Pach krve

• USA Wrong Turn (viac)

Partia kamarátov prichádza do Apalačských vrchov, aby sa v miestnych lesoch odreagovali. Po príchode na miesto sa dostanú do konfliktu s miestnymi, ale neprikladajú tomuto incidentu žiadnu váhu. Situácia sa ale zhorší, keď sa v miestnych lesoch stratia a jeden z nich príde o život. Ani len netušia, že práve vkročili na miesto obývané tajomným spolkom nazývaným Nadácia, ktorý z nečakaných návštevníkov nemá vôbec radosť. (Marceloo)

zeleznak odpad!

Kdo mohl tuhle slataninu zacvakat, to mi hlava nebere. Toporni radoby herci, scenar nizadny a vrcholem vseho bylo se dozvedet, ze lovci nosi masku, aby jejich pach necitila zver. Bravo👏 ()

pajuscherry

Tenhle film nemá nic společného s pachem krve. Snad jen, ze se odehrává v lese. Žádný zdegenerovaný lidi, jen obyčejný lidi co žijí jak ve středověku.. dokoukala jsem to, a vím ze už si to nikdy nepustim. Nuda.. ()

Drolit

Je mi naprosto jasné, že místní kritici budou film shazovat, aniž by mu dali šanci a zjistili si, co přesně znamená "reboot". Pak by možná pochopili, že film nemusí mít s původní sérií Wrong turn nic společného a zbytečně by potom film neházeli do modrých čísel, což si rozhodně nezaslouží! Je to po dlouhé době velice povedená lesní vyvražďovačka, u které je člověku jasné, kam bude příběh směřovat, ale díky atmosféře a plynulosti děje si film nejspíš parádně užije. Herecké výkony byly přesvědčivé, masky dokonalé a já jsem byl potěšen tím, že se po několika špatných výběrech dívám konečně na dobře zvládnutý horor. Jediné, co mi na filmu překáželo, byly asi ve 21. století nutné dialogy o diskriminaci a dosazení dvou homosexuálních postav do příběhu, bilo do očí, že to ve filmu je jen proto, že to je v posledních letech žhavé téma. To se naštěstí brzo odsunulo stranou... Co musím naopak vyzdvihnout byl závěr, kdy se několikrát zdálo, že tvůrci film ukončí a nechají naštvaného diváka sedět před obrazovkou nadávat, jen aby zjistil, že si s ním jenom hrají. Rozhodně se tedy neohlížejte na špatný hodnocení a koukněte se. :) ()

Lukas.Luky

Pre mna obrovske sklamanie. Co sa tyka hercov, masiek a nametu nie je tu toho vela co vycitat, ale keby aspon tak nepropagovali tento film ako najbrutalnejsi, najkrvavejsi a neviem este co naj z danej serie tak by som povedal ze super. Cakal som veru ovela viac znetvorenich kanibalov, gore umrtia, ale prislo len klasicke zabitie nastrazenymi pascami. Keby tomu dali iny nazov urcite by to malo ovela lepsie hodnotenie ako teraz. ()

goauld

V lese, v lese , žije v lese.... jak by řekla Šebestová.. ale protože dál nevěděla co, taxe do toho lesa vydala s partou kamarádů (přece nebude v lese sama, že?? co kdyby zabloudila !!). No a v lese pak našla "poznání". Jako lesní survivor to nebylo špatný, ALE ... ten konec to trochu -zazdil- . Ikdyž - možná, že klan nebyl zas tak primitivní a měl ve svém repertoáru sladovací zařízení :-)))) No nic.... koukat se naštěstí na to dalo, takže jako joooo. na sobotní večer v posteli - ideální. ()

