Žralokonádo

(TV film)
  • Česko Žraločí tornádo (viac)
všetky plagáty

Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedone s pomocou svojich priateľov Baza (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) nájsť a zachrániť svoju manželku April (Tara Reid), s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu (Aubry Peeples). (beso74)

Pavlinenka odpad!

Tohle musím okomentovat, protože to byla jízda od začátku do konce. Ideální silvestrovský film - nízký rozpočet, hodně špatné herecké výkony, sestřih záběrů dokumentů z různých přírodních katastrof z celého světa (čínské ukazatele v LA?!), které se několikrát opakují, neskutečně stupidní dialogy, filmové triky, které po stáhnutí vhodného programu zvládnu doma taky, šílený střih, herci, kteří stojí na naprosto rozdílných místech, přesto spolu komunikují, no a do toho čtyřmetroví žraloci, kteří plavou v 30 centimetrech vody, šplhají po lanu, lítají, padají, skáčou, visí z helikoptéry a ve vzduchu žerou lidi, zakusují se do aut, no a samozřejmě největší bourák Steve z BV 90210, který nakonec všechny zahrání a zahraje si na Karkulku! Tento film je předurčen k tomu, aby se stal skvělou drinking game! Nappij se když - někoho sežere žralok, na někoho spadne žralok, Steve někoho zachrání, objeví se záběr, který byl použit už dvakrát, etc. etc. etc. Resumé: jeden z nejhorších filmů všech dob, u kterého jsem se smála od začátku do konce!!! By mě zajímalo, co při tvorbě filmu hulili... ()

Rambo159 odpad!

Naozaj, je to také debilné ako to vyzerá...a ani borovička, ani tony piva mi k tomu nepomohli....darmo. Čokoľvek v tomto filme bolo vyslovene tupé ako vyprážaný ľad. 0* ()

kamigava odpad!

Kravina na n-tou! Všechno špatně, triky, scénář, námět, režie, herecké výkony... PS: Pobavila mě aspoň hláška: "Proč je vedle letiště domov důchodců? Protože starý lidi neslyšej..." ()

Fredy176 odpad!

vycházejme z faktu, že každý film je dokonalý a zaslouží si plný počet hvězdiček. Zde ovšem musím odečíst jednu za efekty, další za hloupý scánář, třetí za nepresvědčivé herecké výkony, další za celkový nápad, pátou za průlet žralokem s motorovou pilou, šestou za to, že mi film sebral 86 minut života (které chci zpět!) a poslední hvězdičku za fakt, že film je z produkce ASYLIA. Sečteno a podtrženo -2* - takže odpad! je zde velice neobjektivní hodnocení a pro film by měla být zavedena zvláštní kategorie - ABSOLUTNÍ DNO ()

Kirman odpad!

Musí v tom být něco geniálního, ovšem je to skryto tak, že já to nenalezl. Slovy jedné filmové postavy "Proboha, můj bože." Dys iz tů mač. ()

MickeyStuma odpad!

Fantazii se skutečně meze nekladou a u tvůrců společnosti Asylum to platí dvojnásob. Oni snad v těch nápadech a vůbec ve veškerých myšlenkách na náměty svých příběhů nemají žádnou hranici. Tohle už je ale opravdu moc. Ian Ziering se v 90. letech proháněl coby středoškolák po Beverly Hills 902 10 jako Steve Sanders a řešil svoje středoškolské problémy. Teď se v L.A. prohání po pláži a válčí s tornádem plného žraloků útočící na vše živé a snad i neživé. Ale nakonec, když jim to diváci žerou, tak proč ne. A já blbec si myslel, jak je na tom česká kinematografie zle. ()

Wallis3 odpad!

Mám takový zvyk, že když se začnu dívat na film, tak se na něj dodívám, ať už je to jakákoliv věc. Že si potom nadávám, to už je věc druhá. Tady u tohohle (ani nevím, jak to mám pořádně nazvat...) jsem už vážně o svém zvyku pochyboval. Ten film byl tak stupidní, že se opravdu snažil byt dobrý. Ale dobrý nebyl vůbec, takže byl úplně debilní. Dávno zapomenutý Ian Ziering, coby majitel baru, se náhle stane expertem na elektřinu, bouře a v neposlední řadě žraloky. Absolutně nevýrazná Tara Reid a pak ta další omladina. Kamera mi přišla, jako by kameraman trpěl nejhorším případem Parkinsona A to, že člověk stoji sotva do půli lýtek ve vodě a najednou přijde o nohu od žraloka, který vlastně ani není vidět, v druhém případě kousnutí od monstra vypadá, jako poškádlení od hrajícího si pudla ( v případě pána na vodním skútru), auta zaplavená sotva po kola a vedle pluje žralok který si ještě povyskočí... MUEHEHE!!! A vůbec samotní digitální žraloci vypadají jako ozubené hračky ze SPARKYS. A nakonec ten výpotek na konci, kdy se hrdinný Steve alias Fin vrhne vstříc samotné a strašné smrti, ale prořeže se z těla žraloka ven a za sebou vytáhne tu čičí živou a zdravou, no tak to bylo moc. To je jen malý výčet (laskavý divák posoudí sám) stupidit v tomto "skvostném" výplodu z kdovíjakých míst a útrob. ()

dandislav1991 odpad!

Ultrahovadina, něco může být blbě vtipné, tohle je zas ten klasický příklad blbé blbosti, která má další, ještě blbější pokračování! ()

phoenixer odpad!

Vazne? Tohle nemuze prece nikdo brat vazne. Kdyby to aspon davalo logiku. Zralok co si lita vzduchem, no dobre, ale Steve z 90210 co to vsechno zachrani diky autu s dusikem je uz moc.. Ten zaver s motorovkou zavrsuje opravdu skvele epickou sracku!!! ()

FilipStinef odpad!

Mám za to, že kdyby Steven Spielberg před čtyřiceti lety dal do Čelistí žraloka, který mění velikosti, má kůži z molitanu a objevuje se v tornádech, která jde zničit jednou miniaturní výbušninou, jeho kariéra mohla být někde úplně jinde. ()

bakeero odpad!

Čekal jsem, že filmu dám buďto odpad, nebo 5*. A jelikož mě to nebavilo a už během sledování filmu mi to přišlo, jako ztráta času, dávám právě ten odpad. Ne. Tohle není ta z blbostí, které jsou tak špatné až baví. Tohle je ta z blbostí, která bolí. Ale dvojce asi šanci dám :-D ()

Moiraine odpad!

Po tom útoku na loď na začátku to přestala být sranda a už to bylo jenom trapný. Měla jsem jedno jediný očekávání a to, že se budu bavit. Bohužel tohle bylo víc jak 70 minut naprostý nudy. ()

VanMagnifico odpad!

Seriously? Nonsense... Režiséra a hlavně scénáristu by měli zavřít za debilitu. Tak nějak nevím pro koho je tento film určen. Ty dialogy jsou výsměchem i pro průměrného občana s IQ 35,86... ()

Petike odpad!

Asylum sa už ani nesnaží. Hanba im. Z firemnej povesti sa žiť nedá. Mali by znovu natočiť aspoň pozerateľnú hovadinu, a nie hovadiny totálne. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz