Šest kamarádů si pod přísahou slíbí, že se nikdy neožení a každý přispěje do společného fondu tisícem dolarů. Všechno získá ten, kdo poslední zůstane svobodný. O sedm let později zůstanou svobodní pouze dva - Michael a Kyle. Společná kasa se mezitím rozrostla na půl miliónů dolarů. Zoufalý Michael musí splatit ohromný dluh a osnuje plány, jak dostat Kyla do manželského chomoutu se sexy Natálií "ztracenou láskou Kylova života". Ale divoká honba za penězi v této bláznivé komedii začíná teprve tehdy, když se do krásné dívky zamiluje sám! (oficiálny text distribútora)

zipacna

Pro mě, se tahle komedie stala v poslední době asi tou nejzábavnější teenage komediií, co jsem viděl. I když se ke mě dostala až s tak velkým spožděním (2009), dost jsem se u ní nasmál, a některé scény jsem si přehrával ještě jednou. Až na scénu s varletem, kdy se můj obličej dostával do prapodivných dimenzí, se mi humor líbil. Nevím, proč je film na tom tak špatně jak je (nyní má jen 54%). ()

5150

hodnocení 70%.. Tak hned úvodní titulky s peckou "Want You Bad" od The Offspring tuhle ztřeštěnou romantickou komedii pěkně nakopnou a přestože se humor místy pohybuje na hodně tenkém ledě, díky nadsázce bezvadně funguje. Hodně dobré je herecké obsazení a konkrétně Jerry O´Connell s Shannon Elizabeth se výborně doplňují a jejich společné výstupy mají náboj. Rovněž Jake Busey si svou roli patřičně užil. Nakonec potěší i zdánlivé maličkosti, jako například kouzelný odkaz na MISSION: IMPOSSIBLE 2. ()

Mrkvič odpad!

Asi 2 minuty jsem se bavil. Když běžely úvodní titulky a hrála pěkná písnička. Dalších 5 minut jsem si říkal, že to tak hrozný nebude, vypadalo to jako hravá komedie s fajn herci. No a zbytek filmu jsem si jen opakoval "sakra,to už nemůže být horší". A stejně mě pokaždý překvapilo, že se znovu a znovu pletu a film klesá na kvalitě víc a víc. Gregory Poirier si napsal a zrežíroval jedinýá film... a buďme za to rádi!!! ()

Playman

Ačkoliv se jedná o film působící v žánru "teenage komedie". Některé jeho prvky se mi zdáli velice originální a vtipné. A pakt o tom - kdo zůstane poslední svobodný - získá prachy z fondu do kterého partička 5-ti lidí každý měsíc přidává prachy také ujde. Jenže problém je v tom, že je to právě ta teenage komedie, tudíž film disponující jednoduchých primitivním dějem, místami tupými dialogy. A hlavně nepřesvědčivými hereckými výkony. Průměr. ()

ConanVJ

Tak tahlekomedie mě úplně minula, když vznikla a dozbvěděl jsem se o ní až nyní. Na jednu stranu je to určitě blbůstka a ve vlně teen komedií, které po Prcičkách přišli, ztrácí na síle, ale na druhou stranu jsem se u ní pěkně pobavil i teď když už je dlouho venku. Filmek se mi líbil a docela jsem se u něj i zasmál a to člověk od komedie očekává. Za mě 75% :) ()

• The New York Times k filmu napsal: "Film je náruživě vulgární, ale ne mimořádně zábavný, zejména proto tak často postrádá rozdíl mezi vyspělým humorem a humorem drsným." (R.K.)