Isfio

Nie je to zo serie Wrong Turn, a je to dobre. Pretoze WT bolo uz tupe a nepozeratelne. Toto je vyborny samostatny film o skupine ludi, ktori sa stratia v lese, ale od druhej polovice sa to ubera inou, zaujimavejsou cestou. Mozem pochvalit zaujimave zvraty pocas celeho filmu, nie je to prilis podla sablony, ako ine filmy. ()

jethrotull

Nemam rad tie priblble horory kde sa hlavne Ti mladi sparvaju ako totalny dementi. Aj tu sice nebolo vsetko o.k,ale dalo sa to prehliadnut vzhladom na cely pribeh. Tak vysoke hodnotenie som nikdy nedal takamuto typu filmu,ale teraz robim vynimku lebo ma vobec nenasieralo spravanie ucastnikov.Samozrejme malo to aj chyby,rad by som vedel kde zohnali adresu hlavnej hrdinky a kde mali v tom lese schovany ten karavan.Napriek tomu som bol vcelku spokojny. ()

Pavlis.xxx

Mix Závratě a původního Wrong turn. Prezentováno to bylo jako znovu nakopnutí Wrong turn, takže srovnávání určitě musí být. Z původní série zbyla jen kostra a to - parta mladých jde do hor, kde je začne někdo killovat, akorát místo zmutovaných kanibalů je tady pošahaná komunita myslivců. Jako oživení přibyl otec zachraňující dceru a linka dcera/únosce. Ať už to srovnám s původním Wrong turn nebo to budu brát jako zcela jiný horor plný kopírování podobných filmů tak jako tak jde o průměrný slasher plný nelogičností, kde dobrá scéna střídá špatnou. Bohužel stále tady jsou klišé typu nejsilnější umře první, člověk co skoro nikdy nebyl v lese je najednou hotovej Rambo, když vás honí zabijáci máte čas zastavit se a poklábosit atd atd. Konec je všelijaký, dobré překvápko, které se nabízelo, ale člověk nevěděl jestli k němu dojde nebo ne a hned na to opět jak na houpačce zklamání. Celý film je nahoru dolů jednohubka, ale nálepce Wrong turn rozhodně tenhle mišmaš nepomohl. ()

zvendulka

Upřímně, film mě zaujal, myslela jsem si že t bude ubohé pokračování ,,pach krve" ale díky bohu zmýlila jsem se. Film není špatný, teda do půlky, pak to jde krásně z kopce a je to moc přeplácaný a domotaný, a o konci nemluvím, prostě, není to něco nad čím bych se klepala. ()

Glenn_Coco

No, od původního Wrong Turn to je vcelku zatáčka, ale ne nutně špatná. Postavy nejsou pouze vygenerované řádky dialogů a i když nic překvapivého nevytáhnou, pro film to je sympatická šestice. Jako klasika svého pod-žánru se udělá několik zatáček za sebou, ale překvapivě se to dá sledovat i zpracovat, stejně jako efekty a smrti. Akorát se nemuseli bát u žijících postav, po pár dnech v lese fakt nemusí mít čistý obličej s malou kapičkou umělé krve. Docela příjemné překvapení, hlavně potom, co jsem po původním WT nečekala nic víc, než random řežbu. 3.5, ještě to chtělo něčím přitunit. ()

tXtX

Neviem.. Tváriť sa nenormálne prekvapene a tvrdiť, že som videl najlepší “reštart” hororovej série, ako píše polovica komentujúcich, mi príde skutočne úplne mimo. Nový Wrong Turn NIE JE HOROR. Je to lacná a menej inteligentná parafráza na The Village od Shyamalana. Partia dementov sa 10 minút po tom, ako vojde do lesa stratí (omg) a počas hladania cesty späť im podkopáva nohy zdivočelý Kevin McCallister a jeho pascičky. Mindfuck a.k.a dejový zvrat, o ktorom všetci básnia, bol však zo všetkého najtrápnejší a v mojich očiach absolútne nefungoval. Práve naopak kazilo to celý film. Nehovorím, že sa jedná vyslovene o zlú záležitosť, na jedno pozretie zo zaujímavosti je to stráviteľné, ale čakať od toho porcovačku ako pred takmer dvadsiatimi rokmi je veľmi naivné. McElroy proste zbytočne tlačí na pílu. Nech už túto brakovo déčkovú sériu nechá na pokoji a nesnaží sa na jej neslávnej povesti parazitovať, je to rovnako úbohé ako všetkých tých 45 častí, ktoré sa (bohužiaľ) dostali z nejakého dôvodu na svetlo sveta.. 50% s odretými ušami. ()