mdf

Očekávaní....a dostal jsem velkou přeplácanost všeho možné,možná být mladší,jsem asi u vytržení,ale ted určitě né.Celé to bylo zbytečně únavně dlouhé. ()

s173nc3r

Díky úctyhodné stopáži se divák trochu hlouběji seznámí s postavami, které nemají předchozí sólo film, dá se konečně pochopit, proč jednají jak jednají a proč se co děje. Film je hodně temný a vážný tak, že to někdy je až nechtěně vtipné (mudrování nad užitím krychle k oživení you-know-who). Postavy, které se nějak projevují jsou Cyborg, Flash a Quaman - ostatní jsou jen stafáš bez emocí házející "ksichty". Celkově ale slušně natočené a patří k top DC Comics filmům (takže WW1 a tohle). Zpomalovaček je ale opravdu příliš a otravují podobně jako lens-flairy ve J.J.A. prvním StarTreku. A plus hvězdička za vyhození scény záchrany ruské rodinky a jiných dojímacích scén! ()

DavHav

Je to krvavé Rko (!!! - to jsem nečekal a moc mne to potěšilo), které alespoň pro mne funguje jako výborná minisérie (na shlédnutí na jeden zátah nemám čas). Postavy jsou místy infantilní, rozhovory občas šustí papírem, ale jako robustní komix s pečlivě vystavěným pozadím, originálním vizuálem a (konečně) zábavnými záporáky (včetně hmyzáků) to na mne funguje podstaně lépe než Mravenci, Panteři či Kapitánky od konkurence. ()

BlackBarron

Hodnocení strašně přestřeleno kvůli srovnání s původní JL. Je to dlouhý, je tam strašnej digitální bordel o né úplně vysoké kvalitě, občas skřípe scénář, ale celkovej feel z toho filmu mám dobrej. Z některých scén jsem měl husinu jak málokdy, občas jsem zase málem usnul. Když to vezmu jako celek, tak excelentní (ikdyž dlouhý) film. 85% (být to "první verze" z roku 2017 a né až teď, dostalo by to tak 65%, ale "origo" je oproti tomuto příšerná sra*ka, takže nadhodnoceno) ()

Reventador

Sice to trvalo čtyři hodiny ale v podstatě pořád ten samý film (film by zachránilo jen úplně nové zpracování). Počas sledování jsem se stal alergický na zpomalené záběry v pochmurné tmavé atmosféře a podtrhnuté kvílením nějaké ženské. Za post apokalyptickou scénu s Jokerem na konci bych dal hvězdičku navíc ale délka filmu ji opět smázla. A teď budeme další tři roky na netu číst, jak fanoušci chtějí film o tom proč Supermanovi hráblo... ()

born666

Zbytočný a nudný film... množstvo pridaných scén film zlepšilo ale niektoré dobré scény boli vystrihnuté. Keby sa tieto 4 hodiny prestrihali na 2 až 2,5 hodiny dopadlo by to asi rovnako ako pôvodný film. Scény s Jokerom a v postapo Gothame úplne zbytočné a trápne. Pozitívom je len podrobnejšie vykreslenie Cyborga, objasnenie Steppenwolfovej motivácie a konečná scéna s Flashom. Tri hviezdy len za snahu a s odretými ušami. ()

Raichu.Cz

Jak mám tohle hodnotit... vždyť je to úplně to samí co jsem viděl v roce 2017. Chápu že Zack Snyder se snažil napravit chybu, ale tímhle způsobem? Že vezme film starý 4 roky a vymaže pár scén a přidá jiné??? Bohužel očekávání nedopadlo jak jsem si představoval... Místo toho abych se znovu vrátil k DC Comic mě tenhle film ještě víc oddálil od DC Comic... A za mě nejhorší ztráta času. Jediná pozitivní část jsou zábavné scény to je vše! Za mě 15% ()

tonysawer

Trvám na tom, že Snyder by neměl už na látku DC sáhnout. Obecně to, co DC vyplodí vedle Marvelu za stejnou dobu, je tím nejsmutnějším výsledkem, co se mým oblíbeným hrdinům mohlo stát. Časy Nolana jsou dávno pryč... ()

