Sam "Ace" Rothstein je bývalý hazardný hráč, ktorého mafia dosadí na miesto vedúceho veľkého kasína v Las Vegas. O jeho osobnú bezpečnosť sa stará jeho najlepší priateľ, brutálny gangster Nicky Santoro. Pod Samovym vedením kasíno prosperuje, no jeho život sa zásadne zmení, keď do neho vstúpi profesionálna podvodníčka Ginger... (STV)

Lonelybiker

Musím říct, že první polovina filmu se celkem vleče, za to ta druhá stojí za to a některé scény jsou hódně zajímavé. Pokud by ale Scorseseho dílko bylo o půl hodiny kratší, asi bych se nezlobil. Překvapila mě role Joe Pesci, kterého si pamatuju jenom jako padoucha ze Sám doma, tady zaválel. ()

3logix

Nie je to zly film, ale nemyslim si, ze spomalenymi a umelo natahovanymi nezmyselnymi scenami, ktore mali zrejme spravit z obycajnej gangsterovky troj hodinovy velkofilm vo svojom zanry, dopomoholi k pozitivnemu feelingu... zdalo sa mi to proste zbytocne natahovane, ale inak v celku dobre. ()

webino

Dalšia z kultoviek ktoré vládlimôjmu detstvu :-) Ako malý sme sa hrali na De Nira.Proste pán Herec, a Scorsese?Geniálny režisér,pre mňa filmový gangstermág. ()

Magneto9

Jmenuji se Pan Rothstien a jsem ředitelem kasína Tangiers. Casino je Scorseseho nejlepší filma to bez debat. Famózní obsazení. Skvělý Robert De Niro, šílený Joe Pesci a zdrogovaná Sharon Stone. Příběh dokonalý po všech stránkách. Nemůžu dát jinak než plný počet protože Nicky Santoro je parádní. Dejte mu pěstí a vrátí se basebalovou pálku. Vytáhněte na něj nůž a on si přinese pistoly. Boží. ()

henrybrno

Pohled do kasína v Las Vegas. Filmu, ikdyž je to extratřída, musím vytknout délku. Zbytečně je natahován, pár scén by vůbec nemuselo být. Skoro tři hodiny, pořád na stejné vlně ztrácí, člověk ztrácí pozornost. 85% ()

A.ZziK

Dost velký zklamání. Po tak vysokym hodnocení jsem očekával pecku, navíc od Scorseseho. Styl vyprávění mi ale ve finále vůbec neseděl. Jde v podstatě o film, kterej kupí historku za historkou, skládá z toho jakýs takýs popis mafiánskýho světa ve Vegas. Mám rád filmy, mám rád Scorseseho filmy, mam rád filmy o mafiánech, ale tenhle kousek mě míjí a nic na tom nemění celkově skvělý herecký obsazení. ()

Lodovico

O. Stone mafiánske filmy vie režírovať. V tieni De Nira a Sharon Stone je Joe Pesci, ktorý ich tu predčí, jeho hraná postava by mala byť plochejšia, ale nie je. Skvelé plnotučné mliečko. ()

Lucy.Anna.N

Výborný film od jednoho z nejlepších režisérů, kteří kdy žily. Velmi dobře zvolení herci jako Robert De Niro a Joe Pesci. Velmi dobrý výkon předvedla i Sharon Stone. Těžko srovnatelný s filmem Mafiáni, i když Casino má přece jen o něco navíc, všechen dík nepatří jen hercům ale i geniálnímu režisérovi Martinu Scorsesemu. ()

GiorgioB.

Trochu se bojím, že mě přestávají bavit mafiánské filmy s De Nirem a spol. Není jistě na škodu, dozvědět se, že Las Vegas řídí mafie, ikdyž to jsme věděli už od Kmotra, jistě je poučné si zopakovat, že v kasinu vyhrává především kasino... Ale koukat se tři hodiny na pachtění lidiček, co se s oblibou navzájem zahrabávaj v poušti, to už na mě bylo tentokrát trochu moc. Je mi líto. Té scéně se svěrákem podle mě scházel laskavý humor. Jinak hezký písničky jak od Uhlíře, Ginger jako zajímavě se vyvíjející postava a její osudový zmetek Lester, ti stáli za těch pár hodin času. ()

Infurius

Tak podľa mňa lepší než Godfather...Prose takéto filmy zbožňujem a este keď je to z prostredia kasína...Scénar nemá chybu a Robert De Niro to zahral bezchybne... Ani minútu som sa nenudil... určite 5 stars ()

insky

Bravúrny koncert Roberta De Nira, Sharon Stone a Joe Pesciho. Ak by som si mal vybrať niektorý film, ktorý môžem pozerať viackrát, určite by to bol tento snímok, samozrejme v original verzii, nakoľko je nenapodobiteľný aj tým, že slovo Fuck je jedno z najpoužívanejších, ak nie najpoužívanejšie a Joe Pesci sa nedá proste nadabovať. Tento film spravil Vegas asi najväčšiu reklamu vôbec. ()

Valleyman

Pravda, nenudil jsem se ani minutku, ale kratsi stopaz by filmu taky neublizila. Krasne vykreslene charaktery, vyborne herecke vykony tri hlavnich akteru, dominuje ale S. Stone. Rozhodne stoji za videni. ()

Lilith_

Perfektná dráma z mafiánskeho prostredia prepracovaná do posledného detailu, čo sa týka kostýmov, dobovej hudby alebo kulís. Metrážou je film pomerne dlhý ale je to nutné, inak by sa stal povrchnou gangsterkou. Trojka De Niro, Pesci a Stone podávajú brilantné výkony. Tento film vás zaručene vtiahne. ()

romulus777

Absolútna mafiánska Klasika.Základný stavebný kameň pre každého "správneho"filmového mafiána.Škoda ďalších slov.Kto nevidel Casino,nech v žiadnom prípade nechodí do Vegas :-) ()

MC_nechva

Hrozně dlouhý a ničím překvapivý film.... možná je tím že jsme ho viděl až teď (2013) a před tímto filmem jsem viděl Amerického gengstra... ()

Castik

Svatyně hříchů, hazardu a rozmarného života. Svět co dělá z lumpů ctihodné občany. Taková pračka morálky, jenž působí jako Lourdy na hrbáče a mrzáky. Ano ... to vše je Las Vegas, které bylo ve filmu zcela grandiozně zobrazeno. Viděl jsem několikrát a pokaždé musí říct jedno jediné - povedlo se a díky za něj ... ()

Kánon filmu 2011

Kánon filmu 2011