Resident Evil: Vitajte v Raccoon City

• Portugalsko Resident Evil: Raccoon City (viac)

V Resident Evil: Vitajte v Racoon City, kedysi prosperujúcom domove farmaceutického gigantu Umbrella Corporation, je Raccoon City teraz vymierajúcim mestom na stredozápade. Exodus spoločnosti spravil z mesta pustatinu... s veľkým zlom pod hladinou. Keď sa toto zlo rozpúta, skupina preživších musí spolupracovať, aby odhalila pravdu a prekonala noc. (Itafilm)

Spacecore

Řemeslně skvěle zpracováno, neiritovalo mě nic, vše jelo jak má. Reboot klasické kultovní Anderson-Jovovich série je na místě a kdo čekal stejnou notu, musel být zklamán, jinak ale vše fungovalo. Tedy.. Chybělo tomu tempo, dusivější atmosféra a jakýsi tah na branku, nějaká duše. Ale to bych asi chtěl moc. Dost mi film připomínal Planetu Terror, přímo z něj i opisoval bych řekl, ale nevadilo mi to. Plusem je, že se děj držel přímo hry, kterou jsem nehrál, ale rád jsem si tak vychutnal tenhle old school příběh v jeho ucelené formě. ()

javaznenevim odpad!

Velkou výhodou Andersonových RE filmů bylo, že byť byly zcela odtržené od herní předlohy a kvalitativně někde hodně pod bodem mrazu, byly alespoň zábavné. Asi ne tím způsobem, kterým bylo původně zamýšleno, ale aspoň něco. To všem o novém RE neplatí. Není dobře napsaný, není dobře obsazený, není dobře odvyprávěný. Je stejně špatný jako filmy od Andersona a k tomu ještě nudný, což je to nejhorší, co se může béčkové popcornovce stát. Slibovaný horor jsme nedostali, akční oddechovku také ne. Tohle můžete s klidem přeskočit a o nic nepřijdete. ()

mosnak odpad!

Totální sračka a pošpinění herního Resident Evilu. Špatní herci, film bez příběhu, bez napětí, bez dobrého scénáře. Nic nedávalo smysl a vyloženě jsem to protrpěl - 0% ()

Matros

Na rozdíl od série Paula W.S. Andersona na vás tento film už od začátku háže známá jména jako Leon Kennedy (u toho se casting fakt nepovedl), Jill Valentine, Albert Wesker a je jasný, že se snažili být více věrni předloze. Začátek je překvapivě velmi dobrý a atmosférický a film utíká strašně rychle. Škoda debilního finále ve vlaku, které zanechalo hořkou pachuť a místy slabších triků. Je to zábavné béčko a klidně bych si dal dvojku. ()

bozka10

Podla hodnotenia som čakal výrazný shit,asi aj vďaka tomu mato celkom príjemne prekvapilo a retardované chovanie postáv sa dá prepáčiť. ()

Flopik

Mne sa trailer páčil, ale toto čo sme dostali je k smiechu. Náhodne na sebe nalepené scény, s otrasnými postavami, kde herci nevedia hrať a pôsobia až komicky a akčné scény sú katastrofálne.. a čo mal byť pre boha tento Leon zač ? Krútil som len hlavou a pozeral koľko to bude ešte trvať. Jediné čo chválim sú masky, ktoré sa za mňa obrovsky podarili a skvelo hodiaci sa soundtrack, nič iné sa tu kladne hodnotiť nedá a rozhodne sa tomu vyhnite. Postavy 0*, herci 0*, príbeh 1*, akčné scény 0*, masky 4*, soundtrack 4*. S prižmúrenými očami za 2*. ()

squawk

Tentokrát hrám podobné zpracování, akorát to celé působí dutě. Jakoby divák měl mít kupu znalostí, kterou mu tvůrce ne a ne předat. Alespoň se to nedaří, přes těch pár pokusů. ()

BlackHood

Hry jsem hrál, ale tohle mě dost zklamalo. Vpodstatě zombie film docela o ničem, bez jakékoliv atmosféry. Škoda, že nesáhli po VII, prý k tomu málem došlo. Každopádně Kaya potěšila, stejně tak reference na hry. No, kdybych Resident Evil nehrál, tak tomu dám asi odpad. Pro zajímavost: Ice Nine Kills moc nemusím, ale tenhle jejich videoklip je snad lepší než celý tento film: https://www.youtube.com/watch?v=JZMlDGdzysk ()

