Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu. (Cinemart SK)

sebulba1981 odpad!

Tak tohle se opravdu nepovedlo.Predátor je moje oblíbená filmová příšera,ovšem v tomhle filmu z ní tvůrci udělali směšnou figurínu.Tady nefunguje nic.Film nemá žádný příběh,střih je příšerný,všechny postavy na zabití.A vrchol všeho je ochočený Predátorův pes,který aportuje granát.Humor je vyloženě trapný.Nechápu,jak v Hollywoodu může vzniknout za takové nehorázné peníze takový paskvil.Prosím další díly už netočit.A nechápu proč se musí filmy přetáčet.To už bylo u Rogue one,Lize spravedlnosti i u Solo Star Wars story.Filmu to jenom ublíží.Snad se nedočkáme přátelského Predátora,nebo teplého Predátora,když tuhle značku vlastní Disney.Nechte tuhle legendární postavu odpočívat prosím. ()

argo.smile

Kde zamietli Blomkampovi vlastného Aliena z dôvodu, že by to skurvil tak tie prachy dali Blackovi aby úplne dojebal Predátora. Stačil mu k tomu autobus " žoldákov ", jedno autistické decko z "Merkury" marketu, new "nigga" predátor a pes po lobotómii. Hollywood dojebal Aliena a teraz Predátora. Takže ťa poprosím drahý HolýÚd aby si radšej ostal pri svojích úspešných komiksových predlôh pre násťočných kde máš zaručený zisk, kde nevadí ak im sprzníš nejakú obľúbenú heroe postavu a sľúb mi, že sa vyjebeš pri ďalších tvojich márnych pokusoch oživiť scifi univerzum 80',90' klasík. ()

pds

Ako sa tu už veľa x spomínalo, nieje to nuda, dokonca aj vtipné momenty tam pasujú, ale celé to zabil záver. IMAX 3D 55% ()

Markeee

strašný strih, herecké obsadenie v pohode, potenciál to malo veľký, ale strih bol otras a dejove veľa nelogických veci a nejasnosti, úplne sa stotožňujem s komentárom J*A*S*M ()

Cako_SK

Začiatok fajn, stred fajn, ku koncu to už začalo byť kadejaké. Občas nasilu humor, občas humor ktorému som nechápal (trápny) a občas padla aj dobrá hláška. Nepáčila sa mi tá umelá zelená krv, príliš tmavé scény (možno chyba kina, pozeral som 3D verziu) ale ako celok to bolo good. Film má zo všetkého trošku. Aj sa nudíte, aj sa zabávate, aj ste v napätí. Priemer, aj keď trošku poslabší. ()

halberdier

První dva Predátoři jsou moje srdcová žáležitost, Predators pak byli lehce nadprůměrná žánrovka. Oba AvP jsou pouze průměrné až podprůměrné béčka. Proto když se objevila zprává, že se bude točit nový Predátor a bude režírovat Shane Black, stal se pro mě nový Predátor jeden z nejočekávanějších filmů roku. Všechny Blackovy režijní počiny jsou nadprůměrné, navíc hlavně proslul jako skvělý scénárista. Ale právě scénář je paradoxně v novém Predátorovi to nejslabší a je přinemenším zmatený. Spousta scén navíc utrpěla pravodivným střihem, kdy některé scény na sebe skoro nenavazaují a dívák se špatně orientuje v ději. Black chtěl udělat Predátora podle sebe, nicméně mu nejspíš film přerostl přes hlavu, protože co se týče zápletky, je prostinká a není o nic zajímavější než třeba v AvP: Rekviem. Co táhne Predátora alespoň k lehkému nadprůměru tak je samozřejmě postava vesmírného lovce, celkem sympatický Boyd Holbrook, pár vtipných hlášek a místy slušná atmosféra. Celkově je ale film zklamáním, především pak pro fanoušky série. Ano bavil jsem se slušně, stejně jako třeba u Alien: Covenant, ale všechny tyto nové sequely kultovních osmdesátkových hitů jsou jen průměrné popcornovky, které nemají větší ambice. (7/10) ()

hufnagel

Ťažko skúšaná značka končí nakoniec ako béčkový výplach.Akoby z predošlých dielov urobili výcuc,pridali chlapca,zmätené zle zostrihané akcie,násilný humor a výsledok je veľmi biedna rádoby evolúcia. ()

Ace.A.T.L.

Cože to za ..... ? Shane Shane, když to neumíš, nedělej to. Tohle je absolutně podělanej smysl predátora. Z Predátora má bejt strach, respekt a nemá bejt loutka, ze který si dělaji jen prdel.... Mentálně postiženej kluk si hraje s ovladačem mimozemský technologie a funguje to, pak přemíru času otravnýho zesměšňování pojmu Predátor a konec trapnej. Zabití vytuněnýho Predátora je trapný. Opět mentálně postiženej kluk, hrabající se v mimozemský techologii, udá "směr" dalšímu ději... Nevím co tenhle film chtěl ukázat, ale kromě zesměšnění pojmu Predátor to neukázalo nic.... Za mě 1* a NEDOPORUČUJU ()

BORKLASER

Moc jsem neočekával když sem šel do kina...ale mile mě to překvapilo...Tým byl naprosto skvělej...Tým plnej užasných charakterů....krom toho že je to Thriller bych spíš řekl že i komedie...u nějakých částí se prostě nešlo nesmát...Predator taky vypadal samozřejmě skvěle.. není to žadný nadprůměrný film ale dle mého skvělá podívaná. ()

