Sam "Ace" Rothstein je bývalý hazardný hráč, ktorého mafia dosadí na miesto vedúceho veľkého kasína v Las Vegas. O jeho osobnú bezpečnosť sa stará jeho najlepší priateľ, brutálny gangster Nicky Santoro. Pod Samovym vedením kasíno prosperuje, no jeho život sa zásadne zmení, keď do neho vstúpi profesionálna podvodníčka Ginger... (STV)

vlKousek

Víc takových filmů, víc takových režisérů, víc takových precizně zahraných rolí, víc takových parádně vystavěných příběhů!!!! ()

HarlanWade

Scorsese jak má být. Vynikající vyprávění příběhu, pohledu na mírně zidealizovaný život v Las Vegas se skvělými černohumornými vsuvkami. De Niro válí, Sharon Stone je opět ta správná mrcha a u Pesciho do poslední chvíle nevíte, na čí je vlastně straně. Film navíc i přes hodně ošemetnou stopáž nenudí ani chvíli a divák má stále na co koukat. ()

zahris

Nevím, čím to je, ale tento film se mi líbí stále víc a víc. Scorseseho fantastický pohled do mafiánského podsvětí mně osobně zaujal více než Mafiáni a to i přes to, že je jim Casino více podobné než by mělo být.... ()

Nawri

Pro mě šíleně dlouhý, nějak jsem se s tím časem nedokázal poprat. Z výkonu Sharon především v závěru filmu jsem měl husí kůži, tohle mít doma tak to potěš pánbůh :). Nejvíc ze všech se mi líbil Pesci, btw ten jeho hlas je nenapodobitelnej :). 70,01 % . . . ()

MarsVl

Hodně dobrý, ale tak to už jsem podle hodnocení čekal. Líbilo se mi hlavně provádění filmem, což k Scorsesovi patří a když se toho ujme De Niro tak je to pohádka. Pesci neskutečně výborný. Jasných 5* ()

Crowe23

Scorsese už se asi nezmění. A kdo by si to taky přál? Tohle nejí jen další film o mafiánech, tohle je "jen" další Scorseseho dokonale vybroušený filmový skvost, kterému nedokážu vytknout snad ani jednu chybu (teda kromě scény sexu Joea Pesciho a Sharon Stone, to bylo vážně trochu divný). Možná to je tím, že mám slabost pro gangsterky a De Nira, ale spíš to bude tím že Marty prostě neumí natočit špatnej film. ()

4k7

Scorsese? Dobře ty! Všechny atributy jako krimi / drama / thriller splňuje Casino na výbornou a je to dokonalá souhra těchto žánrů. Tři hodiny uběhnou jako nic a říkáte si, škoda že už je konec. Scorsese vás díky vyprávění a zachycení těch správných scén, excelentě vtáhne do děje filmu. Herecká elita jako De Niro, Sharon Stone a Joe Pesci pak odvedou takový výkon, že nemáte šanci o čemkoliv pochybovat. Film je hodně prolezlý soundtrackem a je to jenom dobře, protože právě to je poslední složka, která navodí onu nezapomenutelnou atmosféru Casina. Těm kdo viděli film Mafiáni, určitě neujde jistá podobnost - zvláště když opět vidíte nepříčetného nerváka, sadistu Joa Pesciho. I tak je ale film o něčem jiném a originalitu si umí zachovat. Nebudu psát o čem je, jak se v něm prolínají nejrůznější emoce společně s napětím, čerpajícího z nejistoty a vyhrocených situací, které dokážou ve finále všechno pěkně zkomplikovat... kdepák. Tento film je potřeba vidět ()

Born2BeAlone

Opět skvěle odvyprávěná gangsterka z dílny M. Scorsese, na které se jen těžko hledají kazy. Snad jen by nebyla třeba tak dlouhá minutáž, ale to klidně velkoryse přehlídnu. Standardně precizní De Niro, který se asi opravdu jako mafián už narodil. Ještě bych rád vypíchnul dvě věci. První je excelentní herecké představení Joe Pesci, kterýmu jsem zde "sežral" úplně všechno a upřímně zde podle mě zastínil slavnějšího kolegu. Druhou je pak kostýmová výprava pro postavu Sama Rothsteina, který měl na sobě snad v každé scéně kompletně nový (a hezký!) oblek. V konfrontaci s Mafiány by u mě zvítězil právě starší kousek. ()

Bendiys

Fantaskticka jizda napric svetem kasina, doprovazena komentari hlavnich postav, ktere byly skvele zahrane (zvlaste Joe Pesci se opet vytahl - mala robustni postava s vysokym hlasem pronasejici drsne hlasky bude pro me navzdy symbolizovat jednoho z nejvetsich drsnaku filmoveho platna), bohuzel treti tretina filmu zacina trochu ztracet dech a pokulhavat... ()

Dawe_Holi

Nejlepší režijní počin Martina Scorsese. Udělat z nudného prostředí casina, tříhodinový kolotoč skvělého děje je opravdu úmění. Robert De Niro je skvělý jako vždy, ale výkon Sharon Stone a především Joe Pesciho byl prostě neuvěřitelný. Jeho výkon, se mi líbil více než ve filmu Mafiáni a za toho dostal Oscara! ()

Peter-1307

Ďalšia z nezabudnuteľných gangsterských postáv Roberta De Nira pod vedením Martina Scorseseho. Ako dlhý ten film je, tak prekliate rýchlo mi ten čas pri ňom ubehol. Skutočne silný film o ľuďoch "z druhej strany" o ich skazenosti, faloši a presvedčení o bezcennosti a zbytočnosti ľudského života ak ide o ICH peniaze. ()

RoninNiro

Las Vegas ako továreň na sny či nočné mury a na vrchole toho všetkého grandiózny Robert De Niro obklopený tým najlepším, čo mohol Scorsese splašiť. Symfónia, ktorej nič nechýba, príbeh, ktorý môžete prežiť s pohodlia svojej obývačky a navždy vám ostane v hlave, ako by ste ho sami prežili. ()

Phantasma

Můj nejoblíbenější Robert De Niro. Tahle role mu sedla jako prdel na hrnec. Spojení Scorsese + De Niro + Pesci psalo spolu s filmem Goodfellas dějiny gangsterek. Důvěryhodná atmosféra nenudí ani minutu. Je zbytečné cokoliv psát, hodnocení mluví samo za sebe. ()

Havala

Nejen že je to zatraceně dobrý film, podá vám také unikátní obraz o dění v tak žhavém byznysu jako je kasíno. Obsazenost hereckých hvězd a dokonalá režie dávají namíchat koktejl který bude chutnat každému. De Niro je prostě pašák výborná hlavní role. ()

x_silver

Casino vyhrává. Podobné filmy nemají šanci. Jestli někdo najde jakoukoli malou chybu, ať se mi klidně ozve, protože tohle žádnou chybu prostě a jednoduše nemá. Úžasnost... Takhle by se dal zkráceně popsat tento film. Scorseseho nejlepší dílo, a já nemám tušení, proč si myslím, že Mafiáni nesahají ani do poloviny kvality Casina. ()

anyonecek

Parádní vykreslení toho co se děje v kasínu. Docela mi vadilo to dlouhé natahování neodkladného konce a to mi taky ubralo na hvězdičce. Herecké role perfektní a Sharon Stone hrála zfetovanou holku parádně, už tak v polovině filmu bych ji asi 5x zabil, protože mě neskutečně štvala. 85% ()

Kánon filmu 2011

Kánon filmu 2011