JustMeeKatie

Nečekala jsem, že to kdy řeknu, ale tohle se Snyderovi povedlo. Ty 4 hodiny jsou sice náročné (já si je teda rozdělila na 2 večery) a rozhodně zde byly scény, které by zde nemusely být nebo by šly zkrátit (třeba prvních 10 minut z filmu), ale já jsem ráda, že na nic takového nedošlo, protože bych ty vystřižené scény stejně chtěla vidět :D. Nejvíc mě fascinovalo, jak moc Whedon Justice League pozměnil. Základní myšlenka u obou filmů sice zůstala víceméně stejná, ale myslím si, že počet scén, které byly totožné v obou verzích, by se dal spočítat na prstech jedné ruky. Díky tomu jsem ale měla pocit, že se dívám na úplně nový film a ne jen na jinou verzi něčeho, co už jsem měla možnost vidět. Oběma JL jsem sice dala 4*, ale na Snyderově střihu hodně oceňuju to, že mu chybí laciné vtipy, hloupé scény a že celkově působí víc dospěle. Až mě mrzí, že u DCU se v dohledné době nedočkáme takové hezké provázanosti mezi filmy jako má Marvel, místo toho bude každý následující blockbuster stát spíš sám o sobě a nakonec asi stejně WB rozhodne o rebootu... ()

akvatam

Panebože prečo? Epický štvorhodinový megablogbuster, nabúchaný efektami, hudbou, hereckými menami, všetkým. Akurát, že počas sledovania som viac ako polovicu času preklikal niečo na telefóne, spravil som si jesť, už som rozmýšľal, že začnem vysávať. Asi je niečo špatne. ()

Kali4

Někde mezi třemi a čtyřmi *. Za zcela očividný problém, který mne hned trknul a nalomil, považuji fakt, že tam jako minule všude straší zbytečně hnusné CGI a porouchaný fyzikální model (a to i v civilních scénách, kde by CGI být skutečně nemuselo a ani nemělo), ale na rozdíl od filmu z roku 2017 to má strukturu (úvod má asi hodinu a tři čtvrtě, což je celkem psycho), má to několik postav, ke kterým si vytvoříte vztah, a má to dobrou hudbu od Holkenborga. K řečenému musím obratem podotknout, že to taky má čtyři hodiny, takže kdyby tam výše jmenované chybělo, Snyder by už musel ukončit kariéru, protože by ten film byl naprosto nekoukatelný. Jak čas ubíhá, zjistíte, že lokace a hlavní motivace postav (hlavně padouchů) jsou bohužel pořád nesmírně nezajímavé, některé lokace přitom až odpuzující (dvě nejdůležitější bitky, kde se utužuje týmová spolupráce, protínají se dějové linky a celé se to posouvá dál, se odehrávají v kanálu a na vybydleném ruském venkově - obojí je digitální, nepřehledné a hnusné). Překvapivě mi to celé ale nepřišlo vyčerpávající, možná proto, že zmíněný úvod považuji za nejlepší část filmu a docela mě donutil "těšit se", co přijde dál... a dál už nic tak zajímavého nepřišlo. Znovu už si film nejspíš nikdy nepustím (ne kvůli délce) a pořád moc nechápu, proč do toho celého projektu značky "Justice League" Snyder investoval tolik emocí a času, ale oproti roku 2017 určitě posun. ()

Jaro.Krafcik

Hodnotenie s číslom 9.200 patrí tejto novinke, no skoro novinke. Určite lepšie ako predošlá verzia, Snydr tomu dodal stavu. Mal dobrú režisérku víziu. Ale ten obraz 4:3 som si musel prenastavit, potom sa to dalo v pohode pozerať . Len tá stopáž, pravda, v kine by to možno bolo za plný počet. Konečne aj dc comics sa približuje v marvelovkam. Aj keď iba čiastočne, efekty a postavy dobre spracované, ale niektoré zbytočne pasáže ako napríklad tie s Cyborgom. Záverečná scéna epilógu s Jokerom nemala chybu. Aj keď ide o asi najslabšieho žolíka čo sa obsadenia týka. 4* ()

