Sam "Ace" Rothstein je bývalý hazardný hráč, ktorého mafia dosadí na miesto vedúceho veľkého kasína v Las Vegas. O jeho osobnú bezpečnosť sa stará jeho najlepší priateľ, brutálny gangster Nicky Santoro. Pod Samovym vedením kasíno prosperuje, no jeho život sa zásadne zmení, keď do neho vstúpi profesionálna podvodníčka Ginger... (STV)

Amroth666

____ Dovnitř a ven, dobrý den a na shledanou. ____ Mám tvou palici ve svěráku, klidně jí vymáčknu jako grepfruit. ____ Pesci - De Niro - Scorsese opět úřadují. Nekompromisní, tvrdé, kruté a přesvědčivé. Casino mám prostě rád! ()

zuzinka2

Jeden z nejlepších gangsterských filmů, které jsem viděla a který ani přes svojí délku ani chvilku nenudí (já jsem celou dobu seděla k křesla jak přikovaná). Jako velké plus vidím v propojení jak "pracovního" tak i osobního života S. Rothsteina, takže ve výsledku máme něco mezi mafiánským filmem a dramatem. Herecké obsazení hlavní trojice výborné, Sharon Stone role osudových žen prostě sedí, De Niro v takovémhle filmu ani zklamat nemůže a J. Pesci jako bezcitný Nicky Santoro je naprosto úžasný. ()

Cheeter

Přiznám se, že pro mě to byla akorát příliš dlouhá gangsterka, která mě ničím zvláštním nezaujala. Veškerá práce byla odvedená dobře, to nemůžu říct ani fň, jen to prostě není můj půllitr piva. ()

bourec

Po nedávný projekci filmu Mafiáni jsem přesně věděl,že i Casino bude spíš nuda.Zase přiblblej Pesci s pištivim hlasem,zase jeho hra s nožíkem,a jinak kecání,rozcapený taliáni a bez nějaké pevnější osy příběhu.Všichni to tady milujou,ale mě to vlastně neba.40%. ()

zette

Dej filmu vas skutecne udrzi v pozornosti po celou dobu. Vynikajici vypravecsky styl o mafianech ve Vegas od Scorseseho. Herecke vykony taky uzasne, Joel Pesci bezkonkurencni. Mily soundtrack. Plny pocet nedavam jen pro nijak mimoradne zpracovani a pro me ne zrovna zajimave tema. ()

Andre3000

Skvělé téma i herci, ale něco tomu chybí. Je to hodně monotóní. Sice se tam pořád něco děje, ale nepřichází žádná gradace, ani zvraty. Robert De Niro alias Sam Rothstein nemá chybu. Jinak samozřejmě tématika kasín, hazardu a mafie vždycky potěší :-) ()

campix

Spojení Martina Scorseseho a Roberta De Nira pokaždé zaručuje určitý standart. A zde v Casino, mistrovském díle De Nira skvěle doplňuje Pesci a zejména Sharon Stone, ze které mi bylo tak špatně že už to ani nešlo. Sice jsem čekal větší mafiánskou story, ale příklon k dramatu také není škodou. Celková stopáž by také mohla býti o něco kratší, ale na to už jsem u Scorseseho zvyklý. Casino se tedy pere společně s Mafiány o post top Scorseseho díla. ()

Juto

Scorsese rozpráva svoj príbeh s energiou a tempom, ktoré preslávil, a s množstvom malých detailov, ktoré sú pre vás to pravé. 10/10 ()

O´Hara

Velmi dlouhý film o Las Vegas a tamních kasinech.....Dobře zpracované, dobří herci, vynikajécé režisér......není co dodat. ()

messiah

Woooooow! Tak tohle je ještě lepší než Mafiáni! To už se svou kvalitou dokonce i blíží Kmotrovi. DeNiro sedne a Joe Pesci, ač proti Mafiánům v mírné roli, je naprosto famózní. Příběhu nemám absolutně co vytknout...skvělý lidský pohled do "velkého kšeftu" Las Vegasského Casina a jeho provozu. Ukázka napojení Casina na mafii a pohled na jeho šéfa vpodstatě se topícího v penězích, ale také v rodinných problémech na které si vpodstatě zadělal sám. Právě rodinné scény, ať už se jedná o rodinnou idylku, nebo hádky, podvody a hysterické záchvaty z toho dělají něco mnohem víc. Dávají tomu lidskej ksicht. Dílo je to mistrovské a já musím doporučit! ()

BoXBe

Ten film klape jak švýcarské hodinky. Člověk by si luskal do rytmu radostí nad tím, jak Scorsese stříhá a nechá DeNira komentovat praktiky v Casinech, ale hlavně jak nádherný prostor ve scénáří dává jednotlivým hercům a jak dokáže překvapovat a šokovat, například s brutální scénou s Joe Pescim v poušti.... Casino stojí na stupních vítězů v mafiánském žánru. ()

mortak

Vynikající úvaha na téma důvěry. Po půlhodinovém vhledu do fungování kasín v osmdesátých letech, který vás nenechá vydechnout, se ponoříte do příběhu tří lidí, kteří milují peníze, luxus, šperky a jdou přes mrtvoly, jenže zoufale potřebují alespoň někomu důvěřovat. Stone je velice přesvědčivá ve své proměně z luxusní šlapky přes rozhazovačnou manželku až k feťačce i ve své závislosti na prvním muži v jejím životě, který ji připravil o panenství. De Niro ukazuje svůj pokerový obličej, za kterým se skrývá sen o rodině jako útočišti před dravci. Pesci se stal psychopatem, který nechápe nic z ekonomie a obchodu, ale je připraven ve vteřině zabít. A přesto všichni tři touží po ostrůvku důvěry - jenže v Las Vegas je důvěra to jediné, co nemůžete NIKDY získat. ()

Biggy

Mistrovské dílo Scorseseho. Díky tomuhle filmu už si představujeme kasína taková jaká ve skutečnosti byly a pravděpodobně pořád jsou. Dokonalé obsazení propletené chytrým scénářem a perfektní režií nelze hodnotit jinak než plným hodnocením. Jen mě mrzí, že director's cut se nedočkal většího protáhnutí jako tomu bylo například u "Tenkrát v Americe". A že je to lehká vykrádačka Mafiánů, komu to vadí ? Každopádně 5/5 ()

Googlak

Ďašia spolupráca Scorsese & De niro , Joe pesci chladnokrvny mafián, Robert de Niro ako vždy úchvatný výkon a Sharon Stone to už snáď lepšie ani zahrať nemohla - BRAVO!! ()

WolfR

Další bezchybně vybroušený mafiánský počin. Scorsese dovedl svoje další velké dílo ke geniálnosti. Je to skutečně fenomenální, naprosto vás pohltí děj z podsvětí Casina a mafie, zaujmou překvapivé zvraty i úžasné herecké výkony De Nira, Joe Pesciho, Sharon Stone a dalších. 5 hvězd! ()

Mol

HE WOULD HAVE BEEN FUCKIN' DEAD. BOTH OF YOU. DEAD, DEAD!!! Ace byl prostě dobrák s kterým všichni celej film chtěli jenom vyjebat. Speciálně ta nenažraná kurva Ginger. Ta mě fakt mrdala celej film. Na jednu stranu chápu, že Ace ji miloval a měl s ní dceru, ale na druhou.. come on Ace. Jak ji správně nazval při rozhovoru v restauraci you fuckin' cunt! ()

Kánon filmu 2011

Kánon filmu 2011