PeteBuck

Aj to bol predátor aj nie. Zatiaľ čo v jednotke a dvojke boli všetci posratí od toho, či vôbec prežijú, vrátane elitných jednotiek, tu sú posratí akurát vedátori, ale vojaci hláškujú ako by boli na prechádzke v parku, hoci vidia vesmírne monštrum, s ktorým si neradno zahrávať. Ale veď sú duševne vyšinutí, alebo nie? Hlavný hrdina sa správa ako Kapitán Amerika. Nie že by nebolo na čo pozerať. Shane urobil niečo nové, snažil sa pohnúť s mytológiou a vysvetliť, že predátori sem nechodia len loviť ľudí, ale majú aj vyššie ambície. Ale akosi to všetko vyznelo smiešne. Silové štíty, pod ktorými sa môžete schovať, ak sa správne skrčíte a motory vesmírnej lode, ktoré majú pohon ako Boeing 757, dobre že tam nevidíte vrtule, takže tam hodíme zbraň a v podstate ich zneškodníte. To už som mal pocit, že pozerám na Avengers a nie na predátora. Uff, sorry, nie. Toto nejde, keď som videl poslednú scénu, potom titulky, radšej som sa zdvihol a utekal z kina. Bol som jediný. Ostatní čakali na scénu, čo bude po titulkoch, ale ja som na to nemal žalúdok. Normálne by som dal dve hviezdičky, ale z nostalgie a za snahu, dávam tri. Mimochodom, casting im absolútne nevyšiel. ()

Themyth

Vcelku sa jedná o to, z akého uhla sa na Predatora pozeráte. Ak niekto očakáva nadupaný, napätím presýtený akčák a la jednotka, ten nech radšej film obíde veľkým oblúkom. Jedná sa totiž v prvom rade o akčnú komédiu. Tak bol fim mienený a to je jeho šťastie. Ináč by to bolo na hranici pozeratelnosti. Tvorcovia správne vytušili, že ak chcú aspoň trošku zaujať, musia si z toho celého vystreliť a k hlavnému hrdinovi pridať čatu polo, alebo úplných bláznov. V tom prípade je to aspoň priemer. Dosť príjemná oddychovka. ()

Chaloupek

Doporucuju. Urcite se podivejte. Funguje tam vyborne nekolik scen (dobre, tak jsou asi tri) kdy se nestrili, ale lidi se tam jen bavi mezi sebou a delaj fory. To jde Blackovi stale vyborne a dokonce jsem se smal nahlas. Nevim ale, jestli to je nutny zrovna u takovyho filmu. Jinak priserny blabol bez spetky atmosfery nebo napeti. Ale utece to a pokud mate mozek na very low a jste po lobotomii nebo osmi pivech tak to neurazi. Tri hvezdy za ty tri vtipy. Snad to nebude mit pokracovani. ()

RomaS

Smíšený pocit. To je asi to správné rozpoložení se kterým jsem odcházel z kina. Jedna má půlka měla radost z dobrého akčňáku, kde nechyběl humor, gore akce, vesmírné monstra, šáhlí vojáci, exploze a spacedogs. Ta druhá byla zase zklamaná z toho, že se opět nedokázalo navázat na tu správnou Arnoldovu cestu kde místo budování napětí a odkrývání neznámého se sází opět jen na povrchní zábavu. Asi do půlky filmu, než se objeví steroidový lovec se víceméně tyto cesty dařilo spojit. Škoda, že pak už to šlo do kopru. Exponenciálně začalo přibývat nesmyslů a zdravý rozum opustil plátno. Pojídač popkornu asi nezpozoroval nic, ale předpokládám, že pro tento film je většinový divák ve stejném očekávání jako jsem byl já. Verdikt je asi takový. Srdce pláče a vypnutý mozek se baví. Jo a celý film se odehrává v noci, takže nedoporučuji domácí promítaní s nezataženými žaluziemi. ()

Vojta-x odpad!

Tak a je to konečně tady. Pokračování Predátora.... :-) jenže velké hovno. Další z nekonečné řady sraček, které USA chrlí poslední dobou. Nelogičnost děje, herci jak když je našli na hlaváku, prostě odpad. Těšil jsem se moc a už to radši dělat nebudu. ()

veverysiak

Jasné, na prvotinu nechytačka, aj keď som si myslel, že chlapi to zoberú trochu vážnejšie po tých niekoľkých nepodareninách, keby to zbytočne nezamotávali balastnými mudrovačkami alebo epickými akože zápletkami, bolo by to síce kratšie, ale hutnejšie a akčnejšie, takto sú rozľahlé stredoamerické džungle nadosiahnuteľne ďaleko, takže 60%. ()

brasek

Otrasné! Od začiatku béčkový a priblblý príbeh, ani hlava ani päta. Po polhodine ma napína na zvracanie, mám problém ďalej sledovať film a vo finále snímku odchádzam.Toto nie! Niečo mi vravelo, že toto nebude nič excelentné ale takúto frašku si Predátor nezaslúžil! ()

Ronkar odpad!

Zabránit Hollywoodu, aby točil podobné sračky, se dá jediným způsobem - musí to být finanční propadák. Doufám, že tohle bude..., že to shnije na odpadišti a už po tom nikdy neštěkne ani pes. Nechoďte na to do kina, nijak se o to nezajímejte. Je to totální sračka. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (viac)