Tajný lasvegaský policajt Vincent Downs (Jamie Foxx) sa zaplieta do siete korupcie, intríg a zabijáckych gangstrov. Keď po neúspešnej lúpeži niekto unesie jeho dospievajúceho syna Thomasa (Octavius J. Johnson), Downs ho musí počas jedinej bezsennej noci zachrániť a priviesť zločincov pred spravodlivosť. (TV Markíza)

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Taková "minimalistická" kriminálka, kde je veškeré dění křížem krážem a odshora dolů v kasínu. Uchazející, ale žádný zázrak a "nečekané" zvraty se nekonaly. ()

celticek

Hrozná přeháňka, kupa nesmyslů, ubohý scénář. Pozitivní je, že to celkem rychle uběhne. Chaotický úvod, slabý závěr. Ale furt se něco děje. Tak aspoň tak. ()

mark9th

Od filmu v hlavnej úlohe s Foxxom a Monaghan som čakal viac. Takýchto príbehov o utajených policajtov, kde sa všetko točí okolo drog a všetko môže vyriešiť len jeden ''správny '' chlap sa natočilo také kvantum, že režisér sa mal poriadne dobre zamyslieť ako to spraviť, aby to nevyznelo tak monotónne a sucho. Absolútne nič originálne nie je k videniu, scenár vytvára dojem ako by bol písaný za pochodu, postavy sú klasicky tupé a bez schopnosti zanechať akýkoľvek hlbší dojem, než len ''I am a good cop''. Typická ukážka toho ako natočiť akčný podpriemer. ()

XXXXXXXX

Dva vykastrovaní kohouti na smeťáku, se o roli alfa kohouta přetahují s džendrově korektním afroamerickým kohoutem a kohoutem, nabušeným steroidovým koktejlem. Trailer na originál mě zaujal daleko více než celý americký remake, tak uvidíme, co se z toho vyklube. ()

intro

Příjemné překvapení. Po zdejším ne moc lichotivém hodnocením jsem čekal nějakou blbost, ale místo toho jsem dostal parádní akční podívanou. Já rozhodně doporučuji ()

vieriX

Hodně dobré obsazení to bych rad zmínil v prvé řadě☺. Zbytek se tak nějak vyvíjí v průměrném duchu kde navině je hlavně scénář kterému chyběly nějaké stránky. Akce je dobrá není jí sice tolik ale je dobrá. Otevřený konec by mohl znacit dvojku. ()

johnsnow

Trailer namakaný a vravím si "To bude pecka." Ale zostalo to tak na polceste. Herci nemajú čo hrať, nevedia zaujať, dokonca vás serú ako Monaghan ktorú chcete zabiť od prvej chvíle keď sa zjaví. Aspoň, že Foxx a ten mafian Novak čo to utiahli. Akcie je málo, je dobrá, celkom krvava, občas až prekvapivo drsná avšak je servárovaná vo veľkých odstupoch navyše trvá kým sa rozbehne. A príbeh tiež nie je nič extra plus väčšina filmu sa odohráva na jednom mieste, čo filmu tiež neprospieva. Slabšie 3* a ten otvorený koniec, tak to si hádam robia srandu. ()

unrocker

Snaží se to vypadat akcne a akční to je... jenom to tak nějak dohromady nefunguje... taková beckova záležitost na lehké večerní pobavení... :) ()

liquuid

60% , zvraty luxus, akce super, ale filmy v jedinem prostredi mi vadi... sice mi to tu nevadilo tolik, ale na to mame sitcomy. Hudba super, ale dej je naivni a na to, ze byli vsichni neustale na jednom miste, tak nesmyslne protazene, nerealisticke... , porad ovsem lepsi prumer. ()

maniacxl

Hra o všechno je béčkový výplod nějakýho Barana bo dopiče Odara,nebo jak se ten hňup,co to režíroval jmenuje.Slabý po všech stránkách.Nudná zápletka ze které toho nešlo moc vymyslet,a když už se o něco pokusili,tak to dopadlo jak v Krkonošských pohádkách(a to je nechci hanit).Jamie Foxx furt naříkal bolestí,jenže jsem mu to nevěřil a to byl vlastně problém celýho filmu.Kdo to neuvidí o nic nepříjde.30%. ()

