zdrhy

Snyder´s cut, cut, cut, cut, cut... Tolik střihů, scéna nalepená na scénu. Sice se to celý tak nějak hýbe dopředu, ale spousta scén s nejapnýma hláškama tam být ani nemusela. Bambilion digi efektů a musím říct, že pěkných. Nicméně pro mě z celýho filmu byla nejzáživnější scéna s oživením Supermana a konec filmu, kdy se Batmanovi zdál postapo sen. To jsem si řek, že by stálo za natočení. Každopádně se nemůžu zbavit pocitu, že DC ty filmy prostě nějak neumí. 40% ()

Muffin

Musím přiznat, že už si nevybavuji první verzi. Ale rozhodně vím, že jsme se u ní nenudil. Tohle bylo tak rozvleklé, že jsem to nedával a v duchu jsme z toho vystříhával ty části, kde měl být údajně charakter postav lépe vykreslen. Po první hodině sledování se děj neposune ani o kousíček. Nejsem člověk co má alergii na pomalé filmy, ale vykreslit postavu neznamená, že na ni civíte jen kamerou, bez dialogu nebo příběhu. Hodinu vám představují postavy které stejně znáte, hodinu a půl je sbíráte do týmu, hodinu bojujete se záporákem a další půlhodinu se díváte na nějaký Batmanův sen, který s tím filmem nemá skoro nic společného. Opravdu nechápu tu euforii kolem této údajně lepší verze, která údajně lépe vykresluje postavy. ()

Fiffty

Tak o tom, že to bolo lepšie ako kinoverzia sa nemusíme ani baviť, ale s takou stopážou a časom lepšie prekresliť postavy sa to aj dalo čakať. Ale samotná štruktúra príbehu sa nezmenila iba pribudlo pár postáv a viac scén, často aj dosť zbytočných. Tá stopáž bola prepálená a minimálne o hodinu by som to skrátil a príbehu by to vôbec neuškodilo. Rovnako ako množstvo spomaľovačiek, ktoré skôr nudili, ako by zaujali. V prvej verzii som naozaj nemusel Flasha, ale tu mi nevadil a dokonca aj Cyborg bol znesiteľnejšou postavou. Ale ako celok ma to až tak nezaujalo, aby som mohol povedať, že táto verzia zmenila a zachránila DC svet. ()

fotograf44

Něco to do sebe má, ta výprava, efekty, rozpočet. Jinak ale natáhli původní film a přidali pár zajímavých faktů ze světa DC. Ale jinak je to stejné peklo jako předchozí pokud. Hezky to vyhajpovali, aby to dostalo kladnou kritiku a vyplatilo se natočit pokračování, vzhledem k hodně ale opravdu hodně otevřenému konci ale Mad Max říznutý Inception. Osobně bych tomu dal něco mezi 3 a 4 hvězdy ale zase taková pecka jakou jsou podle všech těch ód čekal to nebyla. ()

CampaHD

75% prvá dva a pol hodina je dobrá, potom to zlé nie je ale niečo tomu chýba. Asi najlepšia odmena je drsnejší vĺčik, ten pôvodný bol smiešny. Pomohlo aj vykreslenie postáv. Keby to malo 3hod, bolo by to akurát. Toto už bolo moc. ()

A2lexan0der3

Lepší než liga spravedlnosti 2017 ? ANO Stojí za zhlédnutí ? ANO Příběh zůstal více méně stejný.Pro mně je to jeden z nejlepších filmů podle komiksů. Hodnocení: Herci: 9/10 Příběh: 8/10 Hudba: 9/10 za mně 90% ()

