Scooby-Doo a lochnesská príšera

• Česko Scooby-Doo a Lochnesská příšera (viac)

Scooby-Doo a partia Záhad s. r.o. cestuje do Škótska na prázdniny a neočakávane sa ocitne tvárou v tvár najväčšej záhade všetkých čias- s Lochnesskou príšerou! Naozaj existuje? Početné dôkazy naznačujú, že áno! Dokáže Scooby a jeho partia vyriešiť jednu z najväčších záhad histórie? (TV Markíza)

popo666 odpad!

Ked som bol dieta, pacil sa mi cely koncept Scooby Dooa. Na tuto cast som sa celkom tesil, ale nakoniec som to dopozeral len z donutenia. Priserne som sa nudil a ani ich nezmyselne dialogy to nezachranili. ()

strougy

Kvalit ostrova zombie sice lochneska nedosahuje, přesto se v rámci novodobých filmů se Scooby-Doo jedná o lepší průměř okořeněný několika povedenými vtipy trefujícími se do neustále se opakujících klišé pocházejících už z dob klasického seriálu. ()

Carol Pifková

Scooby-Doo a jeho partia znova prišli na koreň ďalšej záhady. Alebo nie? O Lochnesske si vždy rada niečo pozriem či už dokument alebo rozprávku. No a keď je tu ešte aj Scooby, tak nemôže to byť predsa až tak zlé. A veru ani nebolo. Som spokojná. A Nessie tu vyzerala naozaj skvelo. Lepšie 4* ()

Stanislaus

Scooby Doo, Skotsko, dávná legenda o bájné nestvůře z jezera Loch Ness a opět jedna velká záhada. Typický Scooby Doo, který ničím nepřekvapí ani neohromí. Zkrátka pohodových sedmdesát minut u kresleného filmu. ()

blondboss

Jedna z tých vydarenejších Scooby-Doo epizód, ktoré zaujmú príbehom, atmosférou a aj vtipom. Animácie sú štandardné a ničím nevylepšené, čo je trošku mínus. Každopádne ale deti sa určite pobavia a štandardná šablóna je tu dodržaná, takže fanúšikovia si prídu na svoje. 75 % ()

Lilith03

Jeden z nejlepších SD filmů a nejlepší práce Joe Sichty. Krásný film pro děti i dospělé, bavila jsem se, měla jsem tu pohádku vždy ráda. Nessie miluji! A ikdyž jsem zvědavá jako opice, tak souhlasím s Velmou - některé záhady by měli zůstat nevysvětlené - a já doplním, že to je na nich to nejkrásnější! Jestli lochneska existuje? Naše civilizace není schopna prozkoumat alespoň z nějaké menší části moře, tak proč by nezvládla ani tohle jezero, není zrovna nejmenší, takže Nessie třeba je, ale ikdyby ne, je to kouzelný příběh. V podání Scoobyho to nemělo chybu, vtipné, kouzelné, opravdu zajímavé a sympatické postavy, krásné nahlédnutí do kořenů rodiny Daphne a krásná ukázka určitého koutu světa pro malé diváky. ()