mark9th odpad!

Wtf was/is this? It takes just a glimpse on the first episode and you know, you'll be in a world of pain if you try to finish this. I couldn't.... fortunately. It's an insult to a Resident Evil franchise. Please Netflix, mark and keep this teenage woke drama under restriction "not viewable to anyone above 15 years of age "!!!  And pray for your sins to bring this abomination on screen. ()

mata77

Hlavné postavy boli sympatické ale viac ma bavili mladšie verzie. Približne prvé 4 epizódy boli celkom pozerateľné, na striedačku hororové scény miešané s teenage drámou, kedy sa dejová línia preklápala v čase. V druhej polovici série som sa ale začínala naozaj nudiť. Nevyváženosť dielov dávam za vinu rozdielnym režisérom a scenáristom, ktorí zmenili dynamiku, herci silno prehrávali a scény sa opakovali v miernych obmenách. Možno by bol celkový dojem lepší, keby bol seriál on niekoľko dielov kratší. Prvé epizódy takmer siahali na 60%, postupne kvalita upadla na 40%. ()

ScarFace_V8

No jak to jenom pojmout? Víte jak jsou ty hry co vznikali na základě či inspiraci jiných her... jakože třeba, že někdo začal pracovat projektu a nakonec se z toho stalo něco jiného. Viz třeba když se z fanouškovského remaku pro Resident Evil 2 stalo Daymare 1998 nebo když se z Kojimovo P.T. Silent Hills začaly sypat hororovky jako třeba Layers of Fear, Visage, Alyson Road (bohužel zrušeno), Madison, Song of Horror a spousta dalších. A ty bývají buď dobré nebo špatné. Tak tenhle seriál je něco na ten způsob a možná fakt něco mezi dobrým a špatným. Ovšem přece jenom to nese název Resident Evil. Kdyby se to jmenovalo jinak, ničemu by to neuškodilo, ale zase by to nepřitáhlo lidi. No každopádně tenhle seriál je p*čovina, ale svým způsobem je to docela dobrá p*čovina co se snad ani sama nebere vážně. Tedy doufám že ne. Na hry se to přímo napojuje od roku 2022 a rozebírá témata až k incidentu Raccoon City v roce 1998. Rovněž nabízí mnoho odkazů se hrou spjaté od píšťalky na psy, ikonických zbraní nebo typické Moonlight Sonaty na piáno. S Weskerem jsem taky čekal lepší vysvětlení proč nám náhle tak "zčernal". No každopádně na jednu stranu vůbec netuším proč tenhle seriál vznikl - do kánonu her to stejně nikdo nepřijme... na druhou stranu mě to vyloženě nijak neurazilo. Jen tak nějak nerozumím tomu zakončení - to Netflix opravdu počítá s takovým úspěchem, že je první série ihned připravená na pokračování? ()

HanzoBureshi odpad!

Já už tomu vůbec nerozumím. Netflix si stěžuje, že přichází o své sledující a pak vydá tento zjev... Já nevěděl, že se má jednat o parodii. Nikdy jsem nevěřil, že to řeknu, ale snímek z minulého roku Resident Evil: Welcome to Raccoon City je něco epického oproti tomuhle totálnímu odpadu plno failů a nesmyslů. Co to sakra mělo jako být? Když jsem viděl první trailer, tak jsem si řekl, že to nebude tak špatný a když to pak vyšlo, tak to špatné nebylo… bylo to ještě horší, byla to totiž úplná slátanina a má to několik důvodů. Totálně špatný nelogický příběh, ani jedna zajímavá postava a totálně tupé chování charakterů, které mi lezlo na nervy každým dílem a v každém díle byly ty nápady horší a stupidnější. Jednou jsem se zasmál, ale to se asi moc nepočítá, když se má jednat o horror. ()

Charvy.666

Tvl, dvě možná tři první epizody se to dalo. Docela slušný gore i akce ušla. Samozřejmě když se odprostíte od toho že by to měl být RE. Že z vojáka a hlavního záporáka, blonďáka arijskýho typu udělali černýho, plešatýho doktora je asi nejmenší problém tohodle díla. Protože pak to sklouzne k Velmi křehkým vztahům, jen z prostředí genetické laboratoře... ()