borec_01

8,5/10 Po tolika letech je to konečně tady! Po tolika letech jsme se dočkali této verze, kterou jsme měli dostat již v roce 2017. O proti verzi z roku 2017 je u této verze mnoho zlepšení, např. že celý film je delší (obsáhlejší) nebo, že všechny postavy měly více scén a měly větší prostor a tímto se jejich charakter lépe chápe. Postavy jako Flash a Cyborg dostali o mnoho více prostoru než ve verzi z roku 2017, protože tam na to nebyl čas. Cyborg konečně dostal i backstory, při níž jsme se konečně dozvěděli, jak se stal tím kým je. I záporák tohoto filmu Steppenwolf má prokreslenější charakter. Už to není jen mimozemšťan, který hledá Mateřské krychle, ale najednou je to záporák, kterému se dá rozumět a dá se pochopit proč dělá to, co dělá. „Druhý“ záporák Darkseid je tu sice jen v pár scénách, ale i tak je to radost ho v této verzi vidět. A co se týče celé Ligy, tak to jejich sjednocení a jejich spolupráce je zde super. Sice tenhle film má čtyři hodiny, ale pro mě to uteklo velice rychle. Tenhle film mi přijde o mnoho lepší než verze z roku 2017, která byla naprostý propadák. Doufám, že se dočkáme pokračování, protože chci znovu vidět Ligu spravedlnosti pospolu a chci vidět Darkseida jako hlavního záporáka! Skvělý film! #RestoreTheSnyderVerse ()

Zaks

Celú večnosť som si nachádzal priestor na túto dlhločiznú projekciu. Ale podľa recenzií by to malo byť OK, tak som sa celkom tešil a čas si nakoniec aj našiel. Formát 4:3 je podľa mňa fail a najväčšie mínus tohto filmu, podobne aj nevýrazný part Supermana. Zvyšok je ale parádny a užíval som si to až tak, že ani som nevedel ako rýchlo vedia 4 hodiny ubehnúť. Efekty, hudba, nové, či predĺžené pôvodné príbehy, všetko to tvorilo jeden pekný kompaktný a temný celok. ()

drkaldj

Na začátek je to lepší než Batman vs. Superman nebo stará Liga. Ale úplně odlišné od staré Ligy to není, příběhově je to to samé. Cyborg má zde konečně pořádný origin a má v příběhu své místo, kdežto ve staré Lize byl spíš do počtu aby pomohl s krychlemi a toť vše. Flash zde nepůsobí tak komicky a taky má větší využití (cestování v čase). Batman se mi zde taky nezdá jako takový nastrčený Tony Stark, ale jako vedlejší postava, což ale není nutně špatně. Stejně pozitivně hodnotím to že zde není cvrdlikání mezi Benem a Gal, které mi lezlo na nervy. Trošku zamrzí že zde není více využit Aquaman ale chápu že když toto vznikalo tak měl mít solo film kde se nakonec předvedl parádně. Supermanovo představení v černém je celkem příjemné. Další plus má Steppenwolf který zde vypadá lépe a taky jeho příběh který má pár detailů navíc pomáhá k jeho motivaci. Scéna na závěr v postbudoucnsti potěší a Joker tu je za mě 100x lepší než v Oddíle. Ovšem najdou se i zápory v podobě předigitalizace, nezáživných scének nebo IMAX obrazu který jsem ale po 15 minutách přestal vnímat. Nakonec tu máme stopáž která mi až tak nevadila, ale myslím si že kdyby zkušený střihač zasáhl, tak by dokázal zkrátit film na 3 hodiny (a pár minut), což by jistě pomohlo. ()

SuccDelucc

Dlouho očekávaný Zack Snyder's Justice League opravdu nezklamal, hlavně když bereme v potaz i předchozí pokus o zahájení našeho nejvíce edgy cinematic universa. Snyder zde opravdu přináší svojí vizi Justice League k dokonalosti a pokud nemáte v lásce jeho až někdy příliš temné vizuály a velmi častý slowmotion, tak toto se vám tolik zamlouvat nebude, ale já jsem mu žral naprosto vše, i když zde bylo dost věcí, bez kterých se mohli obejít. Hodně scén je zde až zbytečně zdlouhavých a myslím si, že kdyby tento film seřezali na 3 hodiny, bylo by to akorát. Co je však mnohem lepší jsou vtipy, kterých tu sice ubylo, ale jsou nyní mnohem lépe využity a zasazeny do příběhu, nyní už nebudete chcít vrazit Flashovi do držky. Jinak se mi to velmi líbilo a zajímá mne, jestli hodlá Warner pokračovat ve Snyderversu, heště bych chtěl zmínit, jak pokaždé když se objeví Wonder Woman, tak s ní přijde i její skladba, která asi po 10. už začne být jemně otravná a ke konci až humorná. Za mne ideální komiksová týmovka s malými chybkami 4/5. ()

