Štyri roky po udalostiach zachytených vo filme Halloween zabíja žije Laurie s vnučkou Allyson a dokončuje svoje pamäte. Michaela Myersa od tej doby nikto nevidel. Lauria sa potom, čo mu dovolila určovať a riadiť jej realitu po celé desaťročia, rozhodla oslobodiť od strachu a hnevu a prijať život. Ale keď je mladý muž, Corey Cunningham, obvinený zo zabitia chlapca, ktorého strážil, zapáli to kaskádu násilia, ktorá donúti Laurie, aby sa raz a navždy postavila zlu, ktoré nedokáže ovládať. (Cinemart SK)

The_Ninkisek odpad!

Myslel jsem si že to nejde udělat hůř jak u předchozího dílu, ale jde. Nudné a nezáživné ve dvojce se aspoň něco dělo. Tady? Tady se nic celý film neděje. Celý film sledujeme úplně jiné postavy něž ono ikonické duo, které to celé začalo. Nacházi se tu zoufalý pokus o rozklad osoby, jenže herec to hraje otřesně a napsané je to ještě hůř. Postavy se chovají velice nelogicky.  Škoda že dobrý nápad nebyl využit akorát byl zkažený špatným scénářem, střihem a hereckými výkony a taky efekty. Jednička to odpálila tak dobře, jenže pak to celé dopadlo fiaskem. ()

Mukade

trápna zlátanina lol ............................... najdebilnejšie bolo ako mu vytiahla nôž z krku pričom vedela že každým momentom vojde jej vnučka, nevraviac o odtlačkoch... stupid AF ........................ ale záverečný fight bol ako-tak uspokojivý ()

Jansuper odpad!

😪😪😪😪😪😭😭😭Je mi to fakt opravdu hrozně moc líto, ale fakt nemůžu jinak, celej film sem se nudil a nemohl sem uvěřit co to natočily, halloween 2018 byl po všem tak skvělej a tady natočily opravdu totální blitku, oni nemohli natočit prostě nějaké epické zakončení kde bude napínavý šílený konec plný různých rozuzlení atd, případá mi že nějaký scénář měli  napsaný a pak kvůli finančním a různým důvodům to předělali na takovejhle tupej nesmysl, když tito lidi natočily tak pěkný povedený halloween 2018, tak proč natočily tohle pak 😭 co ti lidi brali pak, proč nemohli natočit nějaký normální halloween s povedeným napínavým emočním zakončením, halloween kills sem si myslel že natočily jen tak pro zábavu milovníkům vyvražďovaček a pak že halloween ends se bude zase podobat tomu z roku 2018 ale ne bohužel, za což kills byl aspoň jakžtakž zábavná tupá vyvražďovačka ve které bylo plno špatných ale i nějakých těch dobrých věcí tak tady máme otřesný příběh, mychal žil v kanalizaci od konce kills když sem si myslel že vše se odehrává v jednu noc tato trilogie, dit skoro není o mychaelovi, všichni se těší na epický souboje mezi Laurie a mychaelem a místo toho tu dostanem příběh o nějakém klukovi kterýmu ubližují tak se dostane pod nějaký most ve kterým je kanalizace s mychaelem v noci ho mychael nabere a snaží se z něho udělat nějakého svého posluhovače který poté bude zabíjet o halloween za mychael který je starý a zestarlý už, tak ten kluk se začne chovat jako mychael a začne chodit s vnučkou Laurie, kdo na to tohle doprdele chce koukat o epický závěr halloweenu, já nevím jak ostatní já epický závěr představuji úplně jinak, mychael tu zabije asi 5 lidí a zbytek ten kluk, ale ani ty killy nejsou zábavné sou spíše trapné a v tom ději sem se ani nemohl vyznat, ten kluk sám nebo s mychael prostě někde šli a někoho někde zabily nebo já to nechápu co sem přesně viděl, když se konečně dočkáme souboje mezi mychaelem a Laurie tak je to krátké a nedá se to užít, nakonci místo pocitu epickeho konce máte pocit že ste dokoukali totální píčovinu a parodii na halloween než spíše halloween ends,  vím že mám v té recenzi chyby v psaní a zní trochu nesmyslně ta recenze ale já sem tak zmatený tak nešťastný nad tím co natočily za závěr, já nevím jak mám vyjádřit všechny špatnosti toho filmu, a taky sem tu nepocítil napětí, strach, atmosféru a lekačky se nepovedli. Ale nejde jen o to že to spatlali, ale jde i o to že původně to vypadalo že to bude nejlepší halloween trilogie ale ne udělali z toho spíše nejhorší trilogii, když si vezmu že i mě kolik napadlo zajímavých scénářů a celkově dobrých nápadů, a taky mohli natočit něco jednoduchého a povedeného a je to lepší než složitý experiment a nepovedený ()

vinducha

Zas tak strašně bych to neviděl , v serii jsou daleko horší výtvory. Na příkladu Coreyho asi mělo být ukázáno , že Michael by sám o sobě takové monstrum nebyl , kdyby mu nepomohlo jeho okolí . A po té scéně z vrakoviště jsem opravdu zvědav , jestli to je skutečně konec ...Jinak ta hudba je prostě  skvělá , úžasná. ()

