Prci, prci, prcičky v tábore

• Slovensko Prci, prci, prcičky: V tábore (viac)
všetky plagáty

Stiflerov mladší brat Matt (Tad Hilgenbrink) musí proti svojej vôli stráviť leto v neslávne známom hudobnom tábore. A opletačky so skrytými kamerami a príťažlivými praktikantkami na seba nedajú dlho čakať. Matt sa zaľúbi do Elyse (Arielle Kebbel), kamarátky zo skupiny a jeho úsilie potlačiť sexuálne chúťky nezostane bez následkov. Korunu všetkému nasadí Jimov otec (Eugene Levy) ako svojrázny vedúci, ktorý sa pokúša pomôcť Stiflerovmu bratovi všetko vrátiť do správnych koľají. Pridajte sa ku kapele a bavte sa dokonalými scénkami a neskutočnými vtipmi... (TV Markíza)

Martin741

Americky kolac reprezentuje skupinovy tabor uz je slabota. Tentokrat sa fuckt US styl humoru vzdialil tomu europskemu na desiatky kilometrov a smiat sa nie je comu. Stifflerovi /Sean William Scott/ dochadzaju napady, a scenaristom inovacie. Reziser Steve Rash je len rutiner. Velmi slaby diel Americkeho Kolaca. 20 % ()

TheRaven

S předchozími díly se to nedává srovnávat, a to hlavně proto, že už to s nimi opravdu nemá nic, kromě názvu, společného. Čekal jsem, že už to bude jen takovej nemastne, neslanej výplach, ale docela překvapení. I když děj byl jasný od začátku. Opět naprosto štastný konec, který každého potěší. Ale jinak by to asi nešlo u tohoto typu filmu. Dokonce se tu našlo i několik momentů, které se opravdu dají považovat za trochu vtipné. Rozhodování je těžké, možná kdybych úplně vypnul mozek....pořád je to tak na 30%, výš to asi nepude. ()

demented

Dosť blbý film. Obsahuje veľa nechutných momentov, ktoré ale (neveril som, že to niekedy poviem) nie sú vôbec vtipné. Iba nechutné. A že sú to iné pecky ako sex s hobojom, "krém na opalovanie", pitie chrachlov (rozumej slín) ... A do čoho sa vykryštalizuje mladý Stifler na konci filmu, o tom radšej pomlčím. Výsledok je skrátka dosť nudná a zúfalo nevtipná romantická komédia. A to slovo "romantická" mýslím naozaj vážne. ()

Real Tom Hardy

Prvý spin-off povestnej série išiel neprekvapivo priamo na dátový nosič a "obsahom" je tak inde, že ho ako súčasť série nevidím ani len duchovne. Je skôr filmovým stelesneným slávnej porno franšízy Girls Gone Wild, ktorá bola na vrchole svojej popularity práve v tomto období a dokonca presakovala aj hlboko do mainstreamu, čo sa prakticky žiadnej značke/štúdiu takéhoto odvetvia doteraz nepodarilo, a to ani takému pojmu ako Brazzers, ktoré je vlastne synonymom celého porno priemyslu. Nielenže je tu na GGW množstvo odkazov, celý film mi miestami odzrkadľoval začiatky Joea Francisa, ktorý v zásade pracovne operoval podobným spôsobom, len menej ošemetne a viac úspešne. Band Camp rovnako parazituje na značke American Pie ako aj na úspechu GGW. A to sa cení len máličko. Hviezda z veľkej milosti za Eugena Levyho, ktorý celú túto šaškáreň drží pokope ako jediný vzťažný bod série... ♪♫ (x / x / x / x / x / x / x / x) (9.9.2017) (11.2.2021) (14.9.2021) (17.5.2022) ()

Bat55

Čo ma na týchto prcičkách absolútne vytáča? Je to hlavným hrdinom, Stiflerov brat a jeho predstaviteľ je strašne trápny, tentoraz ani jedna scéna nevyzerá na zasmiatie. Prci, prci, prcičky boli skvelou oddychovkov, štvorkou sa respektívne začína nová nevydarená séria, ktorá s inými predchodcami nemá nič spoločné. Neskutočne trápne a neoriginálne. ()

• Matt Stifler (Tad Hilgenbrink) nakupuje video vybavení v eshopu spychest.com, který v té době skutečně existoval. (Cheeker)
  • Natáčení probíhalo v kalifornském Malibu. (WolfR)
  • Erotický klip z pláže, ktorý hneď na začiatku filmu sleduje trojica chalanov, a taktiež v podstate celá časť filmu o nahrávaní sexuálnych aktivít na hudobnom tábore, vrátane názvu "Bandeez Gone Wild", je odkazom na slávnu pornografickú franšízu Girls Gone Wild, ktorú vytvoril Joe Francis. (Real Tom Hardy)

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (viac)