Danny zdědil lázně v horách a chce se tam s přáteli zajet podívat. Nikdo z nich však netuší, že je čeká setkání s krvežíznivými kanibaly... Danny pracoval jako burzovní makléř, ale velký stres ho přivedl až na pokraj sebevraždy. Nemá žádnou rodinu, byl adoptován, a jeho rodinu vlastně tvoří jeho přátelé. Když se dozví, že zdědil hluboko v horách lázně Hobb Springs, zajede se tam i s kamarády podívat. Očekává nějakou malou chaloupku, ale komplex je opravdu velký. Starají se o něj sourozenci Sally a Jackson. Hluboko v lesích žijí i jejich příbuzní, zdegenerovaní a nesmírně krutí kanibalové. To však Danny ani nikdo z party zatím neví. Danny je rád, že našel rodinu, o které se domníval, že ji nemá. Zpočátku je takový rozpačitý, ale postupně se stále více přiklání k názoru, že by bylo nejlepší lázně zrekonstruovat a věnovat se jejich provozu. Sally a Jackson mají s Dannym plány, o kterých Danny zatím neví. Danny je vyvolený k tomu, aby měl se Sally dítě, a ozdravil tak rodovou krev. Sally a Jackson postupně likvidují jednotlivé členy party, ať sami, nebo za pomoci svých zmutovaných krutých příbuzných. Jednoho večera přesvědčí Dannyho, aby se s nimi vydal za ostatními příbuznými do lesa. To, co Danny vidí, ho šokuje a nevěří, že by to mohli být jeho příbuzní, ale poté, co vypije nápoj, který mu Jackson podá, se Danny změní. Má se Sally sex před očima všech, a když se vrátí do hotelu, ve kterém zbyla už jen Toni a dva kamarádi, chová se podivně. Zpočátku tvrdí, že jen hodně pil, a chce, aby odjeli. On zůstane se svou rodinou a bude se starat o hotel. Toni ho tam nechce nechat. Je jasné, že to místo a ti, kteří v něm žijí, nejsou normální. Ráda by Dannyho zachránila, ale je příliš pozdě, Danny už se rozhodl, že bude žít se svou rodinou, a Sally si vybral jako životní partnerku. Kanibalové zabijí přátele a mezi Toni a Sally dojde ke rvačce. Toni má navrch, Sally opaří v horkém prameni, ale na pomoc jí přijde Jackson, který chce Toni zabít. Danny se na chvíli vzpamatuje a chce, aby utekla, ale Toni toho ví příliš, a tak ji Jackson dostihne a zabije. Z Dannyho přátel už nezůstal mezi živými ani jeden. O několik měsíců později je Danny v roli správce svého hotelu a se Sally, která je po rvačce znetvořená a na invalidním vozíku, provozuje sex před očima svých kanibalských příbuzných. Doufají, že se jim podaří počít dítě. (TV Prima)

hladass odpad!

No, původně jsem se k tomuto kousku nechtěl vůbec vyjadřovat, ale nadá mi to, tak jen velmi krátce... Dle mého je už úplně jedno, kdo napíše scénář a zda je na režisérské stoličce Declan O'Brien, Valeri Milev či jiný babral, tahle série, je po hodně slušných prvních dvou dílech úplně v hajzlu... Bez atmoséfry, napětí, slabé gore, prostě nic, proč bych se měl na případý další díl podívat... S touto sérií definitivně končím... ()

Kudly4

Původní hodnocení 1* - 3.11.2014. Tenkrát mě tenhle poslední díl, mé oblíbené série dost nasral a skoro jsem hodil odpad. Nedávno jsem si připomenul první díl a chuť jsem dostal i na šestku a doufal jsem, že se mi to po více jak pěti letech zalíbí více, než tenkrát, ale bohužel, přidám pouze jednu * navíc. Krvavý hotel, je prostě nejslabší, sice je tu nejvíce nahoty a je to vyloženě erotický Horor, ale Gore, prostředí, mutanti, příběh, to vše je hodně špatný a dost nezajímavý. Za nejlepší scénu považuji hned tu úvodní s párečkem na kole - jedna hvězda a druhá právě za tu nahotu. ()

Frajer42 odpad!

Nemá smysl se tu zbytečně rozepisovat, protože bylo zkrátka všechno špatně. Dokonce ani vraždičky za moc nestály. S výjimkou snad úvodní cyklistické taškařice a odstranění debila skupiny, které bylo spojeno s jeho zadkem, proudnicí, hadicí a vodou. Sami jistě odhadnete podrobnosti. Co mě sralo nejvíc nedovedu ani rozhodnout, protože debilní skupinka absolutních hereckých hovad byla zhruba na stejném filmařském dnu, jako totálně debilní trapný nudný a ubohý příběh. Přitom předešlý díl se mi celkem líbil. Tohle tedy byla absolutní katastrofa a režisérská rezignace. Doufám, že toho mamrda nikdo už nic režírovat nenechá. Snímek by mohl sloužit snad pouze jako reklama na špatný pokus o film. ()

swamp

Ale, ale... na co si to tvůrci hrají? Rádoby hororové drama, které toho nemá moc společného s předchozími díly (až na trojici zdegenerovaných gurmánů)... velice slabé a hlavně nezábavné. ()

Campbell

Co na to říct? Wrong turn už ničím nepřekvapí a jen spíše upadá. Tohle je jen další důkaz. Za prvé příběh mi přišel jako totální sračka a s koncem jsem už jen prskal smíchy. Mutanti jsou tu minimálně a film se spíše zaměřuje na nesympatického hrdinu/antihrdinu a pomocníka v zámku. Gore tu je a opět je tu kvalitní a celkem vynalézavé, hlavně první vražda byla parádní. Nahota tu je ale nic co by mě nijak vyrajcovalo. Bohužel gore vraždy jsou sem tam strašně hloupé. Hlavně scéna s hadicí. Pro mě opět podprůměr a další díl už raději ne. ()

PetrPan odpad!

Wrong Turn, který je již nějakou dobu pevně usazen v konečníku filmové kvality svým šestým pokračováním dokazuje, že být v prdeli pořád nemusí znamenat totální dno. Valeri Milev dal sérii nový impuls a místo bezduché, ale svým způsobem zábavné, řezničiny, tu máme ultranudnou bezduchou píčovinu s lookem devadesátkového céčka, kde ani těch několik gore scének nedokáže diváka zbavit neodbytné myšlenky : Vypni to, vypni to. Nutkání jsem odolal, polospánku ne, odpad jak vyšitý. ()

SeBig

Tak na to, že jsem si sérii Wrong turn oblibil, tak tohle byla strašná kravina! Zklamání, nuda, nudné nevýrazné postavy, děj o ničem, masky na hovno... jedna hvězda za pár dobrých gore scén. Bez Declana to prostě není ono. ()

korbitch22 odpad!

Když se ve vykosovačce víc šuká, než zabíjí, není to horor, ale mongoloidní torture porno.Scénář je naprosto stupidní blitka a já už definitivně odmítám přihazovat hvězdičky za dobré gore scény či obnažené kozičky prcinek co je pak rozkrájí jako buřt do guláše.Primitivní zábava pro primitivní kretény a každej kdo vysolí víc než jednu * je u mě mongol bez vkusu.Prasečina pro lidi, co si ho honěj u koně co na kladce mrdá sousedovu dceru jejíž rodiče jsou sourozenci.Nechápu, že tahle ubohá sračkoidní série už má 6 dílů.Viděl jsem jedničku, čtyřku a teď tuhle mrdku a ať si jich natočí třeba ješte stopadesát, já už na to prostě seru.10% za první mrdačku, ale to sem si mohl pustit nějaký podobný péčko.Bože, ten scénář byl fakt úplně retardovanej. ()

rollman1

Oproti předchozímu dílů, který byl pro mě velice nepříjemným klistýrem, je 6. díl krvavé série docela příjemné pokoukáníčko. Změna režiséra určitě prospěla a tak jsem dostal vše, co jsem měl na této sérii rád. Přibylo sexu, koziček je zde víc než dost, bodycount docela vysoký, gore povedené a dvě výborné smrti, kde jedna pobavila(hadice vede) a druhá potěšila mé gore srdíčko. Tentokrát i lepší příběh. Pěkný průměr. ()

SOLOM.

