Orgasmus mají úspěšně za sebou, ale Inken (Diana Amft), Lucy (Jasmin Gerat) a Lena (Karoline Herfurth) přesto zažívají těžké časy. Rodiče jim dělají typicky rodičovské problémy a výše kapesného zdaleka neodpovídá železné disciplíně při kontrole pozdních příchodů. Nezbývá než se postavit na vlastní nohy, což se v případě studentek snadno naplánuje, ale špatně realizuje. Kde sehnat peníze na slušné bydlení?

Všechny tři kamarádky dostaly do vínku krásný vzhled a odvahu, a tak potřebují jenom najít ty správné oběti s velkými byty. Zdá se však, že hvězdy jim tentokrát nejsou nakloněny. Lucy a Lena se zamilují do kluků, kteří nejsou těmi, za které se vydávají. A Inken hraje dominu submisivnímu sousedovi, místo aby věnovala pozornost sympatickému mladíkovi, který ji miluje Tři nerozlučné kamarádky se řítí sledem komických peripetií s mladistvým půvabem a neodolatelným šarmem.

Pokračování populární komedie Holky to chtěj taky, kterou v České republice vidělo bezmála 230 tisíc diváků, znovu nabízí divákům neodolatelný mix komediální zápletky, dívčího půvabu a přiměřené erotiky. (oficiálny text distribútora)

lokol

dej sa absolutne odklanal od jednotky, neslo tu o ziadne "chcu to tiez" ako v jednotke...hlavna zapletka...peniaze na byt uplne o nicom... nudne fory typu: aoj....ne, ahoj...je tam h ma nebavili, pacila sa mi ta druha, happyendova cast...ten koniec ked chalan zahra nieco na co si baba spomenie, pozname z veeela naivnych filmov, ale pacilo sa mi to....davam hviezdicku...pol hviezdicky za jasmine gerat, ktora to na tak ubohy film pomerne dobre zahrala a chvilku som jej veril ako keby s nim nieco mala(dalsie jedno plus mohlo byt ze bola pekna, co ale nevyvazuje 14 minusov diany amft ktora je uplna tava v obidvoch dieloch takze skoda) a pol hviezdicky za naivny happyend takze zhruba jedna...inak raz a dost ()

nash.

Tak jako první Holky překvapily příjemně, překvapily druhé Holky spíš nepříjemně. Kouzlo i humor se vytratily, zůstala jen bezradně působící nuda a marná snaha najít a zopakovat to, co jednou fungovalo. Jedno z mála plus je myslím rozhodnutí vydat se k poklidnější vztahové oddechovce než ke snaze nahnat body trapnou vulgárností. ale to na dobrý film nestačí. ()

Omnibus

Oproti prvním orgasmům v jedničce pochopitelně už úplně jiné starosti - víc dospělácké, ale stejně jako v jedničce naprosto ze života. A scéna, kdy se Inken nechala pozvat k sousedovi na šuk řeči (pardon, na kus řeči) a pak s ní poskakoval u zdi s kalhotami až u kotníků za doprovodu dychtivě cválající písně! Tu mám uloženou na důstojném místě v archivu – hned vedle té snídaňové hudební erotické scény z filmové klasiky 9 ½ týdne. Samozřejmě dvojka už není tolik dojemná jako jednička, ale pořád ještě slušně zábavná. Tentokrát bez trucu za poctivé tři hvězdy. ()

Kingjiri

Že by to byl průser na černý hodnocení se říct nedá. Jenomže oproti prvnímu dílu už to neni tak "nadržená" komedie. Holky trochu vyrostly, a tak řešej trochu jiný problémy, i když ten sex tu taky pořád je. Necelá hodina se dá říct, že je jeden hodně velkej rozjezd, kde se téměř nic neděje a neni se čemu smát. Druhou slabší hvězdu přihazuju za závěrečnou půlhodinku, která měla pár slušnejch a vtipnejch momentů. ()

bax

Tak neviem. Toto ani moc komédia nie je. Skôr nejaký úsmevný romantický film. lebo tam boli situácie, ktoré vyčarili úsmev, ale riadny smiech som nespustil za celý film asi ani raz. No ale asi aj to "romantický" je prehnané, ale lepšie to definovať neviem. Mám z celého film také zmiešané pocity. Je to asi tak za 1* a tú druhú dávam za Karoline Herfurth. Proste milujem ryšavé ženy :) ()