MatyRock

Posun ve všech směrech. Základní kostra příběhu je stejná, pořád stejně hloupá. Jenže Snyder dokázal tuto hovadinku obalit do slušného kabátu. Ve výsledku to nepůsobí až tak hloupě a na komiksový blockbuster je to dostatečné. Ve verzi z roku 2017 chyběl build up postav, které jsme viděli poprvé. Ve Snyder cutu tento build up je a dodává neskutečnou šťávu postavám Flashe a Cyborga. Základní charakter je u těchto postav stejný, jenže jsme je prozkoumali více do hloubky a v rámci možností si k nim mohli vybudovat vztah. Jediná postava, u které mi přišlo, že s ní neumí Snyder pracovat je Aquaman. Ten mě nebavil ani v této verzi a scény v Atlantidě mi přišli doslova špatné (hlavně v kontrastu s jeho vlastní sólovkou z roku 2018). Posun dostal i záporák Steppenwolf, jenž se dostal z kategorie nejhorších záporáků do kategorie podprůměrných záporáků, ale má jasnou motivaci, která se dá chápat. Na pozadí se objevil Darkseid, u kterého jsem byl rád, že jsme ho ve filmové podobě mohli spatřit. Je neuvěřitelné, jak moc můžou identické scény vyznít jinak. Zpomalovačky mi nekazili výsledný film, ani jsem neměl pocit, že jich je příliš. Předchozí filmy, jako BvS moc nemusím a nemám chuť je sledovat znovu. Však u Snyder cutu jsem se dokázal naladit na správnou vlnu. CGI bitky jsem dokázal zkousnout a v mnoha případech mě i bavily, což je jeden z mála „DC univers filmů “. Hudba mi přišla božská a Snyder se až na pár výjimek trefil do mého vkusu. Vize mi sedla, škoda toho, že se s největší pravděpodobností nebude rozvíjet dál. 4hodinová stopáž byla úplně v pohodě, i když jsem mě ze začátku obavy (pár scén by se dalo vystřihnout, ale vlastně proč). Hodně lidem to nesedne, zvlášť odpůrcům stylistiky Zacka Snydera a jeho klipovitým scénám. S Avengers nelze srovnávat, ale jako film se zajímavou historií rozhodně stojí za zkouknutí. 7/10 svoje mouchy to má, ale já si to maximálně užil. ()

patto odpad!

nebudú ma fandovia ligy mať radi ale musím.... Celkovo dojem B-čkového (až C-čkového) filmu. Tak ako sa snažím naprávať podhodnotenie, tak sa prvý raz stalo, že musím opravovať percentá smerom dole (preto odpad) :/ . Páni to bola konina. Hodne prepísknutá stopáž, (140min by bohate stačilo- potom by snáď hodnotenie u mňa dostalo na 63%), hodne veľa spomalených záberov ktoré boli žial (asi po prvý krát) až otravné. Ako boli Avengers E.G. super, tak to tu čo chce byť hodne podobné nefungovalo. Hudba priemerná (budem dobrý na ňu), herecké výkony aj keď sa snažia kvôli strihu a WTF momentom poslabšie. Niektoré sekundy až trápne. Zašľapáva to meno Aquamana, Batmana, a na moje prekvapenie dobrej Wonder Woman 1984. Hodne nevyrovnané dielko snáď len pre extra fanúšikov Ligy sravedlnosti. Osobne vedieť toto všetko dopredu, tak strávym 4h radšej na Discovery alebo Spectre. Aktuálnych 76% ani náhodou. Fun faktor 45%, príbeh 59% spracovanie 36% , celkovo 54% (hodne slabé ***) ()

RichiHart

Neporovnateľne lepšie ako Whedon's cut. Od dialógu cez CGI, farbu, príbehu až po hudbu. Nehovorím, že tento film je dokonalý to ani z ďaleka, ale je to úplne iná úroveň. Mne osobne najviac prekážali 2 veci - Wonder woman's theme - Tie ženské spevy boli nekonečné a kazili mi zážitok z filmu a druhá vec, ktorá je podľa mňa najpodstatnejšia je Batman. Batman v tomto filme nezastáva rolu, ktorú by mal. Pôsobí ako sidecharacter - v podstate to čo zvládol Batman by zvládol kľudne aj Alfred bez Batmana. Vôbec tu nie je zachytená Bruceova genialita. On bol vždy ten čo vyriešil najväčší problém - Ostatní v Justice League boli svaly ale on bol mozog, ktorý tieto svaly navigoval. Btw. Keď čítam tie komentáre s jednou hviezdičkou to je až smiech cez slzy - extrémna zakomplexovanosť niektorých ľudí - chápem ak niekomu sa to nepáči, ale aby sa tu niekto vypenil kvôli filmu tak to je naozaj smutné - ()

quintes

Ako sa u nás hovorí, z hovna upliesť bič. Zack zapálil iskru v ohnisku Fénixa, na rade je Warner studio či ten oheň rozdúcha. Trocha zmätene ale predsa vdýchol život do inak mŕtvych postáv. Ak sa chce DC aspoň rozbehnúť za vlakom Marvel, musí čím skôr začať točiť, nič viac. ()

om6pb

Ked som sa dozvedel že to ma cez 4 hodiny hovorim si fajn to bude nadupane informaciami scénami paradny zážitok no trochu som sklamaný... informacii tam bolo tak akurat niektore sceny uplne zbytočne zdĺhave umelo predlžované... plusy to malo že sa tam pekne všetko vysvetlilo boli tam sceny navyše dej bol trochu iný.. minusy tie zbytočne dlhé scény a niekdy take malo akčné, trochu mi tam chýbalo take to osobne zblíženie sa hrdinov ako v povodnej verzií a čo mi dosť chýbalo boli vtipné hlašky ktore ma v povodnej verzii celkom pobavili a ktoré ku komiksovym hrdinom patria .. ()

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze