dech, ale na ty 3* to ještě dá. Drží to hlavně Stifler kterej je největší píčus ze všech dílů (míněno v dobrým) i když některý trapasy jsou už trochu za hranou, hlavně ty čokoládový lanýže (kdo viděl ví o čem mluvím) každopádně jinak už to jede vesměs v zajetých kolejích. Nejlepší vzájemný odjeby si pak mezi sebou dávají Stifler a Finch, když vzájemně soutěží o to kdo přefikne sestru Michelle jo a soundtrack je pořád dobrej i když ne tolik jako ve dvojce. S přivřenýma očima tomu tu třetí hvězdu oproti původnímu hodnocení přidám i s přihlédnutím k tomu, že oproti sračkovním video pokračováním je to hotový skvost.50% ()

• Psi, které si přivezli na oslavu manželé Flahertyovi (Fred Willard a Deborah Rush), se ve filmu jmenují Rudy a Sam. Ve skutečnosti se jmenují Stevie (ten velký) a Bandit (ten malý). (Stocki)
  • Tržby ze severoamerických kin činily 104,6 milionu amerických dolarů, součet těch celosvětových dosáhl 232,7 mil. (NIRO)