Jednotky Umbrelly se blíží a Jade proti nim chce nasadit ničivou zbraň. Mladá Jade povolá Simona na osudovou misi do centrály Umbrelly. (Netflix)

Sabrewulf odpad!

Dobrá rada nad zlato: Když budete po nějakém monstru střílet z dronů -slovo "střílet" je klíčové, neboť to znamená akci na dálku- rozhodně se s nimi k němu přibližte co nejvíc na blízko. Mimochodem, jak se do těch maličkých dronů vlezlo tolik nábojů? A ještě taková úsměvná věc, u scén běhajícího davu retardů s opičími neštovicemi doporučuju zaměřit se  na jednotlivce. Krom legračních pohybů jsem objevil např. jednoho, který tak moc lační po krvi, že při tom běhu opatrně kličkuje kolem velkých kamenů, aby nezakopl. V tu chvíli se z hrozby stává komparz. Jo a taky to mají hodně špatně zesynchronizované, protože v jednu chvíli lehne k zemi naráz asi 20 retardů, i když po nich střílí jen tři kulomety. Ale vážně. Poslední epizoda mi potvrdila to, co jsem v druhé polovině seriálu tak nějak tušil. To už si ale nechám na finální koment. ()

kenkaku

Jednu za krokouše… jinak naprostá tragédie po všech stránkách. Nechápu, jak tak slibně rozjetý seriál bylo možné v posledních dvou epizodách poslat na úroveň totálního odpadu. Debilnost zvratů a vývoj děje. Chování postav. Hraní obou pipek (v obou liniích). Hnus. Dál mě doslova vytočil ten prostříhaný flashback díky kterému se sestry rozešly ve zlém. Korunu všemu nasadil konec-nekonec. Si jako myslí, že tohle bude pokračovat? ()