Gore

V tom filmu nefungovalo vůbec nic. Začnu režii a scénářem, no když se podívám na filmografii Robertse, tak se už ani nedivím a už mlčím. To už když si producenti vybrali tohle jméno, tak jim muselo být jasný, že to celý pohřbí. Takhle nelogické chování postav jsem už dlouho nikde neviděl, a to jsem viděl kdeco, to i céčkové rumunské produkce s bývalými akčními hvězdami mají více logiky. Připadalo mi to, jako když režisér postaví herce před zelené plátno a řekne jim: "něco dělejte", a když se zeptají, co mají dělat, tak jim opáčí: "to je jedno, prostě něco dělejte", a herci na to: "ale v jakém filmu to vůbec hrajeme?", režisér: "to je jedno, na tom nezáleží, jen něco dělejte, stejně se jinde už neuchytíte". A podle toho ti herci hráli. A když se něco dělo, tak to bylo ve tmě, kde nic nebylo vidět a když se něco náhodou dělo za světla, tak úhly kamery a střih byl takový, že stejně nebylo nic vidět. A děj, to radši ani zmiňovat nebudu. Jediné na co se dalo koukat, byla Kaya Scodelario, ale jen koukat, protože herecky to byla také bída, a to se jinde lépe snaží. Snad se producenti poučí a svěří Robertsovi maximálně nějaké "veledílo" s Willisem nebo Seagalem. ()

Antaeus odpad!

Tak a dosť! Nie, odteraz každý jeden "remejk", "rebút" alebo "sekvel", kde nebudú dodržané farby, dostane odo mňa odpad a hotovo!! Čierna Jill, vážne??? ZASE toto? Škoda, tých prvých 15 minút vypadalo nádejne. ()

ROCK,THE

Tak a máme zde zbrusu nový Resident Evil a jak dopadl? Za mě osobně je to pekelný fanservice jak má být, film je opravdu KONEČNĚ plně oddaný jeho herní předloze a já jakožto velký fanda herní série jsem doslova nadšený. V trailerech vypadal audiovizuál zvláštně až lacině ale na platně to bylo úplně jiné a propracované. Film se tedy opravdu drží herní předlohy a pro fanoušky herní série RE (Biohazard) je to povinností ale nejen pro ně, je to skvěle zpracovaný horor sám o sobě, takže kdo je nadšenec zombie hororu a monster nechť neváhá a na film do kina zavítá. Nechápu špatné hodnocení kritiků i fanoušků, film se mi zdál opravdu povedený nechybí kvalitní akce, drama a skvěle udělané herní survival scény, do toho lekačky kterých není málo a i pár luxusních hlášek k pobavení. Samozřejmě zmíním i hudbu kterou Mark Korven vystihl skvěle a atmosféricky ladila k Resident Evilu dokonale. K závěru řeknu že za mě osobně tedy velice vydařený snímek dělaný zejména pro fanoušky RE ale i pro všechny kdo mají rádi oddychovou hororovou akci. Užijte si tuhle jízdu a asi bych se být vámi vyhnul městu které je v podtitulu filmu a to jest …. RACCOON CITY ()