Duffman 97

Splněný sen fanoušků DC.Takhle komplexní film jsem dlouho neviděl.Jde o úplně jiný film něž matlanina od Whedona z roku 2017.Postavy tu dostávají mnohem větší prostor zejména pak Flash a Cyborg,věci dávají větší smysl a Stephenwolf má přijatelnou motivaci.Dokonce i Jared Leto si zlepšil reputaci.Doufám že se ve WB (nebo alespoň HBO Max) rozhodnou pokračovat, protože snová sekvence s Batmanem,Jokerem,Flashem a odbojem k tomu vyloženě vybízí.A ty 4h utečou jako voda. ()

Alt198 odpad!

Zack Snyder mi ukradl 4 hodiny života a já je chci zpátky! Stejně bych je promrhal, ale i tak. Co k tomu říct? Neduhy to má stejné jako první verze - dřevěné hraní, slabé dialogy a ze záporáka co chce jen ničit svět se stál záporák, který už sice má trochu charakter, ale pracuje pro jiného záporáka co chce jen ničit svět (just because). Celé to dovršuje tlusťoch Batman Ben afFlex, který mimochodem vypadá znuděně a že v tom filmu ani nechce být. Když se budete pozorně dívat, tak si všimnete jak se Batmanova hmotnost mění napříč filmem - to je zážitek. Jinak řečeno je to ještě horší než původní verze, ne proto že příběh by byl horší, ale proto že je stejně špatný jako předtím a k tomu to má 4 hodiny. Dokoukat tohle do konce byla prostě výzva a kdybych nebyl odporně přejeden a zvednout se ze sedačky by nebylo tak urputně těžké, určitě bych závěrečné titulky nevyděl. Kdybych chtěl strávit tolik času před televizí, tak si radši pustím Das Boot nebo Apocalypse Now. ()

Blackcream

Celkem překvapivě na to jak je to dlouhý, tak jsem se vůbec nenudil. Pěkně to šlape. Nemůžu to moc srovnávat s prvním pokusem, protože si vůbec nepamatuji jaký to byl film (což o určitě o něčem vypovídá) a tak jsem celkem spokojený. Mám ale pocit, že za nějakou dobu si už ani u tohoto filmu nevzpomenu o čem byl. Chybí tady to něco co by způsobilo "nezapomenutelnost".  Po shlédnutí mě zajaly dvě scény v dobrém a jedna ve špatné slova smyslu. Ta špatná byla po konci finální bitvy jak tam všichni pěkně stojí koukají do dáli a před nimi se vynoří "batkoptéra". A oni tam stojí a hrdinsky koukají dovnitř tohoto udělátka? Co tam vidí? Ech no nic. Jak říkám zapomenutelný film. ()

stuj

Jop, je to opravdu lepší, než zkrácená verze Liga spravedlnosti (2017). Na tu není potřeba koukat, i když není špatná. Pusťte si rovnou tuhle verzi, protože ta je mnohem propracovanější a příběhově bohatší. I přes svou délku se na ní koukalo dobře a vtáhla. ()

