Prci, prci, prcičky

• Slovensko Pikantné pokušenie (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs), Chris "Oz" Ostereicher (Chris Klein), Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) sú štyri exempláre nepoznamenaných študentov v rovnakom ročníku. Už sa pomaly začínajú bifľovať na maturity, ale stále nosia označenie "panic". Teóriu už majú síce naštudovanú perfektne, no príležitosť stále nikde - všetky snahy o ľúbostné dobrodružstvá sa končia neúspechom. A tak sa táto štvorka rozhodne, že budú "skórovať" skôr, než štúdium zavŕšia absolutóriom. Pochopiteľne, že nikto nechce byť posledný, takže sa začínajú preteky o stratu chlapčenskej nevinnosti. Jimovi sa páči exotická sexbomba Nadia (Shannon Elizabeth), Oz si hľadá citlivú dušu, ktorou bude zrejme roztomilá Heather (Mena Suvariová) zo speváckeho krúžku. Kevin už má svoje dievča Vicky (Tara Reidová), tá však stále čaká na správne miesto a správny čas. Najmenšie starosti si robí intelektuálny Finch, ktorému sa však veľmi nemilo pomstí spolužiak a znemožní ho pred celou triedou. Podarí sa chlapcom v dohodnutom termíne splniť dohodu? (TV JOJ)

predators

První tři díly a Reunion! Tím veškerá legrace končí a všechny ostatní pokusy o napodobení nebo přiblížení (a že jich bylo!) se můžou jít zahrabat. Samozřejmě mnozí stále sbírají herecké zkušenosti (a že jich někteří dosáhli až v hodně sešlém věku), ale jako pubescentní komedie nemají mnoho konkurencí. Také nutno dodat, že slušné množství gegů, hlášek a situací vešlo do historie! Toto by se mělo promítat prvákům na střední škole místo povinné četby...prcičky aspoň nikdo neobšlehne! Jednička to lepší dvojce dobře nastartovala. 70% ()

castor

Má to své mouchy, ale po American Pie přišla jedna velká díra a nejedna laciná křeč - korunovaná tím, že i u nás si kdejaký amatér usmyslel, že teenagerovská komedie je slušný business. Scénárista Adam Herz byl u všech tří úvodních dílů série, zřejmě netušil, jak velkou vlnu napodobovatelů rozpoutal, nicméně naštěstí leccos pochopil, takže díky tomu je jednička vtipná, svěží i roztomilá. Takže už jen v porovnání například s tuzemským „Panicem" buďme za úderný a místy inteligentní humor bratrů Weitzových jenom rádi. ()

Radko odpad!

Prcnúť si a zaradiť sa tak spokojne do spoločnosti. Vyrástli a splodili tam potomka aj rodičia. Kolobeh sa opakuje. To je hlavný motív a poučenie. Vychodiť strednú školu je nevyhnutné na uskutočnenie prvého sexu. Iniciačný rituál dospievania - súlož/ zbavenie sa panictva - sa viaže na maturitu. Dosť sa hovorí o ďalšom štúdiu na výške. Vidieť tiež interiéry domov a chát spolužiakov. Rozľahlé priestory, načančané izby, každý býva v dome a má auto. Rodičia majú pochopenie pre sexuálne potreby potomkov. Kupujú im napríklad Hustlera a iné pornomagazíny s presahom. Synovia a dcéry sú mravopočestní, frajerov si navzájom nepreberajú. Vtipy sú jalové a vykastrované, zhruba v línii predchádzajúceho opisu. Zvažoval som hviezdičku, no tu naozaj nebolo za čo. ()

Bauer

Prci, prci, prcičky je filmy, který se stal průkopníkem teenagerských komedií. Bylo zde několik pokůsu, natočit podobnou komedii, dokonce i u nás něco podobného vzniklo a to v podobě Rafťáků a Snowboarďáku. Avšak bez jakéhokoliv úspěchu. Tento film podle mně zůstane nepřekonaný. Je to opravdu povedený a v roce 1999 to byl hit a není ani divu. Je to něco originálního. Velmi vtipné, například scéna s Finchem na školních záchodcích byla tak vtipná, že jsem se smál i nahlas. Ale takovýchto scén je zde více. Výborné hlášky ( " MCBP " ) . Dále také špičkově obsazené mladými a sympatickými herci. V čele s Jasonem Biggsem až po excelentního Eugena Levyho, který podal velmi dobrý výkon v roli otce. Dále také byl skvělý Seann William Scott. Jedna z těch lepších komedií a taky by mně zajímalo, kdo a kde vzal ten český název pro film!! ()

juta

Chtěl jsem dát o stupeň míň, ale pak jsem si uvědomil, že jsem na tom vlastně vyrostl a že to je kult. Právě tady jsem si oblíbil především Scotta a Coolidge. Strýc říká, že jsem podobný Biggsovi, asi to bude tím, že máme stejnou barvu vlasů pár prvků na ksichtě možná taky je, ale doufám že né moc, protože to není zrovna pornoherec :D ()

• Všichni ji známe jako tu, co si "na hudebním táboře strčila flétnu do...", ve skutečnosti byla herečka Alyson Hannigan (Michelle Flaherty) zdatnou klarinetistkou (navštěvovala North Hollywood High School). (necisty)
  • Když scenárista Adam Herz posílal svůj scénář do studia, jmenoval se původně "Untitled Teenage Sex Comedy That Can Be Made For Under $10 Million That Most Readers Will Probably Hate But I Think You Will Love" ("Sexuální komedie pro teenagery bez názvu, kterou lze natočit za méně než 10 milionů dolarů a kterou budou čtenáři ve studiu pravděpodobně nenávidět, ale myslím, že se vám bude líbit"). Později byl název změněn na "East Great Falls High", poté na "Great Falls", a nakonec na "American Pie". (ČSFD)

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Herečka a režisérka Sujata Day (Definition Please) byla najata, aby napsala scénář k rebootu kultovní americké komedie Prci, prci, prcičky. Film si objednalo studio Universal, které sérii produkuje… (viac)

A režírovat bude...

A režírovat bude...

26.04.2009

Catherine Hardwicke, Chris Weitz a... David Slade?! Cože?! Po „nějaké ženské“ a režisérovi Prciček a Zlatého kompasu nekompromisní tvůrce V pasti a 30 dní dlouhé noci, který nemá problém nějakému… (viac)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (viac)