Původní snímek Wrong Turn se dočkal již pátého pokračování a já měl vážné obavy, že i tento šestý díl mu bude dělat ostudu a ani jsem se moc nemýlil. Změnu režiséra tato série potřebovala jako sůl, je ovšem otázkou zda vůbec mělo vzniknout. Valeri Milev se rozhodl vdechnout svému dílu nový nádech a kromě brutality divákům nabídnout i potřebnou porci erotiky. Jenom nevím, jestli zvýšený počet erotických scén a několik nahých slečen bylo tím pravým, co bych zrovna potřeboval u Pachu krve vidět. Jako hororový fanda bych totiž spíše přivítal pořádné jatka a hlavně solidní atmosféru. To bych chtěl však příliš, protože toho se tu rozhodně nedočkáme. Přitom začátek ještě nevypadal vůbec špatně a teď nemyslím soulož v jezírku. Bohužel potom přišla na řadu zbytečně dlouhá pasáž, ve které se seznámíme se všemi postavami, které tu samozřejmě byly jen do počtu. Masky trojice kanibalů se od posledního dílu vůbec nezlepšili a tak jediné co jsem ocenil, bylo pěkné bulharské prostředí, kde se natáčelo. Nebýt lovu divoké zvěře, asi bych si nudou okousal všechny nehty. Tvůrci totiž dávali přednost erotickým scénám před těmi krvavými, který vždy odbyli slabými digitálními triky a velmi rychlým střihem. Ve druhé polovině se to už zlepšilo a já se konečně začal i trochu bavit. Přitvrdilo se, ale nic extra výjimečného a neokoukaného nám tu nenabídli. Angažováním herečky, která má za sebou natáčení soft porna totiž rozhodně body neposbírají. ()

ARI50

Podle mně už zbytečné točeni DO 4 DÍLU SUPER , 5 se ještě dala skousnout ale už to nevedlo nikam a tet 6 kterou ani já sám nwm kde zařadit snad už konec série protože dost kazí celý tenhle příběh. ()

JASON_X

Další zbytečné pokračování a ubohý pokus o slasher s trapně se hihňajícím mutantským triem Jekota, Mekota a Blekota. Určitě nejslabší díl celé série. Fakt nechápu, že má někdo tolik merglí, aby je vrážel do takovýchhle šílených projektů, to už bych třeba radši natočil něco úplně nového. No nic. Příběh je tak prostý, že na něj stačila i moje angličtina - jeden týpek zdědí lázeňský hotel uprostřed Apalačských hor a lesů (kdesi v Bulharsku), přijede tam s partou kámošů... no a dál už je to snad jasný. Týpek má ovšem štěstí, že od něho místní kanibalové nechtějí jeho maso, nýbrž jen jeho "krev", tedy vlastně jeho spermie. A tím líp pro něho, že je chce jedna fakt pěkná bloncka. Je holt zapotřebí udržet čistokrevnou rodovou linii, no ale mezi místními už propuká viditelná incestní degenerace, takže každá nová spermie dobrá... Za smrtelný klystýr požární hadicí dám aspoň dvě, i když je to fakt naprostá chujovina s příšernou kamerou, scénářem i výpravou. ()

matestlust

Zatím poslední díl série o zmutovaných degentech, kteří kosí vše živé, je zároveň nejhorším dílem. Ačkoli, stejně jako u všech částí, se zde krví nešetří, těch mordů dost ubylo a to je u filmu, který má v celém svém ,,duchu" vlastně jen to gore, prostě špatně. Jsem fanda celé Wrong Turn sérky, mám rád tyhle jednoúčelový slasherovský krváky, bohužel, 6. díl se moc nepovedl. ()

Morholt

Velká očekávání a velké zklamání. Cyklistickému úvodu se sluší zatleskat, ale pak začal béčkový incestně dramatický a erotický thriller, který neměl nic společného s tím, co jsem od šestky chtěl. Jo, hodně se tu šukalo, s kozama se nešetřilo a třeba Sadie Katz tady pro mě byla pekelně přitažilvá, ale já chtěl degenerované vidláky krosící všechny, co jim přijdou do cesty. Zajímavé to tedy začalo být až v závěru, který sice potěšil, ale rozhodně nenapravil pošramocený celkový dojem. Doufám, že v příštím díle vše najede na staré a spolehlivé koleje. 40% ()

Tommassi3

"Krev je život !!" Formálně i obsahově nesmírně zajímavý pokus o žánrových posun tématu.. Scénář i tvůrci šestky se ovšem staví k motivu našich tří degenerátů s Tříprsťákem na čele stejně brutálně jako oni ke svým obětem.. ()

JohnCZ

Není to nějak extrémně dobré, vlastně je to po technické stránce snad ještě větší trash než kdy jindy, ale v rámci téhle nic moc série je to asi nejinovativnější díl. Nefalšovaná sourozenecká láska > kanibalistické vraždění. ()

corpsy

Chcete sa zamilovať? Choďte do Bulharska, alebo kde to všetko je! Tam Vás prerajtujú sličné buranky, ktoré chcú čo najkvalitnejšie semeno do svojich rodidiel. A ak sa Vám to nepáči, prípadne ste homosexuálne naladení, tak vám namaskovaný fešák z rovnakého štátu, zasekne sekeru priamo do temena. Páči sa? Mne nie! ()