Reklama

Reklama

Prci, prci, prcičky

  • Slovensko Pikantné pokušenie (viac)
Trailer

Obsahy(1)

Jim Levenstein (Jason Biggs), Chris "Oz" Ostereicher (Chris Klein), Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) sú štyri exempláre nepoznamenaných študentov v rovnakom ročníku. Už sa pomaly začínajú bifľovať na maturity, ale stále nosia označenie "panic". Teóriu už majú síce naštudovanú perfektne, no príležitosť stále nikde - všetky snahy o ľúbostné dobrodružstvá sa končia neúspechom. A tak sa táto štvorka rozhodne, že budú "skórovať" skôr, než štúdium zavŕšia absolutóriom. Pochopiteľne, že nikto nechce byť posledný, takže sa začínajú preteky o stratu chlapčenskej nevinnosti. Jimovi sa páči exotická sexbomba Nadia (Shannon Elizabeth), Oz si hľadá citlivú dušu, ktorou bude zrejme roztomilá Heather (Mena Suvariová) zo speváckeho krúžku. Kevin už má svoje dievča Vicky (Tara Reidová), tá však stále čaká na správne miesto a správny čas. Najmenšie starosti si robí intelektuálny Finch, ktorému sa však veľmi nemilo pomstí spolužiak a znemožní ho pred celou triedou. Podarí sa chlapcom v dohodnutom termíne splniť dohodu? (TV JOJ)

(viac)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (867)

predators 

všetky recenzie používateľa

První tři díly a Reunion! Tím veškerá legrace končí a všechny ostatní pokusy o napodobení nebo přiblížení (a že jich bylo!) se můžou jít zahrabat. Samozřejmě mnozí stále sbírají herecké zkušenosti (a že jich někteří dosáhli až v hodně sešlém věku), ale jako pubescentní komedie nemají mnoho konkurencí. Také nutno dodat, že slušné množství gegů, hlášek a situací vešlo do historie! Toto by se mělo promítat prvákům na střední škole místo povinné četby...prcičky aspoň nikdo neobšlehne! Jednička to lepší dvojce dobře nastartovala. 70% ()

M.a.t.t. 

všetky recenzie používateľa

Aj keď je to svojim spôsobom klasika, ktorú si hocikedy rád pozriem znova (to platí pri celej trilógii, zvyšné video-pokračovania ignorujem), stále sa nemôžem zbaviť dojmu, že ide len o ľahko nadpriemerný tínjedžerský film z ktorého niečo viac spravila až tá hromada fekálnych komédií, ktoré prišli po ňom. ()

Real Tom Hardy 

všetky recenzie používateľa

Vždy, keď pri tomto štartovači koláčovej ságy, ktorá spustila vlnu desiatok podobných college-sex-teen komédií na ďalšiu dekádu vopred, vidím tri hviezdy, čudujem sa, prečo len tri, no počas pozerania dopne. Príliš cheesy (fakt netuším slovenský ekvivalent), z dialógov nesála účelná, ale reálna stupidita, slabosť a klišéovitosť. Z tematicky rovnakého súdku mal 21 rokov predtým o niekoľko tried lepšie dialógy Animal House a tiež aj kopec iných komédií takéhoto razenia, len bez sexu, zo začiatku a stredu 90. rokov, ktoré prakticky "vychádzajú" z prvého dielu AP. Road Trip a NATM ho suverénne roznášajú na kopytách a ani sa o to nesnažia. Z highlightov sú určite okrem "československých" pŕs Shannon Elizabeth sex s jablkovým koláčom, punk rock, ale najmä tatko Eugene Levy, ktorý kraľuje aj ostatným dielom, vrátane spin-off častí, ktorých existencia a prežitie v mysliach skalných je podmienená práve nim. A jediný blyšťavý filmársky moment bola dlhšia scéna s Nadiou a kvantom nadržaných sledovateľov naprieč kampusom, kde sa im podarilo vytvoriť napätie a vzrušenie (nie sexuálne), čo sa už neopakovalo ani raz. Niekedy je mi až čudné, prečo si slávu a kult odniesol práve tento film. Možno za tým stojí čas, i keď prijatie filmu bolo aj v dobe vydania veľmi pozitívne. Možno boli všetky elementy v správnom čase na správnom mieste, ako v jednom rozhovore o 20 rokov neskôr na margo toho uviedol Finch a.k.a. Eddie Kaye Thomas. Film je ale prirodzene a bez debaty časovou kapsulou, podobne ako aj ostatné kúsky koláča, no a ako americkí tínedžeri žili na prelome milénia na stredných a výškach je možné autenticky vidieť práve tu, príp. v slávnych "porno" filmoch pod hlavičkou Girls Gone Wild. Najdôležitejšou vecou je ale fakt, že American Pie je proste a jednoducho referenčný bod niekoľkých desiatok tisíc ľudí naprieč celým svetom, a ak toto nie je hodné ocenenia a rešpektu, tak už potom neviem. --- #1 Koment vyznieva dosť negatívne, čo ma serie, nakoľko film aj sériu milujem <3 ♪♫ (x / x / x / x / x / x / x / x) (x) (x) (8.9.2017) (3.2.2021) (9.9.2021) (14.5.2022) (26.9.2022, sk dab) ()

Gemini 

všetky recenzie používateľa

Po letech, kdy jsem se tomuhle "fenoménu" víceméně vyhýbal a dával si ho při četných reprízách dohromady z jednotlivých scének, jsem konečně zatnul zuby a vzal to jedním vrzem. A světe div se, ono to nebylo tak zlé ani nechutné nebo zvrácené nebo snad pitomé jak jsem se obával. Spíš to bylo až překvapivě dobré, když vzpomenu na Bullshit a podobné bejkárny, více či méně odvozující svůj původ právě od American Pie. Samozřejmě, žádná překvapení nebo vývoj postav větší než povědomí našeho prezidenta o klimatologii (ten vtip s pěstováním banánů bych sám líp nevymyslel) se nekonají, ale diváka neurazí; obzvlášť s přihlédnutím k cílové skupině:) Takže po příjemném překvapení dám 60%. PS: Až budu zas někdy chtít vidět ze Shannon Elizabeth něco víc než hluboké hnědé oči a zářivý úsměv, mrknu se znova. ()

Galéria (76)

Zaujímavosti (58)

  • Keď Oz (Chris Klein) prvý krát spieva, môžeme si nad ním všimnúť mikrofón. (ShortyIC)
  • Ve scénáři byla scéna, která nebyla nikdy natočena. Jimův mladší bratr v ní měl přistihnout Jima (Jason Biggs) při sexuálním aktu. (Kulmon)

Súvisiace novinky

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Herečka a režisérka Sujata Day (Definition Please) byla najata, aby napsala scénář k rebootu kultovní americké komedie Prci, prci, prcičky. Film si objednalo studio Universal, které sérii produkuje… (viac)

A režírovat bude...

A režírovat bude...

26.04.2009

Catherine Hardwicke, Chris Weitz a... David Slade?! Cože?! Po „nějaké ženské“ a režisérovi Prciček a Zlatého kompasu nekompromisní tvůrce V pasti a 30 dní dlouhé noci, který nemá problém nějakému… (viac)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (viac)

Reklama

Reklama