Raziel811

Za mě tak napůl mezi průměrným filmem a filmem rozvíjejícím mytologii kolem Michaela. Dějový zvrat jsme tu sice v jisté obdobě měli už v jednom z původních dílů, ale to není nic na škodu. Osobně bych ale uvítal film, kde se víc než zabíjení bude řešit, proč a z jakého důvodu je Michael defakto nesmrtelný, extrémně silný atd., v každém dalším filmu byl jen náznak. Kde se tomu věnovalo krapet více času byly dva kousky od Roba Zombieho, které nebyly až tak zlé. Zkrátka bych uvítal hodně temný thriller. ()

JKB

Ďalšie nezmyselné pokračovanie a okatý cash-grab. Film bez akéhokoľvek zmyslu, ktorý sa snaží ospravedlniť neschopnosť hlavných postáv zabiť nepriestrelného mnícha Michaela Myersa už asi po 3-krát. Určite sklame všetkých ktorý počas pozerania zdvihnú hlavu od skrolovania instagramu. Ostáva nám už len dúfať že Halloween naozaj končí aj keď sa v závere filmu pravdepodobne dozvedáme o ďalšom, mozgové bunky zabíjajúcom, pokračovaní. ()

Croccy

Tak a máme tady poslední část této trilogie a musím říct, že jsem byl vcelku překvapen i zklamán. Film krásně navazoval, postavy byly dobré a dokonce prostředí trošku jiné, než jsme si mysleli. Laurel se údajně přes Michaela přenesla a už ho nechce řešit, což je pravda, dokud neviděla Michaela v Coreym. Postava Coreyho za mě úplně super a nečekal jsem, že se takhle může propojit s Michaelem a takhle krásně spolupracovat. Za mě teda zbytečně udělaná spolupráce až v posledním díle - jelikož to podle mě mělo veliký potenciál, a kdyby se to odehrávalo v předešlém díle, tak by to bylo ideální, ale furt to bylo fascinující. Děj byl vcelku zábavný a některé postavy, jak si dělali srandu z Coreyho, tak dostali co proto, jelikož netušili, že kousek Michaela je v něm. Za mě film obsahoval až moc romantických scén, sice to není ani chyba ani dobré, ale nesedí mi to k této sáze zde prosázet romantiku. Zabití zde byli až od poloviny filmu, což ze začátku z filmu spíš dělalo seznámení s Coreym a ostatními, ale potom už bylo hodně úmrtí a film nabyl té pravé hodnoty. Nejnechutnější kill měl asi Corey na DJ, kde mu vyrval jazyk a nechal ho točit na gramofonu. Ke konci filmu Corey zradí Michaela a vezme mu masku, protože chce být další Michael, což je samozřejmě ta největší blbost zradit pravého Michaela Myerse, tak nemůže čekat nic dobré. Corey se vydá do domu Laurel, kde ji chce zabít a Laurel zde čeká a ví, že Corey přijde, jelikož zfalšuje svoje zabití. Laurel následně střelí Coreyho do ramene a Corey narafičí svojí smrt, aby si Allyson myslela, že Laurel ho zabila, a tak se bodne do krku. Corey přežije, dokud nepřijde Michael a sám ho nezabije. Následně tu máme závěrečnou scénu Alysson, Laurel vs Michael, kde ho připoutají ke stolu a zabijou ho pořádným způsobem, co měli udělat už v předešlém díle. Poté přijdou ostatní, tělo připoutají na střechu a odvezou ho někam, kde se roztříští a zmizí navždy. ()

ondyGAMESTV

Vše, co jsem si přál, a mnohem víc! Za restart série Greenovou trilogií se dá říct jen jediné, a to to, že tu jsou konečně Halloween filmy, co stojí za to. Problém, který diváci marně ve filmu hledají neexistuje, to oni už nejsou zvyklý na jednodušeji odvypravěné příběhy, jako tomu bylo kdysi, kdy filmy měli pouze jednoduchý příběh. Film má pěkný, dost zajímavý příběh, a na tom snad záleží nejvíce. Vůbec si nemyslím, že byl Michael málo vidět, a chápu, že byl oslabený z toho, že přenesl své zlo na někoho jiného, protože je starý a zraněný. Proto zlo v něm muselo "změnit podobu". Každý moment má svoji specifickou hudbu, přičemž je tak neuvěřitelně dokonalá, že by si ji každý pouštěl dokola. V prvcích je Halloween končí pořád to samé, v příběhu zase něco úplně jiné, a to se mi moc líbí 🎃 90% ()

Miroslav.Zac

Končí? Opravdu? Moc tomu nevěřím. Je to značka, z které se dá ždímat ještě dlouho. Dokud bude zájem, budou se točit pokračování, která vlastně nikdo už moc nechce. Ale co kdyby to příště už konečně vyšlo... ()

gogo77 odpad!