Lukyn007

Mám s tím stejný problém jako při kinoverzi - opět se čeká na Supermana, který se o to postará. Tady to jen trvá o 2 hodiny déle. ()

drackula

Má to obrovské množstvo filmárskych chýb a je tam neuveriteľne veľa vaty. Ale aj napriek tomu má pre mňa tento film nejakú zvláštnu auru. Páči sa mi príbeh, ktorý sa s ním spája a ako fanúšik som si ho užil. Ako film 50%, ale ako popkultúrna udalosť roka 80%. HBO GO ()

wenca

Když porovnám původní verzi Justice League z roku 2017 a Justice League Snyder Cut z roku 2021 tak je to opravdu nebe a dudy. Původní Justice League prostě dostal zabrat a to nejenom změnou režiséra, ale i příprcama od WB. Původní film je prostě shit a chápu, že se lidem ani nechce dívat na Snyder Cut, protože to berou jako rozšíření shitu o několik hodin. Jenže toto je pure epicness. Všechny scény jsou skvělé, nádherné, vyleštěné do maxima. Vše co stálo v původním snímku za hovno, se dostalo zde o několik levelu výš. Nemám sílu vypisovat všechny nové detaily a všechny příjemné změny jako vylepšení hudby a její topové zasazení do scén, gradaci atmosféry nebo úpravy příběhu. Tento snímek je zakončením Henry Cavillovské Supermanské trilogie od Zacka Snydera a musím říct s velkou poklonou - děkuju. Děkuju primárně za sebe a za toto skvělé dílo, skvělou trilogii. Pokud je toto zakončení víze Zacka Snydera a jeho světa DC universa, mě to stačí. Pokud je tu šance pokračování, sem s tím! ()

blackJag

Ne že by to bylo o tolik lepší, než původní kino-sestřih, přesto lepší to je. Méně zbytečných prvků, více zajímavého obsahu (post-apo dotáčky s Jokerem jsou labůžo a Leto do značné míry své pojetí této postavy rehabilituje a ukazuje jak mohla být jeho reinkarnace boží - přesně tak nejednoznačně zlověstný, jaký měl být už od začátku, žádný disco-kokot). I ta záporacká klika úplně jinak šlape... 70% ()

vyfuk

Co říct? Čtyři hodiny něčeho, co má zalepit Snyderovo ego, rozevřít možnosti starého universa, ale to vše je pohřbeno samo od sebe, kdy studio vše zařízlo už  v zárodku. Film je tím pádem naprosto zbytečný a to,  že je dlouhý  jak jeden rok není jinak  zvláštní pozitivum. Kupodivu naopak. Viděli jsme to co už pět skoro pěti lety. Jen někdy lépe, inteligentně a s lepším CGI a scénami. Jinak nevidím rozdíl. Jen utvrzení v tom, že Gadot neumí moc hrát a tahle sestava takto neměla ani vzniknout. Pasáže z osobního úhlu pohledu vypadají spíše směšně a o těch, kde Gadot musí ukázat, že je čestná nositelka rodidel jsou další věc. Neurazilo, ale ta pointa ztraceného času ještě 4:3 je prostě oser. ()

kklepkaa

Ale jo, ty cca 4 hodiny se vyplatily. Některé sekvence teda byly zbytečně natahované, ale alespoň to už celkem dávalo smysl. To nic nemění na faktu, že DC to zkrátka stále nevzalo úplně za dobrý konec a ani Snyder to nemohl zachránit. Alespoň to bylo koukatelné. ()

Krasus

Je to sice stále strašná bejkovina a ultimátní nevkus, ale konečně už to má alespoň parametry comicsové podívané. Přes tři hodiny trvající megalomanská šílenost, při které většinu času koukáte do stropu a ptáte se, co to má sakra znamenat a cringem se vám otupuje mysl. Pár slušných pasáží a hlavně mnohem decentnější vizuální stránka činí z Ligy spravedlnosti snesitelnou záležitost, ale i tak je to sakra málo. Velká škoda, že je polovina postav zcela bez charisma a vlastně ani neví co hrát. V porovnání s Avengers stále velký fail. ()

blackkocour

Minulá Liga nepotřebných, si z mýho 14-letýho já, odnesla jen půlku. Mastná, neslaná a od hoven pokrytá půlka, která se na venek nejeví jako nic špatnýho, ale bohu Žel, ani nic dobrého, a nemusíme se v tom ekrementu zbytečně dlouho pitvat. Může být rád, že si to odneslo aspoň ždibek soudnosti, a mokrých kapesníčků, nad pláčem smrti Čuprmena, (asi chytl Kovid..). Teď nám Zack donesl, něco ve smyslu, zbytečnou stopážově vražednou kombinaci z nějakým patolízalickým, a efektama nasraným, Tarkatovským natahováním, povyražení s atmosférou tak hutnou, že by se v tom nerozkrájela ani jedna vikingská loď. Kdybych asi víc četl ty komixy, nebo jak já nazývám "obrázkamy pro dyslektiky", možná by mi až doteď to pérko přes slipy stálo. Nechápu, proč jsme museli dostat, jak husa do krku játrovou paštiku, 2 hodiny zbytečného materiálu, jen abysme viděli, jak si Aquaman harpunou škrábe o ploutev. Jako.. tuze rád bych řekl pytel, ale.. no..on tak něják.. ten pytel. A těch hudebních čísel nás mohl Zack uštědřit, neznám nic horšího, než karaoke s Batmanem, (však ho znáte, je to veselá kopa..) Snyder's Cum, je jen verze pro soplomety, s potřebnou rehabilitací, z toho věčnýho vysedáváním u hraní Fortnitu. Kvůli jednomu "fuck", bych mu nedával Rating R. To chce spíše Tarantino Cut, a to by kaňoure, byla jiná liga.. ()