Plaque

Načo toto bolo dobré?! Nemyslím len sledovať to, ale vôbec venovať čas celej tvorbe. No len si to predstavme. Scenáristi poctivo niekoľko týždňov vykrádajú všetky predlohy. Tému na prvý pohľad skorumpovaného policajta, ktorý inak kope za tých dobrých, už dávno vytlačili druhí ako pomaranč. Potom zistia, že to aj tak nedávajú a ich talent nasmerujú na preklad pôvodiny z francúzštiny do par le vú englése. Herci sa to učia, režisér a kameraman osnujú plány ako to celé vypáli. A nakoniec? Bla, bla, bla, bla, GRC! Prvá grcka prišla z celého prostredia akože odporného mafiánskeho sveta v meste hriechu. Materská škola v našej dedine pôsobí oveľa drsnejšie. Hlavný záporák, ktorého sa majú všetci báť, je naopak celkom na smiech. Jeho akože drsné metódy oblapávania kolegových vajec, boli na zaplakanie. Ten herec sa hodil skôr na krupiéra, ale nie na drsňáka, ktorý rozsieva hrôzu rodiny Novakovych. Jamie s prepichnutým bokom chvíľu stoná na schodoch v scéne "synak, všetky pičoviny čo robím, robím pre teba a mamu", aby v zápätí bez náznaku bolesti predvádzal MMA v hotelovej kuchyni. A insitný kokotko, čoby skorumpovaný policajt, mal na čele veľký neón, ktorý blikal od začiatku filmu - TO SOM JA! Investigatívna policajtka si to samozrejme nevšímala. Takže zhrnutie: Ďalší do kategórie filmov, ktoré sa pozerajú samé, netreba ani stopovať keď ideš na záchod, o nič neprídeš. ()

DonBraso

Osobně nálepku béčkového charakteru bych tomuto snímku zrovna nedával,protože nebyl důvod.Je to prostě průměrný akční film,který má hlavní devízu a to tempo.Ještě pro fanoušky Jamie Foxxe a tím to tak končí.Vlastně jsem si připadal jak ve Smrtonosný pasti,jen tady bylo hlavní impozicí Casino. Jestli tady došlo k nějakému překvapivému zvratu,tak jen náčrtem či spíše dalším aspektem,že do toho bylo namočeno více postav,což normální divák akčních filmů pozná levou zadní,ještě když víte,že dva nemůžou být vždycky na stejný vlně:)Co je nejhorší a už se vážně odpustit moc nedá,jsou ty zhovadilosti protknuté celým snímkem.Člověk by to bral v 80-90 letech,ale bohužel občas i ti co za snímek stojí momentálně vypínají svoje mozky.Proč musí Downs tam běhat neustále s proříznutým břichem je vážně záhadou a celej film posílá neskutečně do háje.Přitom vlastně by stačilo v jedné scéně tohle vynechat,ale né,prostě néé. O garáži,kde si trochu zasmrdíme a navlíknem si masku,tak to přeci ostatní logicky asi neunesou jako zkouška parfému na ruku,ale né,oni necítí nic a padouch je nahranej jak bodlo do tyče.Neustálé logické přehmaty o drogovým šansonu,že ten táta je fakt zlobivej,tak děláte vše proto,že vypadá ještě větší debil než ostatní.Sice to občas prominete,ale celým filmem to cítíte bohužel až do samého konce,že vzadu máte smradlavý prádlo,který by chtělo už sakra umejt. Režisér asi díru do světa neudělal,ale na jeho předešlé snímku dva kouknu.50% ()

universal

Že si rejža napudroval nos mi nevadilo, horší bylo že v tom jel i scénárista a musel to bejt dobrej matroš, protože takovouhle splácaninu nevymyslíš. Michelle asi měla svoje dny, protože přehrávala, jak v laciným filmu. Celkový dojem nula. 2/10 Špatný výběr. ()