Jednoho dne dostane malá holčička domeček pro panenky. Vše by bylo v pořádku, kdyby ten domeček nebyl replikou ďábelského domu z Long Islandu. Brzy se začínají stávat podivné nehody a rodinu čeká urputný boj proti zlu, které se snaží ovládnout jejich život. (Chatterer)

Šakalík

Poslední ze „starých“ Amityvillů zkusil jít novou cestou. Zlé síly tentokráte umístil do domečku pro panenky coby miniatury skutečného domu, kam se nastěhuje nová rodinka. Postupem času začne jednotlivým členům domácnosti hrabat, což je motiv pro tuto sérii velmi typický. Tentokráte ale dostane zlo fyzickou podobu – třeba Jimmy začne komunikovat se svým zesnulým otcem, jehož mrtvolný kukuč je myslím ozdobou snímku. Také finále, ve kterém se objeví tři démoni opravdu pekelného vzezření, je výborné. Jenomže celé to působí velmi laciným dojmem, protože na rok 1997 je tohle už prostě málo. Kromě povedeného finále totiž film nemá atmosféru, je značně předvídatelný a rozhodně to není horor, u kterého by člověk výskal strachy. V rámci celé série ale představuje solidní průměr. ()

Rathalos

Osmy diel serie a som celkom spokojny,tato cast mi v celku sadla,sympaticki herci,v pohode masky a triky a aj atmosfera bola naladena na tu spravnu strunu...:-) ()

Likan7 odpad!

Už mi to nepřijde vtipný. A ani pekelník na konci to nevylepšil. Co jsme vlastně měli už? Dům, lampu, hodiny, zdrcadlo... tentokrát dům pro panenky. Nikdy nepochopím proč se tahle série dočkala takových dílů, protože pokud nepočítám ten první, možná i druhý, je to šíleně špatně zahraná, napsaná i zrežírovaná blbost. Já vím, že slova jako "slátanina" nebo "blbost" používám u Amityville často, ale ono to fakt nejde jinak. Jako teoreticky se šel za klad považovat vzhled Starr Andreeff, ale kvůli tomu se mi hvězdičky dávat nechce :) ()

Knor

Tahle část série je jedna z těch povedenějších. Amityvillské zlo opět terorizuje další rodinku prostřednictvím domku pro panenky. Nic extra, ale během tý hodiny a půl jsem se nenudil, protože to má docela dobrý nápady, krev, slušný masky a trochu erotiky. ()

blondboss

Ďalšia primitívna Amityville sračka, ktorá sa vezie na origináli. Toto je posledný diel z tej starej série, ktorý ozaj dokonal tú béčkovosť až céčkovosť jednotlivých scén, masiek a hlavne atmosféry, ktorá by mala byť hororová a nie miestami skutočne vtipná. Tvorcovia by sa mali zamyslieť nad tým, či nemá väčší význam vkladať peniaze do originálnejších projektov. 35 % ()

GothRot

Tvorcom Amityville: Dollhouse nemožno uprieť snahu natočiť old-schoolový horror bez žánrových prímesí - lenže táto snaha je zároveň aj kameňom úrazu tohto filmu. Z toho čo zo začiatku vyzerá ako rodinný horror á la Poltergeist vzniká neskôr ohromný balast, ktorý pôsobí nechcene smiešne (Nemŕtvy hmyz... NEMŔTVY HMYZ!!!). Treba uznať, že postava nemŕtveho otca-vojaka má slušnú masku, ale opäť ide o element mäsiarsky nasilu vtlačený do deja. Keby bol tento film kompaktnejší, alebo by tvorcovia vynechali niektoré časti deja a rozvíjali by (poriadne) iba určitú časť, hneď by to bolo lepšie. Takto mi to pripadá že scenárista v snahe urobiť čo najlepší film skombinoval polo-ukradnuté nápady hlava-nehlava, aby tak mohol vzniknúť film pripomínajúci POLTERGEIST, HOUSE, HELLRAISER a tak trosku aj AMITYVILLE samotny :). 6/10 ()