xzajox

Seriál má mnoho nedostatkov, zvažoval som dať o hviezdu menej. Po prvé, v obsadení je priveľa hercov, ktorí mi absolútne nesadli a hrali otrasne. Tých pár lepších to ťahá ako s reťazou na nohe. Tiež napríklad Jade mladá a stará. Prvé dve epizódy mi mozog odmietal prijať, že je to tá istá postava. Po druhé, ak už musíte prerobiť starú známu "lore" pre seriálové potreby, je nutné to urobiť s citom a nie otočiť niektoré poznatky dolu hlavou a ďalších 10 si domyslieť. S takým prístupom mnohých fanúšikov môžete pekne nasr*ť, vrátane mňa. Po tretie nechápem modernému trendu, zo všetkého robiť teen-sr*čky v štýle DisneyJugend, kde hlavní hrdinovia počúvajú super popík, nosia účesy ako Justin Bobr a hacknú miliardársku farmafirmu za pol minúty s notebookom na školskej wifine... Po štvrté, bohužiaľ, celý seriál som viac očakával niečo zaujímavé ako sa niečoho dočkal. Aké má seriál pozitíva? Som fanúšik RE lore, možno tam bolo pár fajn scén, pár zaujímavých nápadov (červený a zelený feromón), a Lance a jeho total kluďaský hlas (nový Morgan Freeman). Druhú sériu možno ani nechcem vidieť, možno iba ak by prišla Millka. Mierny podpriemer: 49% - 3* ()

blackend odpad!

Absolutní odpad a hovno (i na Netflix!), které má s Resident Evil společnýho pramálo. Tendenční, ultra debilní scénář, nic moc technická stránka. Nesympatický hlavní hrdinky. Chudák Lance, že se k tomu upsal. Nový dno je tady. 🤮 ()

kacir odpad!

Už aj do Residenta napchajú lezby ja to jebem aj s pojebanym Lezflixom... Síce toto celé je vlastne zbytočná pičovina, ktorá sa nedá pozerať bez pretáčania a nie len kvôli totálne nesympatickej černoške...ach kurva takto dojebať RE!! Malo by to získať cenu Pičovina pičovín! ()

Hopeman odpad!

Totální absence transgender zombí , nedá se na to koukat. Doufám že v příští sérii se autoři zaměří víc na rodinné vazby a konečně tomu dají muzikálovou podobu. Úplně to vidím , jak někdo přinese takovej ten starej magič a pustí tam třeba bíllý ajliš a všecky zombíci začnou tančit jako jeden - to bude pecka! ()

Legie

Po dvou dílech s černochy, lesbami a vegankou jsem to vzdal. Představa, že ve třetím díle přijedou ještě cyklisté a teprve pak dojde (možná) na něco společného s herní sérií byla příliš ubíjející. ()

Sharlis

Neviem preco to tak vsetci zatratili. Mne sa to pacilo. Dobre post-apo scifi s rozumnym pridelom priserok. Dejove linky dobre vymyslene. Bavil som sa! ()

Tomko87 odpad!

Fuuu tak toto bolelo viac než Welcome to Racoon city. Tam som mal aspoň pocit že pozerám niečo zo sveta mojej obľúbenej značky. Ono našiel som jedno jediné pozitívum a to herca Lancea Reddicka. Aj to len za herecký prejav, nie za postavu. Ja nemusím keď sú postavy voči adaptacii vs originál jedna k jednéj. Ale pre boha takto znásilňovať predlohu ? Ten najhorší diel z Millou je lepší neš tento paskvil. ()

Zlty_Dodo odpad!

Zrejme seriál o apokalypse sveta priťahujúci názvom. ale vydržal som asi 20 minút.. prežil som len útok zombíkov, na všetko nasratú hlavnú hrdinku a jej vcelku milú sestru, narážky na to, že v celej ulici nebýva ani jeden černoch, ale po nástupe húsenice o veľkosti dinosaura to na mňa zase padlo, taká tá beznádej najsť na Netflixe zase niečo kvalitné. ()

ricmont odpad!

Na Resident Evil: Lék nejvíc funguje to jak nefunguje. Seriál selhává snad ve všem co si dal za cíl. Postavy jsou nezajímavé, nesympatické a chovají se naproto nelogicky. Což je asi normální když samotný scénář má logiky v sobě tolik jako šafránu v guláši. Na seriálu totiž jde vidět že sám neví co vlastně je. Je to adaptace videohry? Je to horor? Je to teen rodinné drama? To on sám neví a snaží se mezi tím vším žonglovat. Ovšem moc mu to nejde a vše mu padá na hlavu. ()

Desmond04

Tohle byla naprostá tragédie. Od castingu, přes scénář až k akci. Opravdu nevím, jak mohl tento projekt někdo odklepnout. Čekal jsem, že postupem času se objeví aspoň jeden díl, který by za něco stál, ale opravdu ne. Absolutní ztráta času. Doteď lituji, že jsem se donutil to dokoukat celé a zároveň skáču radostí, že je pokračovaní uloženo k ledu. Jedna hvězdička za Alberta Weskera, který i přes odklon od herní předlohy, byl jedinou zajímavou postavou tohohle neskutečně nepovedeného univerza. ()