Vabr

Mně, jakožto odpůrce Resident Evil, trailer nalákal a těšil jsem se na povedenější díl. Nakonec to za mě skončilo na lepších 3⭐ a u bráchy, kterej je velkej fanoušek původního Resident Evilu (série) u 2⭐. Resident Evil: Racoon City si taky hlavně zapamatuju díky tomu, že to patřilo mezi nejtrapnější návštěvu kina vůbec. Už u poklady, placení, ukazování certifikátu atd. probíhalo mezi mnou a prodavačkou tak trapně a vtipně, a navíc tam vůbec nikdo jinej v kině nebyl. A pak, když jsme vešli do sálu, tak tam bylo už úplně pusto. Byly jsme tam a začínalo to až za 5 minut, tak jsme si fotili retardovaný fotky na Snapchatu 😄. Pak už se zhaslo a pořád tam nikdo nebyl. Prostě wtf? Potom tam přišel jeden člověk a zase dlouho nikdo. A až po zase nějaký době další 4, ale jak to tam bylo vymetený, bylo takový vtipný a trapný zároveň. Takže asi tak k tomu. Já osobně jsem se šel fakt odreagovat od fyziky, ze který jsem dostal v ten den od de*ilního učitele jen tak 5. A fungovalo to. Lehce se divím, že to je 12+, dal bych to 15+, protože u toho konce to je krvavější. Mám opačnej názor od bráchy, ale přišlo mi to zajímavější, postavy byly v pohodě a ta levnost film zvedala. Nejlepší byly ale dialogy, protože snad v každým padlo alespoň jednou slovo fuck nebo fucking 😂. To už jsem se musel snad tak po takovým 50. už usmát nebo trochu uchychtnout. Až tak hororové to nebylo, jak se to reprezentovalo, ale šlo to. Zombíci byli přesto takoví divní. Dokázali mluvit a zároveň někdy byli a někdy nebyli agresivní. To sem nějak nepochopil. Dějové linky byly dobrým nápadem, protože jinak by to bylo nudnější. Zajímavá linka byla ta v minulosti, ale nějak ji zapomněli natočit konec, což byla trochu škoda. Nebo ten důvod, že za to může voda taky nedával moc smysl. Ale právě díky tomuhle a postavám, který pořád říkaly fucking se zábavnost filmu stupňovala tak, že u scény s krávou jsem už dostal záchvat smíchu a nemohl jsem přestat. Jsem se i ze srandy zeptal bráchy, jestli si můžu stoupnout a zatleskat 🤣. To na filmu oceňuju nejvíc, že mě dokázal tak rozesmát a hlavně proto se těším na další díly, protože to je taková laciná a dobrá zábava. Vyhodnocení: Sláva novému Resident Evilu, jen tak dál! ()

warrenur

Vnimam to viac-menej ako filmove spracovanie hry velmi amaterskym tymom. Tak sa na to da este nahliadat sposobom, aby ste to neposlali rovno do odpadu. Od povodnych filmov je to totizto radovo horsie. Hlavne herectvom a dialogmi. Neodporucam ani na zabitie nudy. 20% ()

Rathalos

Takze nebudem skryvat trosku sklamanie z absencie herecky Milly Jovovich,na ktoru som si brutalne zvykol v tejto akcnej hororovej sci-fi serii,ale chvalabohu tento najnovsi diel zobral do ruk reziser Johannes Roberts,ktory mi je znamy svojou filmovou tvorbou a mne sa paci jeho styl,no a samotny film je fajn,mierne dlhsi rozjazd je minusom,ale potom sa pekne rozbehne zombie-jazda,ktora dostatocne postacuje na dnesne pomery v tomto zanri,za mna spokojnost...:-) ()

dawe787

Hrál jsem asi osm dílů, takže hvězda navíc z nostalgie :), obyčejný divák tam nenajde tolik momentů jako hráč, kterému se vybaví mnoho známých postav a skutečností. ()

Kdo si zahraje v seriálovém Resident Evil?

Kdo si zahraje v seriálovém Resident Evil?

13.06.2021

Netflix odhalil kompletní obsazení hlavních postav nadcházejícího hraného seriálu ze světa Resident Evil. Slavná herní franšíza se tak brzy dočká nejen dvou seriálů na Netflixu (z nichž jeden bude… (viac)

Nový Resident Evil byl dotočen

Nový Resident Evil byl dotočen

29.12.2020

Přestože natáčení začalo teprve v listopadu, nový filmový Resident Evil má za sebou již poslední klapku. Snímek tak nyní čeká rychlá postprodukce a příští září dorazí do kin. Děj se tentokrát bude… (viac)

Filmový Resident Evil má obsazení

Filmový Resident Evil má obsazení

07.10.2020

Herečka Milla Jovovich odešla lovit přerostlé obludy do série Monster Hunter, filmový Resident Evil to ale zkusí i bez ní. V chystaném rebootu vycházejícím z populární herní série si tak na nemrtvé a… (viac)