Batman a Robin

• Česko Batman a Robin (viac)

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris O'Donnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

Beky odpad!

....ty vole to je pařba, kurvadrát, chlast teče proudem, ženský kam se podíváš, ty krávo, těch hvězd tady, samý filmový esa.....co co to maj za kostými....????...támhle dokonce vidim Batmana...to je prdel!!!!...a co ten Terminátor, ten je fakt hustej!!!:))))...asi ještě něco smokenu.....JS ve 28.dnu natáčení při pauze na oběd!!!!!........asi takhle nějak si představuju natáčení filmu Batman a Robin, jedna velká nekončící párty!!! ()

Nihlathak odpad!

něco tak neuvěřitelně trapného a laciného se nevidí denně. Člověk má pocit, že se dívá na špatnou komedii. Kdykoli se objevil Arnie, měl jsem pocit, že se mi vnitřnosti zaplavily olovem, tak zoufalé to bylo. Katastrofa. Nepopírám, že nenáročným lidem se to líbit může, ale něco takového si série Batman, která byla tak skvěle rozjetá, nezasloužila. ()

Sabiana

Tady je hrdinů, až to bolí. Chudák Batman. Kam se poděla ta potemnělá atmosféra? Tomuhle filmu se nedá neodpustit hned několik věcí: 1. kde se sakra uprostřed Gothamu ocitla obří socha čehosi?! 2. chtěli ste zabít Alfreda, to máte u mě! 3. Batgirl? Jako vážně?? 4. kostýmy! doufám, že se tomu návrháři špatně spí! Tohle už není Batman, jak má být, to už je trapná parodie na Mrazíka! ()

neoBlast

[Shodný komentář i pro druhý Schumacherův film] Musím potupně přiznat, že po zhlédnutí originálního Batmana z roku 1966 mi tyhle Schumacherovy bizarnosti připadají už přece jenom "patřičnější" (stále se ale bojím použít slovo "vhodnější") než dříve a trochu vlastně i dávají smysl v batmanovském megauniversu okleštěném o Millera, Burtona i Nolana. Ale nenechte se zmýlit, stále jsou to filmy maximálně stupidní, s neuvěřitelně vysokou koncentrací WTF momentů na palec čtvereční filmového materiálu, snímky hnusně vypadající (i když výprava je stále velkolepá) a zúčasnění slavní herci se musí stydět do konce života, že přijali nesmrtelnost od toho, překvapivě ne německého, Ďábla. Přiznávám bez mučení, že i přes skutečnost, že Schumacherovi Batmani jsou sračky, jsem zvláštním způsobem k nim přitahován, a reruny v televizi pravidelně sleduji. Doporučujete mi léčení? Myslím vedle terapie z přivoděné epilepsii... 30 % ()

noriaki

Výprava je skvostná a Uma Thurman kouzelná. Zbytek se pod pečlivým režijním dozorem Joela Schumachera poblil do sebe. Doteď nechápu, jak tohle mohlo projít produkcí. Scénář je hloupý až to bolí, všichni přehrávají do té míry že působí jako retardovaná paka a akce je čistý brak. Je to zarážející o to víc, že za dva roky natočil režisér velice slušný thriller 8 MM. Kdyby měl Batman a Robin čtvrtinu jeho atmosféry, čtvrtinu stylovosti a alespoň nějakou práci s postavami, byl by to dvakrát lepší film. ()

Bobik9

Věděl jsem do čeho jdu. Čekal jsem kravinu, a proto jsem si myslel, že to bude kravina, u které se zasměju, jak je stupidní. To mi vydrželo tak 15 minut, potom už to není ani sranda. Možná, kdybych zvolil jiný než český dabing, tak to snesu lépe, ale nevím. Ovšem "Travička Ivy", to vytvoří jen český překlad, humor. Paradoxně Poison Ivy v podání Umy Thurman bylo to nejlepší, co tento film přinesl. I když si myslím, že Uma hraje tak na 20%, tak snese nějaké měřítko. U zbytku castingu se někdo zbláznil. Samozřejmě scénář a dialogy jsou tak debilní, že by to i lepší obsazení nevytrhlo. Clooneymu nevěřím ani Nespresso, Batman je naprosto mimo jeho ligu. O´Donnell je nejzbytečnější postava všech filmových vesmírů od počátku. Arnie mi přijde, že hodně chce být zajímavý Freeze, ale to zkrátka nejde, je to nuceně trapné. Ovšem luxusní průšvih je role a výkon Alicii Silverstone, to se jen tak nevidí. A kdo neviděl, tak neuvěří. ()

dANo

Toto je vážne zlý film a absolútne nechápem tú plejádu hercov na čele s Clooneym, končiac Schwarzom, že pri čítaní scenáru nepovedali producentom "NIE!". Jediné pozitívum je už spomenutá pesnička od Smashing Pumpkins. ()

JohnSmith odpad!

První dva Batmani byli svým způsobem jedinečný a zajímavý,ikdyž styl pana Burtona rá nemám.Trojka stála za starou belu a Batman a Robin? Tragédie od začátku až do konce. Naprosto stupidní dialogy,scénář děravej jak cedník a akce natočená tak špatně,že je to do nebe volající. Nedivím se,že se kvůli tomuhle počinu odložily jakékoli úvahy o Batmanovi o dlouhých osm let. Ani plejáda hvězd ničemu nepomohla. Jedna z mála záporných rolí Arnolda je příšernost a trapnost. Clooney, O´Donnell i Thurmanová nemají co by předvedli a jen se tak nějak procházejí a prohazují trapné hlášky a podivné monology. Tragédie. ()

Millanium

Něco tak absurdně blbého jsem už dlouho neviděl. Jedině dobře, že se sérii znovu v dalších dílech nezapomenutelným způsobem oživil Christopher Nolan. Se zavřenýma očima. 25% ()

sskrblik

Nejujetější a nejšílenější Batman - přece jenom tu chtělo trochu poctivosti a vážnosti. Tohle už je taškařice, nebýt George Clooneyho a Umy Thurman je to propadák na celé čáře. Takhle to ještě ujde, ale zostuzuje to sérii od Burtona. ()

Danny F.

Zase to nebylo tak zlé. Arnold v tomto Batmanovi neměl chybu. Toto pokračování je víceméně vtipnější, ale nemělo by to ublížit filmu samotnému. Příběhově je to o něčem jiném než jsme byli zvyklí, ale jednou musela přijít změna. 55% ()

shantim

Batman naprosto bez výrazu a naštvanosti, Robin jako by tam nebyl a krásná zelenočervená Thurmanová to také nevytrhla. Prostě se jedná o nepovedený a zbytečný film, který nemá prakticky co nabídnout. Není tu pořádná akce, nemáme se s kým ztotožnit a jediné, co ohromí, je snad ta architektura města Gotham. 25% hvězdiček ()

venalce

A tohle mělo být co? Parodie? Vůbec první film, který jsem nebyla schopná dokoukat do konce. Moc kladných postav, moc záporáků, ujetá kamera. Přesto nedokážu pochopit, jak může být špatný film s Georgem Clooneym a Umou Thurmanovou. Očividně může, ale už to nechci nikdy zažít. ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (viac)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (viac)

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (viac)