Třetí komediální setkání s Vanem Wilderem se odehrává na půdě Coolidge College, kde studovaly už čtyři generace Wilderů. Jenže kdysi prestižní škola dnes připomíná spíš vojenský cvičák a děkan Reardon, který nenávidí jeho otce, se snaží Vana vyhodit... Oblíbené a úspěšné příběhy Vana Wildera pokračují. Ve třetím filmu Van Wilder (Jonathan Bennett) nastupuje do prváku na Coolidge College, kterou absolvovaly už čtyři generace Wilderů. Jenže když se na tuto konzervativní vysokou školu zapisoval, netušil, že už dávno nemá nic společného se zábavným vzdělávacím ústavem, který jeho otec měl tak rád. Dnes spíš připomíná vojenskou základnu a děkan Charles Reardon, spolužák a nepřítel Vanova otce, se od samého začátku snaží Wildera ze školy vyhodit. Neštítí se přitom žádného podrazu, ale Van si nenechá nic líbit, takže oba brzy zjistí, že jejich souboj na Coolidge College může mít jen jednoho vítěze. (oficiálny text distribútora)

gilmore_girl odpad!

Tohle je vazne nechutne nechutne! Vydrzela jsem dvacet minut a to jsem se musela premahat. Jonathan ma sice oci jako andel, ale tady je stejne nechutny jako vsechno ostatni, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr (o nejakem hrani se vubec neda mluvit, ne, ze by ho tenhle film vyzadoval). Predchozi veledila jsem nastesti nevidela a ani nikdy neuvidim a ostatnim doporucuju totez. ()

B!shop

Nad ocekavani zabavna picovina. Oproti podobnejm uchylarnam, kde mistr velkej paran pride na kolej a zacne poradat vecirky, je tu drobnej upgrade, kolej totiz ovlada vojensky naladenej dekan se svoji jednotkou, vsude je zakaz huleni, chlastani a libani a je tu spolecenstvi nejakejch pipin Jezise. Coz samozrejme vse vezme rychle za svy, Wilder to kurevsky rozjede, ze vseho udela party, pri kazdy prilezitosti zesmesni dekana nebo vojaky a sbali zenskou, kterou chce. Do toho hraje solidni hudba, herci, ackoliv banda dementu, jsou docela sympataci a Stiffmeister z video Prcicek Talley si tu strihnul pana kokota vojacka, takze naprosto odlisna role. Co se tyce samotnyho Wildera, toho hraje nejaky sileny hovado, ale nijak zvlast to nevadi. Navic reziser je naladenej na spravny vlne, takze si uziva hromadu kozicek a zoomovani na ne nebo na zadky. Bohuzel si taky uziva nejaky ty humusarny ve stylu hovno na xichte a treba z takovyho poplivanyho gulase jsem fakt malem hodil savli. Ale celkove proste spousta nahejch sexy zenskejch, svizne odsejpajici dej s par perfektnima forama a solidni hudba, takze lepsi nez predchozi dil, slusna zabava a lepsi 3*. ()

necisty

Další díl klasické sexy párty. Zatím mi nevadí jako tolikátý díl Prciček. Zde se stále objevují sympatičtí herci a hlavně ty herečky:)! Lépe řečeno k*ndičky, které se nebojí odhalit. Občas nějaká sranda a malinko nechuťáren. Takhle by se dal popsat každý díl a jak říkám, stále mě to baví. V rámci žánru bych řadil mezi ty lepší, ale na Sexy párty 1 to prostě nemá! Co se mi tu vyloženě nelíbilo, že se zde zase objevuje nějaký blbec, co má pěknou holku a co s tím hlavní hrdina udělá?! Kuriosní je, že ho hraje Stifler z nových Prciček. ()

Yancl

Nekompromisní, až úchylné .. střelené, ale zábavné .. ulítlé, ale vtipné .. sprosté, ale legrační .. jedna z mála slov, kterými se dá popsat tento rozjetý "Wilderův" film:) Stále mi tento styl humoru připadá sympatický, obzvlášt, když je natočen takovou formou, jako v případě 'Sexy párty'. A i když jemně vybočuje ze zajetých kolejí minulých dílů, pořád to tam je .. a to je dobře. [67%] ()

Deimos

DVD/// Obsazení 3/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Kamera 6/10/// PLUS: kopíruje to prvky a motivy z prvního dílu (pes), občas jsem se pousmál a někoho jistě potěší klasická teen romantická linka MÍNUS: rádoby vojenská akademie, vojenská šikana, stejná hlavní postava, ale jiný herec, občas přehnaně nechutné/// Shrnutí: Zřejmě jsem z tohoto typu filmů už vyrostl. Nic mi to nedalo a moc jsem se nebavil, třebaže jsem na teen filmech vyrůstal. Prcičky v sedmé třídě při školní projekci vám změní život. Tohle je však poměrně zbytečný třetí díl, který nemá téměř žádnou invenci. I kdyby mi bylo znovu čtrnáct, vybral bych si jiný film./// Celkem 50%/// ()

• Ve scéně, kdy Van (Jonathan Bennett) vstoupí do třídy na kurz sexu, se mu změní mezi vstupem a odchodem ze třídy třikrát barva trička. (BisiJoker)
  • Zhruba v čase 21:55, kdy desátník Hayesová (Kristin Cavallari), rozdává rozkazy studentům, lze v jejich brýlích vidět odraz natáčecího štábu. (masekjc)