Mandalorián

• USA The Mandalorian (viac)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvorcovia:

Jon Favreau

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers, Werner Herzog, Nick Nolte, Emily Swallow, Omid Abtahi, Taika Waititi, Giancarlo Esposito, John Beasley, Horatio Sanz (viac)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (26)

Mandalorián (2019)

Tohle je cesta, kterou by se mělo Disney vydat. žádné velké rozmáchlé vesmírné dobrodružství, na kterém by závisel osud vesmíru. Přesto kvalita nad očekávání. ()

Kapitola 1: Mandalorián (2019) (S01E01)

Sice jen oťukávání o čem, že seriál vůbec bude, ale epizoda utekla jako voda. PO vizuální stránce paráda. Akční scény nevypadaly náročně, přesto epicky. Hlavní postava je s maskou hodně tajemná a máme se na co těšit. ()

Kapitola 2: Dieťa (2019) (S01E02)

Naprosto jednoduchá epizoda. Mandalorian našel co hledal, ale mezím ztratil loď. Tak se to snaží dát do pořádku. Odhaluje schopnosti mini Yody. ()

Kapitola 3: Hriech (2019) (S01E03)

Mandalorian se postaví proto kodexu lovce, ale rodina drží pospolu. ()

Kapitola 4: Útočisko (2019) (S01E04)

Zastávka v prdelákově. Výpomoc místním proti banditům. Jen se divím, že lidé z prdelákovů znají vesmírné cestování spokojí se s tím co mají. ()

Kapitola 5: Pištoľník (2019) (S01E05)

Zase si nechal rozflákat loď. Děj se již pár epizod nehnul z místa. Mandalorian asi jen prchá a během toho shání peníze a opravuje loď. Zatím žádné větší zápletka kam celý seriál vůbec míří. ()

Kapitola 6: Väzeň (2019) (S01E06)

Hlavní dějová linka nikde, ale jinak totálně našlápnutý díl. Zvrat za zvratem. Překvapení za překvapením. Podraz za podrazem. Skvělé souboje. Sice kupa nových postav k ničemu, jinak super. ()

Kapitola 7: Zúčtovanie (2019) (S01E07)

Seznamování se s některými postavami v předešlých epizodách a nulovém postupu v dějí již dává smysl. Díl kde se mělo vše rohodnout se našim hrdinům řádné zkompiloval a zůstal tak nejvíce otevřený konec vůbec. ()

Kapitola 8: Vykúpenie (2019) (S01E08)

Velkolepé finále. Bitva se Stormoopery ve městě byla trochu přehnaná. Nový padouch na scéně. Utahování si z mušky trooperů taky paráda. Poprvé vidíme tvář našeho hrdiny. Baddass robot. Něco o původu mandalorianů a i zeleného dítěte. Další pokračování už bude obsahovat další cestování a akci. A méně představování. ()

Season 2 (2020) (S02)

Oproti první řadě už tu není tolik novinek. Stejný padouch, stejná roztomilost zeleného gremlina. Hrátky s kuličkou. lov monster, chytání lidí do provazu. Novinkou jsou Jedi, ale nemají moc prostoru, což není ale na škodu. ()

Kapitola 9: Šerif (2020) (S02E01)

Z lovu informací se stal lov na draka. Jen ta do očí bijící blbá taktika. Nakrmit to bylo první so mě napadlo. ()

Kapitola 10: Pasažier (2020) (S02E02)

Epizoda mimo hlavní linku. Mini Yodův apetýt dostane všechny do problémů. Co se chutí týče, je to pěkný prase. ()

Kapitola 11: Dedička (2020) (S02E03)

Nehrát si s jídlem. Konečně se setkáváme s dalšími Mandaloriany, kteří však mají jiné smýšlení. ()

Kapitola 12: Infiltrácia (2020) (S02E04)

Návštěva starých známých odhalení fabriky asi na silou obdařené jedince. ()

Kapitola 13: Jedijka (2020) (S02E05)

Konečně se Mandalorian shledal s jedi. Ale moc si nepomohl. Byl podveden a musí znova putovat. ()

Kapitola 14: Tragédia (2020) (S02E06)

Je až překvapující, že impérium se zapojuje až ke konci řady. Každopádně tento díl je jedna dlouhá přestřelka a tvorba jednoho homelesse. ()

Kapitola 15: Presvedčenie (2020) (S02E07)

Začala záchrana Baby Yody shomažďováním informací, kde si trestanec a bývalí imperiální voják svou snahou spasí duši. Opět díl plný akce, ale také Mandových těžkých rozhodnutí, kdy pro záchranu dítěte obětuje zásady svého kodexu. ()

Kapitola 16: Záchrana (2020) (S02E08)

Další akce a závěr něco pro pamětníky. Že by ale konec seriálu? Mise splněna a než z Baby Yody něco vyroste, to může být taky sto let. ()

Kapitola 17: Odpadlík (2023) (S03E01)

Boj s monstrem ok. Co se dělo s hlavními postava v přededešlé řadě? Kdo si to má pamatovat. Oprava droida asi zbytečná. ()

Kapitola 18: Bane Mandalóru (2023) (S03E02)

Trochu jsem se nudil. Putování na vybydlenou planetu. Překvapivě rychlá cesta vesmírem tam a zase zpět. A na konci on snad jen zakopl a spadl na dno? ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

07.04.2024

Pokud jste fanoušci hraných verzí disneyovských animáků, následující první zpráva pro vás nebude úplně pozitivní. Plánovaná hraná verze animovaného snímku Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa… (viac)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers