Sexi párty 2

• Slovensko Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie (viac)
všetky plagáty

Taj prichádza z Indie do Anglicka na prestížnu univerzitu, aby všetkým ukázal, čo je to pravá zábava. Vyzbrojený dobrými radami od otca, nadšením, a obrovským očakávaním, prechádza nádhernými priestormi univerzity, aby sa od krutého a arogantného Pipa dozvedel, že ho práve vylúčili z exkluzívneho bratstva Líšok a Chrtov. Na jeho veľké sklamanie sa musí namiesto nádherného starobylého zámku ubytovať v odpornej chatrči spolu s jej ďalšími štyrmi nájomníkmi. Nestráca optimizmus a svoje vylúčenie zoberie ako výzvu a založí vlastné bratstvo Kohútov a Býkov. Kohúti a Býci sa rozhodnú zúčastniť sa na univerzitnej súťaži proti Líškam a Chrtom. Ide o veľmi významnú udalosť, na ktorej každé bratstvo zbiera akademické body. Jeho misia začína... (oficiálny text distribútora)

Fixas

Musím se přiznat, že první díl se mi docela líbil. Tohle však je naprostý propadák. Vlastně ani přesně nevím proč jsem tu jednu hvězdu dal. Snad je to kvůli dvojici v hlavní roli. Neviděl jsem film v angličtině takže se těžko hodnotí scénář, ale v českém dabingu se tento faktor jeví jako jedna z největších chyb hned spolu s celkovým dějem. Samozřejmě jedná se o teen-americkou komedii a la Prcičky, co také čekat. Aspoň ten humor kdyby film obsahoval. ()

Vojťas odpad!

Vážně nevím, co bych měl na tomto filmu hodnotit kladně. ... U první SEXY PÁRTY jsem se bavil a i když si řeknete, že tohle je to samé v bledě modrém, je zajímavé, jaký z toho může být rozdílný dojem! Hrubé dějové schéma (dá-li se to tak nazvat) se možná podobá, ale stylem zpracování a humorem, který klesl až na dno, to je pro mě velké zklamání. TEČKA! ()

Ryuuhei

Těžce podprůměrná, skoro až odpadní školní teen komedie. Klasický námět souboje dvou kolejí - jedné čistě zlé, druhé složené z lůzy. A k tomu se i vázající postavy - od nesympatického hlavního hrdiny, pro panoptikum přehnaných charakterů. S kvalitou American Pie (v tomto případě zejména jeho vedlejších dílů) se to rozhodně nedá srovnávat. Film nenabídl po dějové stránce nic, co by skutečně stálo za to - ústřední zápletka nezajímavá, předvídatelná a ošklivé klišé na každém kroku. Postavy dostatečně neprokreslené, humor nefungující a prostředí hnusné (mám zkrátka raději takové ty klasické a líbivé vysokoškolské kampusy, než něco připomínajícího scvrklou pevnost s klášterem v jednom). Jedna hvězda tedy hlavně za výběr ženské části obsazení - po stránce vizuální bylo rozhodně na co koukat, v tomto produkce pod záštitou National Lampoon nezklame téměř nikdy. 25% ()

Pepeto odpad!

Je strašné, keď cestujete na dovolenku autobusom a pustia tak otrasný film...tento fekál je plný absurdných a trápnych scén, preplnený americkým, nezmyselným a nevkusným humorom...proste hnoj, počas ktorého nemôžte ani oslobodzujúco zaspať, hlavne keď máte presne nad sedadlom ešte i repráky a v tom bordeli neviete nájsť svoju MP3...ďalšia z vecí, pre ktoré budem na dovolenky v budúcnosti jazdiť radšej autom... ()

Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 9/10/// +velice zábavné dialogy, je na co koukat .-), několik vydařených fórků -v druhé půlce se však film více soustředí na soutěž jednotlivích družstev a začíná to působit trošku natahovaně/// Volně navazující pokračování, ve kterém z původních herců zbyl jen Kal Penn a pes s velkejma koulema. Ale budete se divit, stačí to! Prostředí je nové, herci jsou nový (ale pozor na Teen komedie dobře zvolení) a rovněž zápletka stojí na nějakých základech. Překvapivě se nevaří z vody a pokud budete správně naladěni, budete se skvěle bavil. /// Celkem 71%/// ()

• Tajovo poslední jméno Badalandabad v hindském slangu znamená "země, kde lidé mají velké penisy". (Miuri)