Hollohlaway

K Snyderovi nemám žádný vztah, jeho superhrdinský filmy jsem neviděl. Tohle jsem dal jen ze zvědavosti, a ne že bych toho litoval, ale je to naprostej průměr. Baví to tak tak akorát, abych nebyl nakrknutej na šílenou stopáž. Ke konci už sem teda měl co dělat a buď proto, že nemám žádné asociace s už natočeným universem, nebo proto, že to v tom bordelu nešlo poznat, ale tohle ve mně nezanechá teda absolutně nic. ()

FloTin

Na tohle jsme čekal ty necelý 4 roky! A to čekání stálo za to! Film na úrovni LOTR nebo IW právoplatně. Doufám, že ty zákulisní zvěsti ohledně pokračování a dalších projektů ve Snyderversu se stanou skutečností. ()

Maynard.

No ty krííívo, to sem se zas jednou nechal napálit... Vysoký hodnocení (ze začátku snad 84%, tak sem si říkal, že by se DC konečně vschopili a odrazili od filmové žumpy). No a místo toho Snyder bůhvíproč natočil nebo spíš dotočil film, kterej už jednou udělal. To mi vůbec hlava nebere. To už DC totálně došly nápady na něco novýho? Tohle je poslepovaná sračka z přechozího filmu doplněná o spoustu dalších zbytečných keců. Co se týče vizuálu, tak je to celej film divně zpomalovaný a celý je to až nechutně "zelenoplátnový". Po pravdě sem to nedokoukal, dal sem cca 3hodiny, ale i tyhle 3 hodiny byla zatracená ztráta času, kdybych koukal 3hodiny jak šoustaj psi, udělal bych líp :o) ()

kenkaku

Film co mi připomněl jak moc nemám rád nabubřelé blockbustery s nekonečným rozpočtem. Tohle totiž není jen režisérský sestřih, ale úplně nový film, čímž přesně ukazuje jak moc se toho vždy u podobných filmů natočí zbytečně a potom vyhodí. Pak máme “nejdražší film všech dob” každý rok. Nicméně. Hodnocení primárně opírám o srovnání s prvním pokusem. V něčem je lepší, v něčem horší. Lépe vysvětluje dějovou linku a návaznosti. Bohužel také více času tráví nesmyslnými zpomalenými záběry a idiotským hudbou. Doslova otravné jsou scény s Clarkovou matkou. Díky tomu má film prakticky nesnesitelné 4 hodiny. Co mě také doslova naštvalo je předělávka do 4:3 a vystřižení všeho co dodávalo minule nějaký humor (na “určitě někde krvácím” zapomeňte, to samé scéna s lasem pravdy nebo “Dostojevsky”). Tedy zcela průměrný film jako minule. Jen o “něco” delší. ()

BMAJTZ

Po pravdě řečeno, mě ani ta původní Justice League úplně nevadila, ale momentálně mám skutečně přímé srovnání. Ono vlastně oba ty filmy jsou dost totožné (co se příběhu a hlavního rámce týče), hlavní rozdíl je v tom, že Zack Snyder sestřih jde výrazně více do hloubky. Ve čtyřhodinové stopáži je docela dost času na všechny hrdiny a každý dostane svou porci minut na které se může ukázat. Jednoznačně to nejvíce pomohlo Cyborgovi a i tomu Aquamanovi. Tyhle postavy dostaly mnohem více prostoru a nepůsobí tak ploše. Podobně je to se vším okolo, prostě je tu čas, mytologie okolo kostek dává smysl a vše je vcelku vysvětleno. Měl jsem tu možnost v krátké době vidět oba sestřihy a verze od Zacka je jednoznačně lepší ve všech směrech, na druhou stranu díky monstrózní délce by tohle v kinech asi fakt nefungovalo. Je to film na úrovni Dark Knight? Ani náhodou, je to prostě jenom dobrá komixová záležitost, která drží pohromadě. Je to ale něco výjimečného? No to ani náhodou. Původní JL jsem dal tři hvězdy, což mi nepřijde fér. Tahle JL je někde na pomezí tří a čtyř, takže tahle dostae lepší tři a původní budu muset ponížit. ()

herr_carter

Zack se polepšil a původní film z roku 2017 se mu povedlo celkem opravit - jednotlivé postavy autobiograficky vypiloval, batman je sice pořád k smíchu, ale zato si našel fajn kámoše, kterým už člověk jejich schopnosti věří. 4 hodiny přežity, takže OK říkám...................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze