Žralok útočí: Ľudožrút

• Česko Lidožrout (viac)

Pláž jihoafrického Kapského Města je plná koupajících se lidí. Ale jen do chvíle, než zaútočí žralok lidožrout. V ostatcích roztrhaných obětí pak vědci naleznou něco šokujícího. Zub patřící dávno vyhynulému pravěkému bílému žralokovi, který dorůstal délky až osmnáct metrů. A tak, někde v hlubinách oceánu číhá obří predátor a lidé i se svou moderní technikou jsou proti němu zcela bezmocní... (oficiálny text distribútora)

detrew odpad!

Po té co jsem viděl Čelisti, jsem si chtěl udělat obrázek na béčkové filmy o žralocích, ovšem tohle byla přímo trefa do černého! Žralok "Dinosaurus" dlouhý dvacet metrů požírá lidi, skútry, ale třeba i ponorku! Proč ne? Odpad ()

Pan.Antonin

Třetí díl série už nemá s předchozími dvěma jedinou souvislost a my místo toho sledujeme další film z počátku století, kde vystupuje obří pravěký žralok. A je zajímavé sledovat odlišný přístup než u filmu ze stejného roku Megalodon. Zatímco ten sází na počítačové efekty, tady tvůrci v některých záběrech použili záběry skutečného žraloka (patrně po vzoru Eda Wooda vzali vyřazené záběry z lepších filmů) a doplnili je různými maketami. I proto jsem se na začátku obával, že tam bude jenom Megalodoní mládě. Pak se však objeví dospělý a začne ta pravá šílenost. Je to neskutečná blbost, ale prostě baví. Žralok zaútočí na jachtu, lidi z paluby skočí šipku do jeho úst, borec najede na vodním skútru do tlamy... Ze série Žralok útočí mne zatím tento film bavil nejvíc, stejně tak z trojice megalodoních filmů ze začátku milénia (krom výše zmíněného ještě slabší Lovec žraloků). Dávám slabší dvě hvězdy, ale čekal jsem to horší. ()

Mr.Lordi odpad!

No to mi ho vyndejte... stupidní efekty stupidní bezedný žralok žeroucí všechno včetně kovů apod. stupidní závěr kdy hlavnímu hrdinovi ve vodě u zadku bouchne torpédo a on to přežije a žralok si uplave bez škrábnutí... omfg to je i na mě moc... -100%!!! ()

Pavlo odpad!

Tak toto je typický príklad video inscenácie s dejom o žralokovi, čo sa prišiel napapať k turisticky vyhľadávanému pobrežiu. A čo navyše ide o prehistorického žraloka. Kravina ako hrom. Jediné, čo je dobré na tomto filme sú z dokumentov ukradnuté zábery bieleho žraloka. Vedieť to, pustím si radšej niečo od National Geographic. ()

Lou_Pagi odpad!

Že je to horor jsem se dozvěděl až z Informací o filmu :D Zvažoval jsem jednu hvězdu za to, že natočit takové "nic" je taky umění. Ale zkrátka do koše to patří :) ()

Petr325

Žralok co sežere člun jako malinu, umí logicky uvažovat a je 25m velký? Proč ne, vždyť o tohle v béčkách přeci jde :) Slušných 30% ()

weetya

Tenhle film není zas tak špatný. Narozdíl třeba od Megalodona je to aspoň koukatelný. Je tu pár vtipných scén, například jak se Ben snaží bejzbolovkou vyhnat žraloka, který se jim nastěhoval do lodi. Taky vám přišlo divný, jak ty žraloci pořád trousili zuby? ()

Marvi1989

Tenhle film jinak než ***** hodnotit nemůžu. To jsme takhle jednou v pátek chtěli jít s kamarády do hospody, jenže většina ten den neměla peníze, tak jsme to odložily na sobotu. Já, společně s dvěma dalšími šťastlivci, prachy měl a tak jsme šli nejprve nakoupit nějaký alkohol a jídlo a potom šli do bytu jednoho z nich. Chvíly jsme tak chlastali při tomhle filmu a pak jsme dali dva pořádný jointy kvalitního skanku. Na to co následovalo nikdy nezapomenu. Při tom když ve filmu ten obří žralok masakroval posádku nějaký ten velký loď jsme dostali asi čtvrthodinový záchvat smíchu!!! ()

dantes77 odpad!

Neuvěřitelné, co všechno může v dnešní době vzniknout. A nejhorší na tom je, že jsem na tohle vydržel civět až do konce (a to střízlivej). ()

Bojinda

Z tohoto snímku jsem viděl minutu na youtube a musím říct, že mě dlouho nic tak nerozesmálo jako tenhle krkající žralok. Na celý film nemám sílu, asi bych se usmál k smrti. ()

Dominique55

Absolutně nechápu...jak se do tohohle mohla dát vůbec jen nějaká koruna...Ve filmu všechno špatně...nekvalitně a trapně! Vždy jsem věděla dopředu co se stane, scénky s lidožroutem větším pomalu než Titanic, kterej má za potravu pouze lidi, kteří jsou hloupatější než to malý dítě....Ke konci jsem se tomu musela fakt už jen smát, proto ty 2 hvězdičky, aspoň pro smích to stálo:DA jediný co se mi ve filmu líbilo, byla ta blondatá herečka na kterou se hezky dívalo:) ()

WorteeFlex

Film který...zachraňuje pouze John Barrowman, pro kterého mám tak trochu hodně slabost. Jinak by byl, a taky je, totálním propadákem s pořádně pokaženými efekty. Určitě je to ztráta času pro někoho kdo není tak obrovským fanouškem zabijáckých žraloků, nebo někoho z herců. Film se táhne, má velmi otřepanou zápletku a velice, velice "nečekané" rozuzlení. Proto opravdu raději jděte jinam a nechte tento film propadlišti dějin. ()

Faji odpad!

"Film" alias neherci a záběry žraloka z dokumentů. Sem tam se objeví plastová hlava žraloka, která ani neotevírá a nezavírá tu svoji hubu a navíc se objevuje někde v mělčině, kde je půl metru vody, ale to je tak asi vše, co se týče "speciálních efektů". P.S. Zažalujte někdo Davida Wortha za to jeho vykrádání:-) ()