Jade a Billie se Simonovou pomocí proniknou do otcova notebooku. V něm pak najdou děsivou zprávu, díky které objeví hrůzostrašné video. (Netflix)

Algernons

Tady jsem už docela trpěl, přitroublí scénář a zbytečná výplň hloupého řešení záhady, které nedává smysl. Konec to ale torchu zachránil. Avšak to mohlo být prvních 10-15 minut jednoho dílu. ()

Sabrewulf

Aneb jak u hororového seriálu o pouze osmi dílech prodrbete jeden celý(!!) díl sondou do velmi křehkých vztahů. Když jsem u předešlého dílu zmiňoval, že má seriál feeling Andersonových filmů s Milou, tak jsem ještě netušil, že bude dokonce stejně jako Anderson vytrhávat věci z kontextu. Takže tu sice máme dvě pomrknutí na herní sérii, ale opět takovým tím dementním způsobem postaveným na hlavu. Díky tomu je jedna z postav ze světa herního RE už podruhé dojebaná (poprvé v RE:Welcome to the Racoon city). Celé to pak působí, jako by jste někomu, kdo si nese talíř se svojí oblíbenou polévkou, tu polévku vylili do kanálu a pak mu chtěli udělat radost tím, že mu dáte zdarma lžičku a ještě si u toho mysleli, jak jste dobří. ()

Flopik

Super tajný tablet je skovaný pod posteľou hneď na rohu... Má super zabezpečenie, až tak veľké, že ho hackne 14ročný chalan za 2 sekundy a ešte k tomu na diaľku...  Next : Je v ňom tajná správa, dievčatá sa chcú vydať po stope a tak im chalan povie, že môže spraviť smyčku na kamerách v dome, nato sa opýta jedna a je to legálne ?... Akože ozaj, po tom všetkom čo sa už stalo.  Každá časť, nová perlička. ()

kenkaku

Naprosto nepochopím, jak fantasticky rozjetý děj epizody (mrtvá schránka) lze ve vteřině zabít tunou naprosto nesmyslných a zbytečných keců. Pipky jednají naprosto debilně a neodpovídajících způsobem ke vzniklé situaci. Pak najednou zase “jedem” a přijde sprška… poprask ohledně krve. Co si jako odebíraly v první epizodě? To bylo nevědomky?! To samé rádoby překvapující zvrat v lince 36. Vždyť přece už v prvních epizodách padlo “je ji chce vidět”. Tak asi šok z toho, že žije nebyl na místě. Co se mi líbilo jsou odkazy na Williama Birkina nebo na Lisu. Scénář prostě nezvládá. ()

• William Birkin byl jeden z hlavních vědců a virologů pracující pro Umbrella Corp. Spolu s Albertem Weskerem (Lance Reddick) stál za vývojem T-viru, a objevil G-virus, jež ho později sám proměnil na monstrum. (NiWi)
  • V epizodě můžeme zhlédnout záznam s názvem „Lisa“. Jedná se o postavu Lisy Trevor, dceru architekta George Trevora, který postavil Spencerovo sídlo v Arklayských horách, v jehož útrobách Lisa žila. Byla unesena a podrobena výzkumu virů T, G a NE-α. Záznam označený jako RC-1998 je datovaný k 24. 3. 1998, tedy přesně čtyři měsíce předtím, co tým Alpha objevil sídlo. (ScarFace_V8)