mrclTV

Podarilo sa mi z hlbín internetu vydolovať pár scénok a myslím si, že bola škoda, že tento seriál sa zarezal pred vydaním. V histórii sme tu už mali niekoľko komédii/paródii na tému Star Wars, ale dosiaľ nebola žiadna vydaná priamo pod značkou SW. A táto mohla byť celkom dobrá - súdiac z toho čo som mal možnosť vidieť (celkom sa mi páči ako rozhodili postavy - Leia je arogantná mrcha, Obi-Wan bezďácky skrachovanec, Chewie a Han ako starý manželský pár....). No obávam sa, že by to zrejme dopadlo typicky seriálovo, časti by mali 15 až 20 minút a obsahovali by dva, tri dobré frky, ktoré by boli rozriedené priehrštím nezaujímavých hlodov, snáď si tvorovia muníciu nevystrieľali hneď na tých pár ukážkach čo som videl, tie boli celkom fajn. Bol by taký aj zvyšok seriálu? To nevieme a možno sa ani nikdy nedozvieme. A možno aj preto bol zatrhnutý, jednoducho nemal kvalitu. Ale ja aj tak dám také celkom povzbudivé 3 hviezdičky, síce ani neivem, či to je to úplne kóšer hodnotiť niečo, čo ani doteraz oficiálne nevyšlo (a možno nikdy nevyjde). ()