1/10 ... no snad uz nakoniec je tomuto trapeniu koniec ... nie celkom rozumiem na co vznikol aj tento posledny kusok skladacky, pretoze uz aj ten predchadzajuci stal za hovno ... zaverecne finale sa nekonalo aj ked teda zbehlo sa tam cele mesto a vlastne vsetci predsa vieme ze Mike Mayers nemoze zomriet tak som zvedavy kto a ako ho zase ozivi .... Jamie Lee Curtis ma uz 63 rokov tak sa este mame na co tesit a je dost mozne ze nas podobna sracicka este caka.... pribeh to nema ziadny len teda ze vrah sa vrati a jeho posledne obete vlastne vrazdia s nim ... no je tu tato sikovna babicka ktora sa neda a zbrane vsetkeho druhu ma vzdy pripravene ()

flyer.nick

Michael Myers si našel konečně kamaráda. A celý film je jen o něm, Michael tam hraje až druhé housle. Možná ho měli nechat po zásluze umřít v Halloween kills a tohle udělat jako úplně nový film o hodném klučíkovi, kterého tak šikanují až z toho začne vraždit, taková Carrie s koulema. Bohužel to ale udělali jak to udělali a jak to v roce 2018 poměrně krásně začalo tak to i po přepsání scénáře v čase, který díky covidu získali, dojebali. Aspoň to ale má už nějaký konec, takže to aspoň v něčem předčí Kills. ()

Egito

Pokazili všechno na co sáhli, úplná kravina bez výpovědní hodnoty. Myers tam ani nebyl a vlastně to bylo o ničem… hrůza, pouze pokazili můj oblíbeny film. Doufám, že to byl opravdu poslední halloween. I když už mě napadlo aby ještě rýžování peníze tak udělají nový díl s tím , že ten typem o kterém to bylo půjde po té holiče když ho už nechce, ale to už je hoooodně stupidní. ()

FiVe odpad!

Vždycky Jsem tuto sérii (která má BTW 3 alternativní linie+remake od Zombího) vnímal a hlavně hodnotil shovívavě. Samozřejmě jsem je neviděl všechny. A jestliže to správně chápu, tak je III a IV počin čisté amatérská záležitost. Avšak teď už nemohu. Zkrátka už je to velká slátanina. P.$.fascinuje mě, jak obrovský kuchyňské nože v US mají :⁠-⁠D ()

Pudding

Hned první kill co se odehrál ve filmu mě přinutilo, jakožto jediného v kině vypuknout smíchy a ztrapěníse před všemi ale co byl to dobrej kill. V první polovině filmu se mi líbila přeměna Corna na killera, jak ho nádledně pohltilo zlo a začal zabíjet vskutku brutálně. Za mě nejlepší kill byl buď s tou svářečkou nebo toho člověka z rádia. Ke konci mi ale zas přišel Corn uplně zbytečnej lmao. Můj zavěr je že to je dobrej horor s hodně zbytečnejma věcma kolem ale goru se tam dočkáte. ()

Raichu.Cz odpad!

Tak já nevím... Co to sakra ti vývojáři s tím příběhem udělali... a nejdůležitější CO TO SAKRA S MICHAEL MYERSEM UDĚLALI?!!! Co jsme se v podstatě v tomhle filmu dozvěděli? NIC! Jediný co Michael Myers dělá je že si lenoší u kanalizace... Zbytečně se vývojáři snaží tady do horroru dát romantiku a holt nic nezabírá! Že tohle to John Carpenter přijmul... otázkou hlavně zní četl on vůbec ten scénář... Bohužel mám pocit že ne... Halloween end je snad dle mého ještě horší než halloween zabíjí... Očekával jsem že se vývojáři z chyb poučí... nepoučili... Za mě 0% ()

Nový Vymítač ďábla je v problémech

Nový Vymítač ďábla je v problémech

12.01.2024

Hollywoodská studia Universal Pictures a Blumhouse Productions měla velké plány, co se týče nedávného oživení série Vymítač ďábla s podtitulem Znamení víry. Společnost NBCUniversal v roce 2021… (viac)

Práva na sérii Halloween jsou na prodej

Práva na sérii Halloween jsou na prodej

28.09.2023

Ačkoliv jsme se posledního filmu ze série Halloween dočkali loni, kdy režisér David Gordon Green se snímkem Halloween končí uzavřel svoji hororovou trilogii navazující na úplně první film, podle… (viac)