jirikzaboj

Sledoval jsem JL Zack Snyder’s cut dohromady 2 dny. Opravdu se nedá koukat na ucelený film 4 hodiny v kuse. Nechápejte mě špatně. Někdy vydržím u seriálu klidně i víc jak 8 hodin, ale ten má úplně jiný epizodní záměr a tam kde jedna epizoda končí, další začíná. Tady to v podstatě funguje trochu vypravěčsky a i když je film rozdělený na kapitoly, tak mu škodí právě nenávaznost různých situací a spíš v uvozovkách “prodloužených scén”, které ale Snyder myslí ve výsledku dobře a k věrnosti a lásce komiksům to má hodně blízko a řekl bych, že možná atmosférou i nejvíce, co se komiksových filmů týče. Zásadní otázka ale zní, v čem je lepší oproti původnímu vydání filmu Justice League? Minimálně odstranili ten trapný modrý filtr a dali tam konečně výborný temný efekt, který filmu svědčí. CGI je na hranici mezi komiksem a jakousi střední třídou , ale pořád táhnou občas mezery. Co se přidaného obsahu týče, tak ten je pro samotný CUT nejdůležitější . Problém původního filmu byl v postavách a jejich nepochopenému chování. Tady dostávají všichni konečně pořádný prostor, motivaci a seznámeni s nějakým cílem, proč a jak to vlastně je. Stále chybí takové přiblížení, aby člověk cítil stejné empatie a tak nějak s postavami soucítíl. Ale konec konců je to docela takové typické pro filmy z DC Comics, já sám jsem nesoucítíl v Nolanově trilogii a tenhle styl vyprávění mi vyhovuje. Celkové shrnutí tedy zní, že Snyder Cut odstraňuje tabu hraní si na nějaký Marvel Universe a konečně se ukazuje v plné své kráse, ve které by měl zůstat. Sám bych navrhoval, aby Snyderverse pokračoval . Ten pán to má prostě všechno nastudované, nakoukané a v tuto chvíli mu hraje do karet celkově úspěšné přijetí “opraveného” fiaska, které stálo Warner Bros. spoustu peněz a hlavně ostudy. Snyder přišel jako samotný temný rytíř, použil temný filtr, odstranil zbytečnosti, dodal materiál na fungování a spasil nemožné. Od filmu jsem příliš nečekal , byl jsem skeptický. Nakonec jsem si to ale náramně užil. Pro srovnání bych dal původní verzi asi 3/10 a téhle už 7/10. A to je sakra rozdíl.    PS: myslím si , že běžný divák, který nezná DC vesmír si film tolik neužije. Tohle je vyloženě fan servis pro fanoušky ()

panfilmu

Takže ono to jde ! To je úplně jiný film, který je naprosto hoden komiksovým předlohám,  nevím co bylo příčinou to prvního sprzneni, které odsoudilo ligu úplně na dno na úroveň sharknada a jinejch hoven, ale tohleto dílo snese srovnání s marvelem a je naprosto konkurence schopný ! Tenhle film má hlavu a patu, všechno zde dává smysl a je to příjemný na pohled, čtyři hodiny je sice moc, ale uteklo to jako voda, ta dvouhodinová agonie předtím, nesla skoro ani dokoukat, ano i tady byla hluchá místa,ale i tak pořád nesrovnatelně lepší než co zatím u DC VZNIKLO, VELIKA CHVALA. ()

Muffynka

Dívala jsem se v domnění, že uvidím pokračování Ligy spravedlivých (jasně, moje chyba), ale když jsem uviděla už asi 5tou známou scénu, říkám si ,,Ty jo, ale to už jsem viděla.,, Ale dobře, dodivala jsem se po 4 hodinách na něco celkem dobře zpracovaného, co mělo hlavu a patu, i když zdlouhavého a už trochu nudného místy. Přesto to dávalo smysl. Wonder woman je dokonalá, Flashe se neubránim přirovnat ke Spidermanovi, Aquaman je sice trubka a nasává rybí curanky, ale to Kusanec. Naprosto nechápu, co je za super hrdinu Batman, jen blbecek s prachama. A co asi v životě nepochopím, jak můžou být laserové oči nejsilnější schopnosti všech hrdinů, bez kterého se neobejdou, a na kterém vše závisí. ()

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze